Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Binn » 18 sie 2019, o 19:49

Fasola poszla do góry. Handlarze płacą już po 3,10 :P :P
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2019, o 20:10

Fasola poszla do góry. Handlarze płacą już po 3,10 :P :P
To super jutro mlociny i czekamy na 4 zł
Na górę

Postautor: Asdfg » 18 sie 2019, o 22:04

bardzo źle się dzieje człowiek człowiekowi wilkiem . zazdrość i zawiść wszędzie . a my się temu przyglądamy i pozwalamy na te plotki i na te świństwa . każdy zadowolony ze to jego nie dotyczy .
a ten jeździ od chałupy do chałupy i te plotki rozwozi po wsi . źle się dzieje . czytam zawsze co tu piszecie i zdecydowałem się zabrać głos . i jest mi przykro jak na to patrzę . ludzie opamiętajcie się .
Publiczny pręgierz powinien być aby temat ukrócić dla tych dylematów. Coby pomidorem lub burakiem walnąć . Do KRS nie chcą upublicznić listy kandydatów, a się niektórzy cisną między sobą. Tego forum nikt z adminów chyba nie pilnuje by ograniczyć mowę nienawiści. Zacznijcie bojkotować wyższą władze dopiero samorząd.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2019, o 22:18

Co ma KRS do plotek??? Ludzie zawsze plotkowali od wieków i tym się żywią i się cieszą jak komuś źle??? To wszędzie tak czy tylko tu???
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2019, o 11:02

Wow alescie zrobili koleżance antyreklamę....
A ja specjalnie ją wezne do przebierania fasoli zebyy, krysztncom pokazać że nie będą mi mowic kogo mam brac!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2019, o 12:33

Show jesteście daleko w średniowieczu ,to że co tygodnia jeździcie do Arłamów a i pijecie kawę w każdym centrum handlowym nie czyni was ludźmi światowymi daleko wam do Europy b ,zacofanie w myślenie
Na górę

Postautor: Eleona » 19 sie 2019, o 15:30

Arłamów to jeszcze jako tako ujdzie, chociaż już mało kto się chwali gdzie bywa. Trzeba mieć klasę we wszystkim i umiar. Ale pokazywać w mediach społecznościowych że się kupiło ekspres marki Krups to już śmiech. Pół Telatyna ma ekspresy do kawy i nikt się nie chwali. Ekspres to produkt codziennego użytku. Trochę rozsądku i pokory. Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Willams » 19 sie 2019, o 15:35

:lol: mi Po to jest INSTAGRAM żeby się chwalić
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2019, o 15:38

Tylko nie krups, to bardzo awaryjny sprzęt. To pewnie nie chwalenie się tylko zalenie
Na górę

Postautor: Bziczek » 19 sie 2019, o 21:52

Czy już wiadomo kto jest nowym dyrektorem szkoły?
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2019, o 07:22

Jakim trzeba być fałszywym człowiekiem żeby siedzieć z kimś przy jednym stole wstać i na tego z kim się pije nadawać??
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2019, o 10:51

Arłamów to jeszcze jako tako ujdzie, chociaż już mało kto się chwali gdzie bywa. Trzeba mieć klasę we wszystkim i umiar. Ale pokazywać w mediach społecznościowych że się kupiło ekspres marki Krups to już śmiech. Pół Telatyna ma ekspresy do kawy i nikt się nie chwali. Ekspres to produkt codziennego użytku. Trochę rozsądku i pokory. Pozdrawiam.
Ty jak nie masz czym to się nie pochwalisz. Ty jak nigdzie nie jeździsz ani nie masz ekspresu tylko z czajnika kawę robisz to zwyczajnie zazdrościsz.
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2019, o 11:06

Wow alescie zrobili koleżance antyreklamę....
A ja specjalnie ją wezne do przebierania fasoli zebyy, krysztncom pokazać że nie będą mi mowic kogo mam brac!!!!
Co ty gościu bredzisz? Jaka antyreklama? To jest reklama najwyższej klasy! Chciał źle a wyszło super. Brawo za mistrzowska reklamę
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2019, o 11:51

Czy już wiadomo kto jest nowym dyrektorem szkoły?
Idź zapytaj w szkole w gminie a nie ciągle się tu pytasz!
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2019, o 13:14

Zgodnie z prawem to taka informacja powinna być już dawno podana do publicznej wiadomości na bip gminy
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”