ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 22 lip 2019, o 11:06

……………... :lol: widziałem i jeszcze być tak z siebie zadowolonym :lol: a jak :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2019, o 11:17

:shock: Posłuchaj co gadają:..... człowieku tam jak zaświta coś, choćby pozostali kręcili głowami ze zdziwienia - realizacja musi być.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2019, o 11:59

szkoda tylko, że co się nie tknie to się spartaczy
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2019, o 12:02

oczywiście :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2019, o 12:07

I to porównanie wcześniejsze że blondynka TEŻ witała z kartki biskupa, zupełnie nie na miejscu takie porównanie.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2019, o 12:10

Po ile poszły konie??????
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2019, o 12:19

Najpierw to trzeba być godnym stanąć koło szanowanej Pani starszej wiekiem nie mówiąc już o pisaniu.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2019, o 12:35

szkoda tylko, że co się nie tknie to się spartaczy
Wszystko zapowiedzione zrealizowane. Nawet wynagrodzenie zgodnie z zapowiedzią obniżone ha!
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2019, o 12:44

szkoda tylko, że co się nie tknie to się spartaczy
Wszystko zapowiedzione zrealizowane. Nawet wynagrodzenie zgodnie z zapowiedzią obniżone ha!
tak samo obniżone jak i cena śmieci :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2019, o 13:19

Najpierw to trzeba być godnym stanąć koło szanowanej Pani starszej wiekiem nie mówiąc już o pisaniu.
Jeśli to tobie ma w czymś pomóc to tak, blondynka jest sporo starsza, ale szanowna starsza pani to bym jej nie nazwał. A w jakim celu szanowny pan porównuje się z blondynką? Znam kobietę, nie pełni żadnej funkcji więc w czym problem ze tu o niej piszesz. Chodzi o wiek? Na wiek nie ma rady, lata lecą. Mam nadzieję że ci pomogłem i podwyzszylem twoje ego i zakompleksienie.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2019, o 14:10

Jak byś miał przysłowiowe jaja, powiedział byś mu to w twarz. 8)
Niestety masz wydmuszki i tylko przez anonimowe forum zgrywasz "twardziela" :lol: :lol: :lol:
A CO JUŻ
NA ZŁODZIEJU CZAPKA GORE :!:
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2019, o 14:56

Najpierw to trzeba być godnym stanąć koło szanowanej Pani starszej wiekiem nie mówiąc już o pisaniu.
Jeśli to tobie ma w czymś pomóc to tak, blondynka jest sporo starsza, ale szanowna starsza pani to bym jej nie nazwał. A w jakim celu szanowny pan porównuje się z blondynką? Znam kobietę, nie pełni żadnej funkcji więc w czym problem ze tu o niej piszesz. Chodzi o wiek? Na wiek nie ma rady, lata lecą. Mam nadzieję że ci pomogłem i podwyzszylem twoje ego i zakompleksienie.
Nie chodzi o wiek?!?!?!
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2019, o 15:42

a o co wam chodzi
chodzi o to aby dowalić każdemu kto mógłby żagrażac. Każdemu. Nawet blondynce się oberwało bo też czyta z kartki. Żenada.w ten agresywny sposób tylko zrażacie do siebie ludzi.sorry, ale nie tędy droga.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2019, o 16:16

Najgorzej jak się zagrożeniem jest już nawet samym dla siebie pozatracali sie :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2019, o 16:26

Najpierw to trzeba być godnym stanąć koło szanowanej Pani starszej wiekiem nie mówiąc już o pisaniu.
Jeśli to tobie ma w czymś pomóc to tak, blondynka jest sporo starsza, ale szanowna starsza pani to bym jej nie nazwał. A w jakim celu szanowny pan porównuje się z blondynką? Znam kobietę, nie pełni żadnej funkcji więc w czym problem ze tu o niej piszesz. Chodzi o wiek? Na wiek nie ma rady, lata lecą. Mam nadzieję że ci pomogłem i podwyzszylem twoje ego i zakompleksienie.
A w czym ci przeszkadza kobieta z nabroza co biskupa witała znasz podejrzewam że nie a pisać piszesz żeby obrazic
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”