ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 21:42

Panie przewodniczący
Bardzo ładnie i sprawnie Pan się wdraża w nowe stanowisko i na prawdę uważam, że godnie reprezentuje Pan i mieszkańców i radnych na sesji. Ale trzeba śmielej i ostrzej. Pan przewodniczy obradom i musi Pan czuwać nad prawidłowym przebiegiem sesji i określonym porządkiem. Sam Pan wie, że na sesji bywają goście, czasem również z innych gmin. Należałoby się wówczas zachowywać kulturalnie, a jeśli ktoś nie potrafi to należy go upomnieć. Pan rozumie o co chodzi jeśli goście zechcą cyrk oglądać to sobie kupią bilety do cyrku. Ale na sesjach należy zachowywać się godnie i z szacunkiem do wszystkich bez wyjątku. Zresztą to wszystko jest transmitowane i nikt nie chce, żeby wkoło wszyscy się z nas wyśmiewali.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 21:51

Ten trochę honoru ma bo młodszy nie ma nawet o czym mówić! Ale to ponoć choroba!
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 22:07

Będzie trochę lepiej bo przodowi intrygant odjechał niech teraz tam się nim naciesza
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 23:27

Głos w dyskusji sołtysa:........ z tego co słyszałem, powtarzam, z tego co słyszałem, bo nie jestem pewien tego na 100%, bo nie byłem świadkiem tej rozmowy, myślę,..........myślę, że mogę to powtórzyć.............

To jest poziom dyskusji godny sesji!
Tak u nas osiąga się cele!
Właśnie w nawiązaniu do tego wątku, ale na inny temat chcę zadać pytanie.
Czy przy tym poziomie doinformowania i kompetencji uważacie, że nasze dane zgromadzone w urzędzie gminy są bezpieczne?Dane całkowicie poufne. Nie oszukujmy się w gminie są wszelkie informacje dotyczące stanu majątku każdego mieszkańca, są gromadzone zaświadczenia o dochodach wydane przez Urząd Skarbowy, kończąc na zaświadczeniach o stanie zdrowia i chorobach osób korzystających z pomocy mops. Czy uważacie, że są one bezpieczne i możemy się nie martwić, że zostaną one publicznie ujawnione? Bo ktoś słyszał przez kogoś, nie ma pewności na 100%, nie byłem świadkiem ale warto to przytoczyć to publicznie nawet jeśli jest ogólnie dostępna transmisja? Ja uważam, że przy takim stopniu świadomości to dane mieszkańców chronione przepisami prawa mogą być poważnie zagrożone. Z tego względu, że poważni ludzie kierują się wiedzą i faktami, a nie pomówieniami i plotkami. Zachęcam do merytorycznej dyskusji
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 23:39

Jest źle przypomnij sobie wpis sprzed kilku dni jak ktoś niekompetentny wypowiadał się na temat że zamierza niszczyć dokumentację np zwolnienia lekarskie z doświadczenia wiadomo że czasem szuka się dokumentów sprzed dziesięciu czy nawet więcej lat to jest odwrotność zadanego pytania ale to jest jak z tym sołtysem który coś wiedział o obniżce śmieci a jednak strzelił pudło dlatego nie mogą to być ludzie z przypadku
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2019, o 07:29

Mam problem, idę do gminy, mówię o swoim problemie w czterech ścianach, przy zamkniętych drzwiach, a tu na sesji, targu, na ulicy: .................słyszałem, ................myślę, że mogę to powtórzyć......, że Pan/Pani mówił.................................



Strach otworzyć usta, zanieść dokument z prośbą i uzasadnieniem, zrobić cokolwiek!!!
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2019, o 07:38

Jak ty pięknie tragizujesz, i potrafisz nawet sam sobie odpisywac. Od kiedy rozmowy o grzędzie miały być tajne? Że porównujesz je z dokumentacją petentów. Pamiętaj! Ludzie nie są głupsi od ciebie i widzą co chcesz ugrać na takich wpisach.
Postaraj się bardziej to może i ja ci uwierzę :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2019, o 07:57

