ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Aras » 16 sie 2019, o 09:03

Najważniejsze , że nie było tego wyzywania i zastraszania
Tego to nie ma nigdzie, ja nie wiem skąd w ogóle się wzięli..
Za takie ciągle klapanie morda czy trzeba czy nie, cytuję przysłowie,, za mordę biją w mordę,,
A Ty to nazywasz wolność słowa w mordę cwaniakowac do monitora każdy może
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2019, o 09:09

Co ktoś pleci, że nie było wieńca z Łaszczowa przecież był z ul Domaniż, co ma być z każdej ulicy?
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2019, o 09:15

za dużo masz energii?
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2019, o 09:16

Celebryta się znalazł, myśli że władza go piętnuje bo on rywal? Już po wyborach, panie opamiętaj się pan.
Przez ostatnie lata, takie imprezy jak dożynki polegały na tym, że był rozkładany biały namiot dla ludzi najważniejszych i ich przyjaciół. Taka grupa znamienitych osób popijała bimberki wytwarzane przez najlepiej docenionych działaczy G, było też coś takiego że ci najważniejsi dostawali talończyki na kiełbaski, piweczko, szaszłyczka.. Teraz nie ma czegoś takiego. Widać równość w środowisku.
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2019, o 12:22

No skończyło się kolesiowe towarzystwo ... Równi wszyscy .
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2019, o 13:20

Bardzo fajnie Panie z KGW ugościły przybyłych, pełne smakołyków stoły, pysznie i pięknie. Grochówki w tym roku nie zabrakło.
Tak powinno wyglądać święto plonów, super!!!!!!!
W tym roku widzę że było więcej wieńców i ludzi a zespoły ludowe i stoiska gospodyń tworzyły piękny, staropolski klimat. Nawet pogoda była jak na zamówienie, dzięki Bogu. Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2019, o 13:29

15 sierpnia obchodzone są dwa święta: państwowe i kościelne. 15 sierpnia przypada zarówno Święto Wojska Polskiego, jak i Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny (Matki Boskiej Zielnej)
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2019, o 13:55

Dożynki The Best 😁👍🍾 dorzneli się niektórzy. Super.
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2019, o 14:33

Q do tego kapelusza i torby tylko kij wariacie
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2019, o 14:34

Wreszcie jakaś normalna impreza bez parcia na wizerunek, kto chciał to poszed ił coś dla siebie znalazł, wiele rodzin grilowało na podwórkach a wieczorem szło na zabawę.. Jak na Łaszczów to ok!
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2019, o 16:23

Wreszcie jakaś normalna impreza bez parcia na wizerunek, kto chciał to poszed ił coś dla siebie znalazł, wiele rodzin grilowało na podwórkach a wieczorem szło na zabawę.. Jak na Łaszczów to ok!
Jak każdego roku sięgając pamięcią. NIC nowego NAS nie zaskoczył, nawet pogoda!
Na górę

Postautor: 111111 » 16 sie 2019, o 18:33

Propaganda sukcesu, w dalszym ciągu mydlenie oczu i robienie z ludzi wariatów,nawet słoneczną pogodę burmistrz załatwiła z niebem. KGW aktywowane
przez dotacje rządowe PIS-u to i ładnie wyglądają.A co do kolesiostwa i równości wszystkich ,to po co to przyjęcie w GOK-u dla wybranych? Co prawda że potrawy dla gości nie powaliły z nóg,ale też jest prawdą że pałeczkę "kolesiostwa" jak to piewcy sukcesu burmistrz nazywają ,burmistrz przejęła po mistrzowsku i z premedytacją ciągnie na pierwszym miejscu.Dlatego jak co roku nic Nas nie zaskoczyło na imprezie ,tyko te wasze samo pochwalne posty samo uwielbienia są przesadne.Mamo chwalą nas,a kto?a no wy mnie, a ja was!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2019, o 19:46

No i szczeka jak ten pies. Hau hau. Nie zawołali? Boś pewnie zwykły szczon. Dotacje rządowe pisu. Qrwa koń by się uśmiał. PiS i dotacje. Zapytajcie placków telatyńskich jaki mają raj. Ja nie poplecznik ani tej ani tamtej władzy zwykły człek i pisze to co widzę.
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2019, o 20:12

A z ratyczowa to nie miał kto nieść plonu
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2019, o 20:17

Propaganda sukcesu, w dalszym ciągu mydlenie oczu i robienie z ludzi wariatów,nawet słoneczną pogodę burmistrz załatwiła z niebem. KGW aktywowane
przez dotacje rządowe PIS-u to i ładnie wyglądają.A co do kolesiostwa i równości wszystkich ,to po co to przyjęcie w GOK-u dla wybranych? Co prawda że potrawy dla gości nie powaliły z nóg,ale też jest prawdą że pałeczkę "kolesiostwa" jak to piewcy sukcesu burmistrz nazywają ,burmistrz przejęła po mistrzowsku i z premedytacją ciągnie na pierwszym miejscu.Dlatego jak co roku nic Nas nie zaskoczyło na imprezie ,tyko te wasze samo pochwalne posty samo uwielbienia są przesadne.Mamo chwalą nas,a kto?a no wy mnie, a ja was!!!!
A goście to z takimi minami jak za kare :lol:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”