O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: chlopina » 20 lip 2019, o 10:48

Jaki cel ma to głupowate pisanie? Sprawę szkoły badała Prokuratura krajowa, Wojewoda, Państwowa Inspekcja Pracy, Prokuratura rejonowa i wszystkie te instytucje uznały, że w sprawie szkoly Burmistrz ma rację. Każdy to może sprawdzić. Wcześnie Naczelny Sąd Administracyjny. Wszyscy się mylą tylko troll komputerowy wie lepiej i od pół roku pisze te same brednie :lol:
Niestety de4cyzje tych instytucji w sprawie szkoły w Lubyczy są kompromitujące dla nich. Nie jest to dziwne jak poczyta się w internecie o profesorze-sędzim NSA, który orzekał w sprawie szkoły w Lubyczy. Kryminal-tango :shock: :oops:
Na górę

Postautor: NNN » 20 lip 2019, o 10:55

Trollu podaj przepis prawa który mówi, że nie może być. :lol: Moncisz tylko. :lol: Ale od dawna nikt troli nie bierze poważne. :lol:
Był podany wcześniej, ale trzeba umieć czytać ze zrozumieniem, montwo !
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 11:12

TROLE DO ROBOTY GNOJE WIELKIE. BURTY KOSIĆ, CHODNIKI ZAMIATAĆ :lol: :lol: UMIECIE TYLKO NARZEKAĆ
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 12:04

A ja bym prosił żeby śmieciami nie palić. Gorąco jest.
Na górę

Postautor: Monty » 20 lip 2019, o 20:35

Na tę stronę wszedłem i czytam, że Lubycza dalej tkwi w swoim piekiełku. A w gminie, coraz bliżej Waszych ogródków, skrada sie BARSZCZ SOSNOWSKIGO- czyli zemsta Stalina. Znowu zmarnowano rok - sezon wegetacyjny- aby zniszczyć barszcz przed rozkwitem i wysypem nasion. Teraz dorodne krzaki barsczu widziałem o wysokości 2m, kwiaty zaczynaja przysychac i sypna naiona. Nasiona niesiene przez wiatr na kilka metrów obok, lub jak powieje wir do góry to kilka set metrów. Nasiona przenoszą takze z ziemia pojazdy- traktory lub zwierzeta na siersci lub w piórach. Kto nie widział jak to wyglada niech przejedzie sie do Machnowa- aleja barszczowa. Całe hektary można zobaczyć w Machnowie Starym (na łące przy przy świniarni), w rowach melioracyjnych na pd. od Machowa Starego i Nowego. Dziś wyciąłem z korzeniem małego gada w Żurawcach od strony wschodniej. W tamtym roku rósł w rowie w Rudzie, Zatylu i przy cmentarzu w Lubyczy. Łąka na której rośnie ten barszcz będzie miała niezdatne do spożycia siano dla bydła. Najgorsze jest poparzenie ciała ludzkiego jego sokiem lub oparami. Wychodzi to po paru dniach i zaczerwienienie rozlewa sie przez tydzień wokół rany. Miałem to poparzenie 2 tyg. temu- więc ostrzegam innych. Bałem sie że to ukaszenie kleszcza czy jakiegoś niewiadomego toksycznego owada ale lekarze wykluczyli kleszcza. Wystarczyło że rękawicą dotknąłem liścia wycietego barszczu i przez niepamięć dotknąłem tą rekawicą uda w czasie zmiany spodni. Po 5 dniach pojawiła sie krwista plama na udzie o wymiarach 4x9cm , dalej po 2 dniach miała 9x14cm. Dalej po 1 tyg. rozlała sie na całe udo ale kolor plamy robił się różowy. Po 2 tyg. zanika plama. Rozwój plamy przyśpiesza nasłonecznianie ciała. Najgorzej jak zrobi sie rana od samego soku. Uważajcie i wpłyńcie na władze aby skuteczniej walczyć z barszczem - to Wasze zdrowie.
Na górę

