ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 14 lip 2019, o 23:19

Szalona Iwona też może znać odpowiedz :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2019, o 23:24

Szalona Iwona też może znać odpowiedz :lol:
Już nawet jej się czepiacie? ciekawe jak by tym waszym wyborcom to opublikować czy śniło im się o takich idiotach

Zero honoru, zero wstydu, null klasy
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2019, o 07:38

W Telatynie ta sama firma odbiera śmieci i płacą 6 zł.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2019, o 10:57

dajcie szansę radnym
może wróci im zdrowy rozsądek i nie dadzą na tym tajnym spotkaniu przed sesją zrobić sobie wody z mózgu i działać na niekorzyść mieszkańców
potrafili się przeciwstawić szalonym pomysłom likwidacji liceum to może i teraz staną po stronie ludzi
Na górę

Postautor: Lala » 15 lip 2019, o 11:36

,, Szalony pomysł likwidacji liceum,, co w tym szalonego ? Jeśli podatki pójdą w górę to tak czy inaczej jest to w pewien sposób poklosie tego, że trzeba utrzymywać szkole dla nauczycieli. Zaraz znowu będzie ...uwno burza, że to dla dobra dzieci itd. Zwolennicy już tak długo o tym mówią że sami w to uwierzyli :p

Jeszcze jedno. PIS I PO jedno zło. Dalej głosujcie na tych durni to będzie na pewno lepiej.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2019, o 11:50

,, Szalony pomysł likwidacji liceum,, co w tym szalonego ? Jeśli podatki pójdą w górę to tak czy inaczej jest to w pewien sposób poklosie tego, że trzeba utrzymywać szkole dla nauczycieli. Zaraz znowu będzie ...uwno burza, że to dla dobra dzieci itd. Zwolennicy już tak długo o tym mówią że sami w to uwierzyli :p

Jeszcze jedno. PIS I PO jedno zło. Dalej głosujcie na tych durni to będzie na pewno lepiej.
Dobrze, że Ty coś skończyłeś, to zdanie piszesz w miarę poprawnie, tylko te wulgaryzmy - śmiem twierdzić, że w żadnej szkole używania ich nie uczą!

A ktoś planuje podnoszenie podatków?
Na górę

Postautor: Lala » 15 lip 2019, o 13:21

,, Szalony pomysł likwidacji liceum,, co w tym szalonego ? Jeśli podatki pójdą w górę to tak czy inaczej jest to w pewien sposób poklosie tego, że trzeba utrzymywać szkole dla nauczycieli. Zaraz znowu będzie ...uwno burza, że to dla dobra dzieci itd. Zwolennicy już tak długo o tym mówią że sami w to uwierzyli :p

Jeszcze jedno. PIS I PO jedno zło. Dalej głosujcie na tych durni to będzie na pewno lepiej.
Dobrze, że Ty coś skończyłeś, to zdanie piszesz w miarę poprawnie, tylko te wulgaryzmy - śmiem twierdzić, że w żadnej szkole używania ich nie uczą!

A ktoś planuje podnoszenie podatków?
Oczywiście, że skończyłem :) dobrze zarabiam i jestem zadowolony z pracy :) wyobraźcie sobie ze nie pracuje w szkole :)

Teraz poważnie. Jeśli cały czas ktos mówi o podwyżce opłat za śmieci itp. to chyba mówi o podnoszeniu podatków.
Jeśli liceum zostaje, to zostają też nauczyciele. Mało tego, nauczyciele chcą podwyżek za które trzeba będzie zapłacić.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2019, o 13:25

opłaty za śmieci nie myl z podatkami. bo dwie odrębne opłaty
nauczyciele są na wypowiedzeniach , jeśli stowarzyszenie ich zatrudni to będzie wypłacać im pensje
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2019, o 13:32

opłaty za śmieci nie myl z podatkami. bo dwie odrębne opłaty
nauczyciele są na wypowiedzeniach , jeśli stowarzyszenie ich zatrudni to będzie wypłacać im pensje
Po co było wyciągać ręce po coś co nam nie daliście, czy liceum to wasza zasługa i praca w nim. Prowadzicie rozdawnictwo znajomkom już aż przesyt słuchać i patrzeć, czy ta gmina zasługuje na taką kompromitacje?
Na górę

Postautor: Lala » 15 lip 2019, o 13:35

opłaty za śmieci nie myl z podatkami. bo dwie odrębne opłaty
nauczyciele są na wypowiedzeniach , jeśli stowarzyszenie ich zatrudni to będzie wypłacać im pensje
Dzięki za odpowiedź. Jeśli sytuacja związana z nauczycirlami o której piszesz jest prawdziwa to bardzo dobra wiadomość. W tej sytuacji będą zarabiać tyle na ile sobie zapracowali. Super.

Jeśli chodzi o opłatę za śmieci. Owszem, to jest podatek. Może nie bezpośredni, może nie stoi w rubrykach urzędniczych jako podatek, ale jest opłata która każdy musi zapłacić. Czyli w pewien sposób jest podatkiem.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2019, o 13:46

Ja ja ciekawy jestem gdzie tu ten przesyt, gdzie to rozdawnictwo... Kogo tak razi coś co nie ma miejsca. :lol: ależ ktoś bije pianę, wypisuje brednie, psychozo umysłu!!!
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2019, o 13:55

Sadzać po dwie za jednym biurkiem to raczej już bardzo żle z mysleniem, jak schowa głowe pod pachę to myśli nie widać mnie! :lol:

nie kręć ogon kota
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2019, o 14:00

Ja osobiście widziałem WIDZIAŁEM ze dwie ze Steniatyna i ze dwie z żerników.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2019, o 14:34

opłaty za śmieci nie myl z podatkami. bo dwie odrębne opłaty
nauczyciele są na wypowiedzeniach , jeśli stowarzyszenie ich zatrudni to będzie wypłacać im pensje
Dzięki za odpowiedź. Jeśli sytuacja związana z nauczycirlami o której piszesz jest prawdziwa to bardzo dobra wiadomość. W tej sytuacji będą zarabiać tyle na ile sobie zapracowali. Super.

Jeśli chodzi o opłatę za śmieci. Owszem, to jest podatek. Może nie bezpośredni, może nie stoi w rubrykach urzędniczych jako podatek, ale jest opłata która każdy musi zapłacić. Czyli w pewien sposób jest podatkiem.
Mylisz podatek z usługą!
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2019, o 16:11

………….to nie chodźi to się kałacze :!: }}}
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”