Zielony Rynek cdn.?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 16 sie 2019, o 14:17

Targ w niedzielę? nie wiem czy to sie przyjmie aby kartofle z marchewką przyciagneły turystów.
Przecież to pod promocję w TVP. Tylko raz. Myślenie nie boli🤔
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2019, o 18:12

Poważnie???
Aż ciekawe :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2019, o 07:32

Poważnie???
Aż ciekawe :panzielony:
Ooooooooo Monia wróciła z Węgier :?: :!: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2019, o 11:37

chore pomysły, coraz większe parcie na szkło wszak zbliżają się wybory, chyba wolelibyśmy aby zamiast występów w telewizji władze robiły coś pożytecznego dla mieszkańców i miasta
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2019, o 20:52

chore pomysły, coraz większe parcie na szkło wszak zbliżają się wybory, chyba wolelibyśmy aby zamiast występów w telewizji władze robiły coś pożytecznego dla mieszkańców i miasta
Co tam panie w polityce węgierskiej?
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2019, o 21:49

Poważnie???
Aż ciekawe :panzielony:
Zobaczymy który z lokalnych włodarzy będzie się promował
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2019, o 21:52

Poważnie???
Aż ciekawe :panzielony:
Zobaczymy który z lokalnych włodarzy będzie się promował
A co nas to obchodzi. :panzielony: To jest temat o Zielonym rynku.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2019, o 13:35

13.00
Pusto,było coś?
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2019, o 19:41

W niedziele zakaz handlu to i pusto
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2019, o 18:52

Nie dla wsystkich wystarczyło miejsca.
Na górę

Postautor: Gose » 25 sie 2019, o 14:50

Nie wiem jak wy to odbieracie ale napewno jest lepiej jak bylo A wiadomo ze nie tylko rolnik tam sprzedaje – bo kiedy ma Czas na to . Ceny jak wszedzie zalezy od regionu . U was tanio Jedzcie Nad Morze gezielt wszystko kosztuje 2 razy wiecej jak u was a kokosow tez nie zarabiamy tylko jak wszyscy. Pozdrawiam ale mimo wszystko uwielbiany w obszarach rolniczych Pis to nie dla mnie . Heyterow i kuchcinskich lotnikow to do Kicia bo tam jest ich miejsce , City Minister czy nie praxi powinno bylo jednakie dla wszystkich
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2019, o 16:25

Wszystko wyjdzie za dwa trzy miesiące.Miało byc dla rolników i działkowców dla podratowania ich budżetów.Dla mieszkańców zdrowo,tanio i atrakcyjnie.Jak jest?
Zobaczymy.
Osobiście kupuję w sklepie bo taniej.
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2019, o 18:05

Nie wiem jak wy to odbieracie ale napewno jest lepiej jak bylo A wiadomo ze nie tylko rolnik tam sprzedaje – bo kiedy ma Czas na to . Ceny jak wszedzie zalezy od regionu . U was tanio Jedzcie Nad Morze gezielt wszystko kosztuje 2 razy wiecej jak u was a kokosow tez nie zarabiamy tylko jak wszyscy. Pozdrawiam ale mimo wszystko uwielbiany w obszarach rolniczych Pis to nie dla mnie . Heyterow i kuchcinskich lotnikow to do Kicia bo tam jest ich miejsce , City Minister czy nie praxi powinno bylo jednakie dla wszystkich
O Jezu, jakiś stuknięty? "Kosztuje więcej jak u WAS"? Ty Monia to teraz mieszkasz nad morzem? Aha, zrób porządek z tymi przecinkami, kropkami, itp. Pozdrowienia dla Węgra i Węgierka. Odstaw wódkę. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2019, o 19:36

Nie wiem jak wy to odbieracie ale napewno jest lepiej jak bylo A wiadomo ze nie tylko rolnik tam sprzedaje – bo kiedy ma Czas na to . Ceny jak wszedzie zalezy od regionu . U was tanio Jedzcie Nad Morze gezielt wszystko kosztuje 2 razy wiecej jak u was a kokosow tez nie zarabiamy tylko jak wszyscy. Pozdrawiam ale mimo wszystko uwielbiany w obszarach rolniczych Pis to nie dla mnie . Heyterow i kuchcinskich lotnikow to do Kicia bo tam jest ich miejsce , City Minister czy nie praxi powinno bylo jednakie dla wszystkich
Ty nie bierzesz leków czy popijasz te leki wódką? Co to za bełkot?
Na górę

Postautor: Mania 11 » 25 sie 2019, o 19:58

A jak z miejscami na październik? Kwiaty i wieńce?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”