ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 25 cze 2019, o 14:40

Lokalny PiS gryzie falowo, po wydarzeniach imprezowych, wracamy do stałych wątków i tematów. A wy przegrani ośmieszacie się.
dobrze, że pamiętają co chcą powiedzieć, bo niektórzy sklerozę mają :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2019, o 18:45

Co z igły widły? Ja czekam na następną sesję i obniżkę śmieci- obiecaną
Kto to taki agresor programowy?? Ten co zwykle? Teoretyczny Napoleon polityczny. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2019, o 18:59

Z tych obiecanek przyszedł czas się rozliczać

dla niektórych niestety :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2019, o 19:20

Skrupulatnie i na spokojnie. Mają czas, a część została już spełniona, mam miejsce dla dziecka w przedszkolu, znam stan finansowy gminy więc idzie ku dobremu a że nie szaleją z wydatkami to znak że są odpowiedzialni. Z historii wiemy do czego prowadzi brak wiedzy o finansach. Mamy teraz tego owoce więc na marne te wasze buntowania, wiem co mam myśleć. 8)
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2019, o 20:14

Może z rok może za dwa a może poczekajcie jeszcze trochę.


I tak będziemy przeciągać...….ile się da

wynagrodzenie można było od razu obniżyć tak jak się ludziom obiecało a tu zawalono z górnej półki

no niestety :!:
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2019, o 20:27

Opozycjonista, sprawdzacz. :lol: , szukaj ludzi do przyszłych wyborów już nie daleko
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2019, o 21:03

Trzeba szukać przede wszystkim UCZCIWYCH I HONOROWYCH
Żebyście znowu nie obudzili się z ręką w nocniku
Tylko bez takich haseł programowych dla ciemnej masy
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2019, o 21:53

Z wynagrodzeniem jest jak miało być, głąb kapuściany by szybciej od ciebie pojął. Każdy wie jakie koszty szły na wynagrodzenie byłego a jakie idą teraz. Każdego miesiąca kilka tysięcy gmina wydaje mniej na wynagrodzenie więc daruj sobie swoje tanie filozofie.
Mnie nie omamisz.
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2019, o 22:37

Z wynagrodzeniem jest jak miało być, głąb kapuściany by szybciej od ciebie pojął. Każdy wie jakie koszty szły na wynagrodzenie byłego a jakie idą teraz. Każdego miesiąca kilka tysięcy gmina wydaje mniej na wynagrodzenie więc daruj sobie swoje tanie filozofie.
Mnie nie omamisz.
Hasło wyborcze obniżka wynagrodzenia !, a nie jakiś dodatków- głąbie kapuściany
Nie można obniżyć sobie czegoś co się nie należy, bo nie ma się lat pracy.
Obniżka wynagrodzenia wyniosła 100 zł
Wynagrodzenie, a dodatki to są 2 różne rzeczy więc jak nie masz pojęcia to nie dyskutuj, bo jeszcze w tej kadencji co niektórzy może w końcu wypracują jakieś lata pracy i wtedy zobaczysz ile wyniesie to wynagrodzenie i oszczędności. :lol: Na razie to płacimy 1500 zł dodatku reprezentacyjnego za sukienkę za 50 zł. hojni jesteśmy
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2019, o 23:04

Nie obchodzi mnie za ile kupujesz sobie sukienki, i czy lubisz przebierać się w damskie ciuszki. :lol: :lol: :lol:
Mnie cieszy to że dla gminy jest znacznie taniej. 8) 8)
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2019, o 23:07

SZLAG GO TRAFIA ŻE TO NIE ON.
A I BARDZO DOBRZE!!! TAK TRZYMAĆ
MŁODA ROZWALIŁA TYCH PYSZAŁKÓW "NIE DO ZASTĄPIENIA" :P
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2019, o 23:08

W końcu ktoś im utarł nosa.
Na górę

Postautor: Rayan » 26 cze 2019, o 05:59

Jakież to oszczędności dla mnie jako mieszkańca nic z tego nie wynika piszecie że jest to parę tysięcy miesięcznie może powodem tego jest odejście na emerytury zwolnienia ludzi samoistne zlikwidowanie stanowiska myślę że to jest przyczyną tych niby oszczędności miłego dnia czas do uczciwej pracy bez samorządowego garnuszka
Na górę

Postautor: Gość » 26 cze 2019, o 08:03

Czyli już znalazłeś sobie pracę? Widzisz można?
Na górę

Postautor: Gość » 26 cze 2019, o 08:18

Jakież to oszczędności dla mnie jako mieszkańca nic z tego nie wynika piszecie że jest to parę tysięcy miesięcznie może powodem tego jest odejście na emerytury zwolnienia ludzi samoistne zlikwidowanie stanowiska myślę że to jest przyczyną tych niby oszczędności miłego dnia czas do uczciwej pracy bez samorządowego garnuszka
Nie jest taniej tylko drożej, bo jeszcze trzeba zapłacić za koleżankę
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”