Postautor: Monty » 20 lip 2019, o 20:56

Na tę stronę wszedłem i czytam, że Lubycza dalej tkwi w swoim piekiełku. A w gminie, coraz bliżej Waszych ogródków, skrada sie BARSZCZ SOSNOWSKIGO- czyli zemsta Stalina. Znowu zmarnowano rok - czyli sezon wegetacyjny- aby zniszczyć barszcz przed rozkwitem i wysypem nasion. Teraz dorodne krzaki barszczu z baldaszkiem nasion widziałem o wysokości 2m, kwiaty zaczynaja przysychac i sypną nasiona. Dorodny okaz wyda około 1 tysiaca nasion, które moga tkwić w glebie przez kilka lat w formie "uśpionej" Tak jak maki na polach- jak nie zostanie pole opryskane wyrastałą natychmiast. Nasiona barszcu spadają obok, niesione przez wiatr na kilka metrów lub jak powieje wir do góry to kilka set metrów. Nasiona przenoszą także z ziemią pojazdy- traktory lub ssaki ( w tym koty i psy) na sierści lub ptaki w piórach. Kto nie widział jak to wyglada niech przejedzie sie do Machnowa- aleja barszczowa. Mozna zatrzymać sie i powąchać powietrze przy wiekszych płatach- wydaje on specyficzny zapach podobny do zapachu świeżo zaoranej ziemi. Całe hektary barszczu S. można zobaczyć w Machnowie Starym (na łące przy przy świniarni), w rowach melioracyjnych na pd. od Machowa Starego i Nowego. Dziś wyciąłem z korzeniem małego gada w Żurawcach od strony wschodniej. W tamtym roku rósł w rowie w Rudzie, Zatylu i przy cmentarzu w Lubyczy, Chodywańcach. Łąka, na której rośnie ten barszcz będzie miała niezdatne do spożycia siano dla bydła. Najgorsze jest poparzenie ciała ludzkiego jego sokiem lub oparami. Wychodzi to po paru dniach i zaczerwienienie rozlewa sie przez tydzień wokół rany. Miałem to poparzenie 2 tyg. temu- więc ostrzegam innych. Bałem się że to ukąszenie kleszcza czy jakiegoś niewiadomego toksycznego owada ale lekarze wykluczyli kleszcza. Wystarczyło że rękawicą dotknąłem liścia wycietego barszczu i przez niepamięć dotknąłem tą rekawicą udo ( w czasie zmiany spodni). Po 5 dniach pojawiła się krwista plama na udzie o wymiarach 4x9cm , dalej po 2 dniach miała 9x14cm. Dalej po 1 tyg. rozlała sie na całe udo ale kolor plamy robił się różowy. Po 2 tyg. zanika plama. Rozwój plamy przyśpiesza nasłonecznianie ciała. Najgorzej jak zrobi się rana od samego soku. Uważajcie i wpłyńcie na władze aby skuteczniej walczyć z barszczem - to Wasze zdrowie.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2019, o 09:10

Trollu podaj przepis prawa który mówi, że nie może być. :lol: Moncisz tylko. :lol: Ale od dawna nikt troli nie bierze poważne. :lol:
Był podany wcześniej, ale trzeba umieć czytać ze zrozumieniem, montwo !
wako ty nawet nie wiesz, że nie wiesz
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2019, o 13:16

Lepiej o lepszym nie mówić. Z deszczu pod rynnę trafiliśmy więc nie ma co narzekać.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2019, o 13:24


Był podany wcześniej, ale trzeba umieć czytać ze zrozumieniem, montwo !
wako ty nawet nie wiesz, że nie wiesz
Gostku ty nie tylko nie umiesz czytać ale i pisać. Katastrofa podobna do objawów JG.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2019, o 16:33



wako ty nawet nie wiesz, że nie wiesz
Gostku ty nie tylko nie umiesz czytać ale i pisać. Katastrofa podobna do objawów JG.
Ten, który nie wie, i nie wie, że nie wie, jest głupcem. Unikaj go. Ten, który nie wie, i wie, że nie wie, jest dzieckiem. Ucz go. Ten, który wie, i nie wie, że wie, śpi. Obudź go. Ten, który wie, i wie, że wie, jest mędrcem, Idź w jego ślady”. więcej
Joel C. Rosenberg – Dwunasty Imam
Na górę

Postautor: and » 23 lip 2019, o 10:47

Prawie dwa dni bez jątrzenia, obrażania, wypominania i SZKOŁY. Gratulacje.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 13:48

W końcu są wakacje :)
Ci najbardziej aktywni wypoczywają, albo nie mają dostępu do komputera.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2019, o 05:54

W końcu są wakacje :)
Ci najbardziej aktywni wypoczywają, albo nie mają dostępu do komputera.
Wystarczy wejść na FB aby zobaczyć gdzie i jak bawią się biedni, strajkujący nauczyciele :lol: :lol:
Na górę

Postautor: kibic » 25 lip 2019, o 11:14

Co słychać w szkole ? Kręcą się jakieś meneliki z Lublina, chcą się wywinąć z tych półtora miliona, które gmina straciła na ich doradztwie. Za gruba i prymitywna sprawa by to się udało. Wciąż powiększ się grono winowajców
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2019, o 18:50

Co słychać w szkole ? Kręcą się jakieś meneliki z Lublina, chcą się wywinąć z tych półtora miliona, które gmina straciła na ich doradztwie. Za gruba i prymitywna sprawa by to się udało. Wciąż powiększ się grono winowajców
przyjedz z wczasów na wyspach to się dowiesz. A swoją drogą jak pogoda na plaży dopisuje? Wiesz wrzesień się zbliża strajk będzie trza zacząć.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”