ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 19 lip 2019, o 19:35

Sprawa informatyki to sprawa bardzo dyskusyjna!
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2019, o 20:25

Cena jest adekwatna do tonazu, więc nie porównaj telatyna do laszczowa. Spójrz na ilość mieszkańców poszczególnych gmin. Pomyśl.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2019, o 20:49

Cena jest adekwatna do tonazu, więc nie porównaj telatyna do laszczowa. Spójrz na ilość mieszkańców poszczególnych gmin. Pomyśl.
O jakim tonażu mówisz? U nas stawka jest za osobę lub pojemnik . Tamta firma chociaż nie musiała to brała wszystkie, a ci nie więc tonaż mniejszy zdecydowanie. Twierdzisz, że nas jest tak dużo, takie duże miasto i tyle produkujemy? Ok, nie będę porównywać nas do sąsiednich gmin tylko miast
Łódź 13 zł osoba
Przemyśl 14 zł
Katowice 14 zł
Wszędzie zniżki dla domów z kartą dużej rodziny/
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2019, o 21:18

Kręci???? I to jest najgorsze!
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2019, o 21:27

Brawo dla P. Wocha, że powiedział kilka ważnych słów w imieniu mieszkańców.
Nie wiem, ale czy ja mam tylko wrażenie, że w odpowiedzi na tą wypowiedź p prezesa był atak na poziomie przekupy na bazarze. Może to tylko moje zdanie i może nie do końca obiektywne, ale niesmak pozostał. 55 minuta Dla mnie zachowanie takie jest niedopuszczalne tym bardziej do mieszkańca wiekiem starszego, nie chodzi mi o funkcje
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2019, o 21:49

Brawo dla P. Wocha, że powiedział kilka ważnych słów w imieniu mieszkańców.
Nie wiem, ale czy ja mam tylko wrażenie, że w odpowiedzi na tą wypowiedź p prezesa był atak na poziomie przekupy na bazarze. Może to tylko moje zdanie i może nie do końca obiektywne, ale niesmak pozostał. 55 minuta Dla mnie zachowanie takie jest niedopuszczalne tym bardziej do mieszkańca wiekiem starszego, nie chodzi mi o funkcje
To nie wrażenie! Inne spostrzeżenie - rownież wrogie, lekceważące zachowanie w stosunku do kierownika referatu!
Szacunek, choć nie darzysz drugiego sympatią, przede wszystkim!
W S T Y D!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2019, o 22:00

Najważniejsze że zatrzymaliscie część tych zapędów!
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2019, o 22:02

a jak ładnie mówiła ta pani prezes, chociaż jej nie widać na nagraniu
spokojnie rzeczowo, nie przekrzykując nikogo, chociaż występowała niejako rywal naszego prezesa to z szacunkiem i kulturą
przepaść niesamowita, niektórzy mają mnóstwo nauki przed sobą
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2019, o 22:38

Czego się Jaś nie nauczył tego i Jan nie będzie umiał daj spokój nie widzisz w jakim kierunku to zmierza !
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2019, o 22:48

a jak ładnie mówiła ta pani prezes, chociaż jej nie widać na nagraniu
spokojnie rzeczowo, nie przekrzykując nikogo, chociaż występowała niejako rywal naszego prezesa to z szacunkiem i kulturą
przepaść niesamowita, niektórzy mają mnóstwo nauki przed sobą
Tak samo pięknie jak ta Pani z Ratyczowa, ale wybraliście, to nie jest źle to jest dramat. Nie wysyłajcie jej nigdzie bo to wstyd, piszcie jej na kartce niech czyta bo to nawet zdania poprawnie nie potrafi złożyć. Taka „ ja być, ja robić”. I kupcie jakiś nerwosol bo to agresorka😉😉
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2019, o 23:08

Ten nerwosol podaj na prawy, dolny róg nagrania. :lol:
Dobrze że nikt nie oberwał bo machał jak przy ataku komarów. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2019, o 23:15

Ten nerwosol podaj na prawy, dolny róg nagrania. :lol:
Dobrze że nikt nie oberwał bo machał jak przy ataku komarów. :lol:
Te bohatyr, a o 2 zeta to darles się jakbyś od szerszeni się obganial, a tu cyk i 3 zł do góry i nic nie masz do powiedzenia? Ładnie tak z ludzi idiotow robić? To u CB hajs miał się zgadzać, a nie u mieszkańców?
Na górę

Postautor: funkcjo » 20 lip 2019, o 06:31

Przyłączenie do LGD Roztocze Tomaszowskie to bardzo dobra decyzja,czas zakończyć marnowanie pieniędzy podatników. Pan Prezes nie ma pojęcia o pozyskiwaniu Funduszy Europejskich,jego ,,wystękana" wypowiedź dobitnie o tym świadczy.Sam nie wie o czym mówi,tłumaczył,że tylko zabrakło mu punktów za wskaźniki,za wskaźniki to Panie Prezesie Wniosek odpada.Pani z LGD Roztocze Tomaszowskie to elokwentna i kompetentna osoba,myślę,że tylko przez grzeczność i wielką kulturę osobistą nie przywołała Pana W. do porządku i nie dała mu oceny na jaką zasługuje.Może w końcu znajdzie się ktoś kompetentny na terenie naszej gminy,który będzie nas właściwie reprezentował.Wstyd Panie W. jak miał Pan czelność jeszcze dyskutować i to na takim poziomie.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 08:14

Głos w dyskusji sołtysa:........ z tego co słyszałem, powtarzam, z tego co słyszałem, bo nie jestem pewien tego na 100%, bo nie byłem świadkiem tej rozmowy, myślę,..........myślę, że mogę to powtórzyć.............

To jest poziom dyskusji godny sesji!
Tak u nas osiąga się cele!
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 08:21

No właśnie tak się zastanawiam, który to jakieś plotki powtarza.
Wstyd, alob wiesz na pewno, albo zamilcz i nie szerz plotkarstwa. Tym bardziej facet...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”