ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 15 lip 2019, o 17:14

Ja osobiście widziałem WIDZIAŁEM ze dwie ze Steniatyna i ze dwie z żerników.
Jak ty to przebolejesz.., że teraz już nie po rodzinie się zatrudnia.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2019, o 17:33

po jakiej rodzinie schizzo
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2019, o 17:51

Ja osobiście widziałem WIDZIAŁEM ze dwie ze Steniatyna i ze dwie z żerników.
Bo się wybiera pracowników, którzy umieją jak najmniej, żeby nie stanowili zagrożenia. A to zatrudnianie ludzi z innych gmin to pewnie rzekomo kolejny wypełniony punkt programu wyborczego dotyczący wspierania zatrudnienia mieszkańców
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2019, o 22:33

Ja osobiście widziałem WIDZIAŁEM ze dwie ze Steniatyna i ze dwie z żerników.
Bo się wybiera pracowników, którzy umieją jak najmniej, żeby nie stanowili zagrożenia. A to zatrudnianie ludzi z innych gmin to pewnie rzekomo kolejny wypełniony punkt programu wyborczego dotyczący wspierania zatrudnienia mieszkańców
Widzi podwójnie, :roll: myli zameldowania :roll: pijany jaki :?: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2019, o 22:37

https://umlaszczow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=87
Zobaczcie jak przewodniczący szybko pnie się po szczeblach kariery. Nawet nikt nie wiedział, że mamy nowego burmistrza. Brawo wy!
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2019, o 22:52

bałagan i koniec. a ile tego nie widzimy i kto to później ogarnie? wyobrażam sobie ile się tego nazbiera jak przy takich prostych rzeczach można nawet spierdzielić
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2019, o 06:09



Bo się wybiera pracowników, którzy umieją jak najmniej, żeby nie stanowili zagrożenia. A to zatrudnianie ludzi z innych gmin to pewnie rzekomo kolejny wypełniony punkt programu wyborczego dotyczący wspierania zatrudnienia mieszkańców
Widzi podwójnie, :roll: myli zameldowania :roll: pijany jaki :?: :lol:
[/quote


Było jak wasza promotorka widziała podwójnie
teraz tłumaczyłoby to te bandyckie skoki knute na ludzi na tych wieczornych schadzkach
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2019, o 06:46

https://umlaszczow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=87
Zobaczcie jak przewodniczący szybko pnie się po szczeblach kariery. Nawet nikt nie wiedział, że mamy nowego burmistrza. Brawo wy!
Wszystko przed nim :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2019, o 07:24

bałagan i koniec. a ile tego nie widzimy i kto to później ogarnie? wyobrażam sobie ile się tego nazbiera jak przy takich prostych rzeczach można nawet spierdzielić
Wobraź sobie żebyś jak nie zakłamywał rzeczywistość i tak nie będziesz rywalem w następnych wyborach, bo ludzie się na Tobie i Twoim świadectwie uczciwości poznali. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2019, o 07:34

Jakie zakłamywanie rzeczywistości, pisze jak BYK. Czytać nie potrafisz? Nawet jak widać czarno na białym to i tak odwracasz kota ogonem :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2019, o 07:38

Wszyscy kombinatorzy i lepkie łapki w PiSie łaszczowskim zainstalowani, ale już nawet pod pomnikiem się nie ustawiają, widzą ilu ludzi ślinę w ustach zbiera jak widzi ich zbrukane nieuczciwością twarze. A 90 procent ludności za PiSem, to jest samogwałt!!
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2019, o 07:47

No taka prawda,...
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2019, o 07:54

Wszyscy kombinatorzy i lepkie łapki w PiSie łaszczowskim zainstalowani, ale już nawet pod pomnikiem się nie ustawiają, widzą ilu ludzi ślinę w ustach zbiera jak widzi ich zbrukane nieuczciwością twarze. A 90 procent ludności za PiSem, to jest samogwałt!!
BO "NIE SZATA ZDOBI CZŁOWIEKA"
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2019, o 08:05

bałagan i koniec. a ile tego nie widzimy i kto to później ogarnie? wyobrażam sobie ile się tego nazbiera jak przy takich prostych rzeczach można nawet spierdzielić
Wyobraź sobie że to ten sam pracownik jest odpowiedzialny za wklejanie takich informacji co w poprzedniej kadencji i czasami się zdarzały takie wpadki.
No ale jest okazja na kogoś popluć tak?
Bałagan jest w twojej makówce i miesza się z twoim jadem, oby ci ta mikstura nie zaszkodziła.
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2019, o 08:30

bałagan i koniec. a ile tego nie widzimy i kto to później ogarnie? wyobrażam sobie ile się tego nazbiera jak przy takich prostych rzeczach można nawet spierdzielić
Wyobraź sobie że to ten sam pracownik jest odpowiedzialny za wklejanie takich informacji co w poprzedniej kadencji i czasami się zdarzały takie wpadki.
No ale jest okazja na kogoś popluć tak?
Bałagan jest w twojej makówce i miesza się z twoim jadem, oby ci ta mikstura nie zaszkodziła.
Brak szacunku dla przedmówcy, to Twój standard!
A bałagan JEST!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”