Jak ty pięknie tragizujesz, i potrafisz nawet sam sobie odpisywac. Od kiedy rozmowy o grzędzie miały być tajne? Że porównujesz je z dokumentacją petentów. Pamiętaj! Ludzie nie są głupsi od ciebie i widzą co chcesz ugrać na takich wpisach.
Postaraj się bardziej to może i ja ci uwierzę :lol: :lol:
Być może tragizuję, ba sam sobie odpisuję! 🤬
ale ty, założę się o litrę śliwowicy że Szpilka to elektorat Twojego kochanego pisu bo na arenie międzynarodowej kopiuje wyniki Beaty vel Broszka ale jemu się należało. Tobie też się należy i kopa z tego fora.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2019, o 08:34

Myślę że jakie dokumenty w urzędzie by nie były i czyje, to jeśli są uczciwe i nie obciążające to nikomu krzywda się nie dzieje i nie stanie.... a te wpisy to chyba żal i pretensja za koniecznoś uiszczenia opłat zaległych na rzecz gminy...., hrabio?
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2019, o 08:36

Jak ty pięknie tragizujesz, i potrafisz nawet sam sobie odpisywac. Od kiedy rozmowy o grzędzie miały być tajne? Że porównujesz je z dokumentacją petentów. Pamiętaj! Ludzie nie są głupsi od ciebie i widzą co chcesz ugrać na takich wpisach.
Postaraj się bardziej to może i ja ci uwierzę :lol: :lol:
A jakie to ma znaczenie, o czym się rozmawia! Można romawiać o pietruszce, ale w czterech ścianach, taka rozmowa nie jest do powtarzania i to przed radnymi, gośćmi i mieszkańcami!!!!!!!!!! Tym bardziej, że Pan w tej rozmowie nie uczestniczył, tylko słyszał i nie jest pewien na 100%!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2019, o 10:13

Widzisz jak taka zagrywka taktyczna podziałała? 100%
Tak się w tej własnej motaninie zdań i bełkocie pogubił że publicznie się przyznał.
Zapamiętaj sobie raz na zawsze!
Sprawy grzędy to nie prywatne a publiczne sprawy. To nie jest jego własność i ludzie muszą znać plany.
Sam się dopominał przejrzystości więc ją otrzymał zgodnie z życzeniem. Przeczytaj proszę ze zrozumieniem.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2019, o 10:38

Widzisz jak taka zagrywka taktyczna podziałała? 100%
Tak się w tej własnej motaninie zdań i bełkocie pogubił że publicznie się przyznał.
Zapamiętaj sobie raz na zawsze!
Sprawy grzędy to nie prywatne a publiczne sprawy. To nie jest jego własność i ludzie muszą znać plany.
Sam się dopominał przejrzystości więc ją otrzymał zgodnie z życzeniem. Przeczytaj proszę ze zrozumieniem.
A zapamiętaj że gmina i ludzie nie jest to twoje własne podwórko tato ci tego nie dał i siedzisz na bombie bo w ludziach wrze!
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2019, o 15:06

Widzisz jak taka zagrywka taktyczna podziałała? 100%
Tak się w tej własnej motaninie zdań i bełkocie pogubił że publicznie się przyznał.
Zapamiętaj sobie raz na zawsze!
Sprawy grzędy to nie prywatne a publiczne sprawy. To nie jest jego własność i ludzie muszą znać plany.
Sam się dopominał przejrzystości więc ją otrzymał zgodnie z życzeniem. Przeczytaj proszę ze zrozumieniem.
Naucz się pisać tak, żeby było wiadomo o czym piszesz! Przejrzyste to nie jest!
Na górę

Postautor: wow » 21 lip 2019, o 16:00

O ile pamiętam przyszła pani burmistrz w swoim programie przed wyborami.Za główny cel stawiała obniżenie opłat za wywóz śmieci.
I co.Obiecanki cacanki.I już z samego początku stołeczek z pod tyłeczka umyka.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2019, o 16:05



:lol: :lol: :lol: :lol:
Jak mąż przystojny elegancki to jest się czym pochwalić i nie wstyd z takim gdzieś wyjść. Najgorzej jak mąż mały a ma ambicje duże.
Mały może więcej
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”