ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 19 lip 2019, o 11:57

A pozostali Panowie i Panie zabrali głos w imieniu mieszkańców :?:
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2019, o 12:02

Pan Woch zawsze zawsze na miejscu. Takich ludzi mam potrzeba. Brawo :P
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2019, o 12:09

A pozostali Panowie i Panie zabrali głos w imieniu mieszkańców :?:
No niestety 3 radnych tylko nie zagłosowało przeciwko mieszkańcom i podwyżkom. Ale gratuluję p Woch, że powiedział do słuchu to co komu potrzeba
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2019, o 12:16

Co to oznacza że pozostali chcą podwyżki dla swoich mieszkańców, którzy?
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2019, o 12:40

Pan Woch zawsze zawsze na miejscu. Takich ludzi mam potrzeba. Brawo :P
Znaczy komu? Niech spada cegłę robić...
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2019, o 12:59

To teraz już jest pewne, że jak dojdzie do podwyżki podatków to na radnych nie mamy co liczyć. Dobrze, że te potajemne schadzki zostały publicznie ujawnione to wiemy czego można się spodziewać. Dzień wcześniej robi się pranie mózgu radnym i łapka w górę nawet na niekorzyść ludzi. Wstyd :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2019, o 13:35

A wystarczyło po ludzku powiedziec przepraszam nie udało sie , nie potrzebnie obiecalismy, nie wiedzielismy ze tak się to odbywa. Lepiej macic i isc w zaparte
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2019, o 13:43

Jak ktoś dawno temu pisał z byłego obozu władzy: podatki powinno się stopniowo podnosić jeśli w górę idą usługi, paliwa, najniższa krajowa i inne, ponieważ w innym razie tworzyła by się rok rocznie przepaść finansowa a należy wspomnieć że od wielkości podatku zależna jest subwencja ogólna z państwa więc nie dajmy się zwariować. Tak musi być.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2019, o 14:03

O jaką mądrość z Onetu

A wlasnego wynagrodzenia to też nie dało się obniżyć jak nie to może trzeba podwyższyć!
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2019, o 14:18

Popuchło towarzystwo.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2019, o 14:59

Pan Woch zawsze zawsze na miejscu. Takich ludzi mam potrzeba. Brawo :P
I ktoś taki bie ma nic za uszami? Litości, proszę sobie sprawdzić w ilu sprawach sądowych ten pan brał udział i ile przegrał...
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2019, o 16:40

Walczył i przegrał, nieuczciwy człek
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2019, o 17:46

Dzisiejsza sesja ukazała istotę sporu, wszyscy z poprzedniej władzy zagineli na wczasach, ostał się lokalny biznesmen, działacz z cepeli, dziecko PiSu, oby Jarek prędko otrzymał źyciorys tego filantropa, bo szkoda psuć imię partii.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2019, o 18:01

Wszędzie śmieci drożeją i radni nie mieli na to wpływu, teraz jakby zaglosowalo na nie to musieli by na czymś pozyskać najprawdopodobniej na podatkach. Cieszmy się że pani burmistrz nie przyjęła pierwszego przetargu bo byśmy mieli dużo dużo droższe. A co do grzedy to ta pani mówiła o milionach a ten pan tylko próbował ja podejść.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2019, o 19:30

Wszędzie śmieci drożeją i radni nie mieli na to wpływu, teraz jakby zaglosowalo na nie to musieli by na czymś pozyskać najprawdopodobniej na podatkach. Cieszmy się że pani burmistrz nie przyjęła pierwszego przetargu bo byśmy mieli dużo dużo droższe. A co do grzedy to ta pani mówiła o milionach a ten pan tylko próbował ja podejść.
Od sierpnia każdy wie, że śmieci zdrożeją, ale nam mimo to obiecywano obniżkę. Zapytaj ludzi jak pod kampanię krzyczał na sesji sołtys z Ratyczowa, że rzekomo burmistrz chciał podważyć program wyborczy żony zapraszając na sesję właściciela firmy odbierającej odpady i jaki był oburzony podwyżką o 2 zł. Do dzisiejszego dnia nie ma protokołu na bip z tej sesji. Jest wcześniejszy i późniejszy, a tego nie ma.......Nie dziw się, że Tyszowce wyskoczyły do przetargu z taką ceną, bo jakby mnie ktoś posądzał o jakieś układy korupcyjne z byłym burmistrzem to też bym nie chciał z takimi ludzmi współpracować. Zresztą poczytaj forum tu wszystko jest napisane. A jak już to za konkretną kasę , ewentualnie można się męczyć. Poza tym śmieci w Komarowie zdrożały od 1 lipca 0 1 zł i kosztują 8 zł, a w Telatynie ta sama firma co u nas życzy sobie 6 zł. Więc dalej się ciesz jak to jesteś do przodu i ciesz się z osiągnięć władzy.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”