ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 25 cze 2019, o 10:23

Nie mają już pomysłów czego się czepić aby dokuczyć.
Najlepiej czepcie się prądu, robicie z igły widły.
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2019, o 10:52

Co z igły widły? Ja czekam na następną sesję i obniżkę śmieci- obiecaną
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2019, o 10:59

Nie mają już pomysłów czego się czepić aby dokuczyć.
Najlepiej czepcie się prądu, robicie z igły widły.


A wy nie macie pomysłów jak się bronić, pod dywan nie zamieciesz :!:
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2019, o 11:03

To nie są moje pierwsze dni łaszczowa i pamiętam wystąpienia poprzednich osób, ciężko było cokolwiek usłyszeć i zrozumieć, dupy nie urywało więc daruj sobie.
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2019, o 11:04

Nie mają już pomysłów czego się czepić aby dokuczyć.
Najlepiej czepcie się prądu, robicie z igły widły.

NO NAPRAWDĘ :!: :?:

BIEDNI, A WSZYSCY TAK ATAKUJĄ
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2019, o 11:19

Z takich ataków to się tylko pośmiać można.
Czym ty się podniecasz?
Jak szkolne zaczepki typu: plose paniii a Zosia zapomniała co chciała powiedzieć!!!
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2019, o 11:34

to jak Zosia ma słabą głowę to w akademiach nie występuje
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2019, o 11:45

bo myślała że tu takich uczonych nie ma
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2019, o 12:32

Darujmy te wystąpienia, ale gdzie te skuteczne działania, jak nawet takiej drobnostki jak przejście z dworca do biedronki nie mogą zrobić, wcześniej o tym pisali, Faktycznie ono jest potrzebne, dzisiaj byłem w biedronce i jest targ i widziałem jak starsza kobieta chciała przejść do biedronki między wiatą przystankową a ogrodzeniem, ale nie mogła się przecisnąć i musiała iść dookoła wjazdem, a tam faktycznie po obu stronach handlujący i samochody i brak chodnika. Jeśli tego nie można załatwić bez żadnych kosztów, to czy możemy liczyć na chodniki na ul Pięknej z nazwy, czy Partyzantów, a gdzie p radny i zarazem przewodniczący.
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2019, o 12:44

Niektórzy dostali się na stanowiska-
ale po co, tego już nie wiedzą :?:


najlepiej wziąć kasę głowę podnieść jak paw i ludzie podziwiajcie :!:

tylko czy o to nam chodziło.
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2019, o 13:32

Teraz atak na przewodniczącego a za chwilę na proboszcza, kogo jeszcze anonimowo usmarujesz targowcu?
Taki temat jak przejście.
Czy zgłosił ktoś do radnego? Więc się nie dziw że nie jest zrobione.
Gdyby było dla ciebie ważne to zrobiłbyś to oficjalnie a tobie chodzi tylko o znieważenie przewodniczącego bo pokrzyżował twoje plany w wyborach.
Cała prawda!
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2019, o 13:37

Teraz atak na przewodniczącego a za chwilę na proboszcza, kogo jeszcze anonimowo usmarujesz targowcu?
Taki temat jak przejście.
Czy zgłosił ktoś do radnego? Więc się nie dziw że nie jest zrobione.
Gdyby było dla ciebie ważne to zrobiłbyś to oficjalnie a tobie chodzi tylko o znieważenie przewodniczącego bo pokrzyżował twoje plany w wyborach.
Cała prawda!
Do radnego ? Żarty sobie stroisz. Oni są tam tylko po diety. Czy przez pół roku którykolwiek poza jednym miał coś do powiedzenia? Jakieś wnioski? Co oczu nie mają? W każdej miejscowości są jakieś potrzeby.
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2019, o 14:23

To żaden atak na przewodniczącego to właśnie postulat co trzeba zrobić, zgłoś do radnego, a co to nie jest zgłoszenie, co może na piśmie trzeba? Co oni nie czytają tego forum, po to ono jest, nie rozmawiają z ludzmi, nie widzą co się dzieje, to po co chcieli być radnymi. A czy któryś z radnych zrobił spotkanie z wyborcami, jak nie wie czego ludzie chcą. Społeczeństwo ich wybrało, bo oczekiwało zmian, a oni chyba wiedzieli po co idą, a teraz nie mają nic do powiedzenia. Jest gorzej niż było.
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2019, o 14:25

Darujmy te wystąpienia, ale gdzie te skuteczne działania, jak nawet takiej drobnostki jak przejście z dworca do biedronki nie mogą zrobić, wcześniej o tym pisali, Faktycznie ono jest potrzebne, dzisiaj byłem w biedronce i jest targ i widziałem jak starsza kobieta chciała przejść do biedronki między wiatą przystankową a ogrodzeniem, ale nie mogła się przecisnąć i musiała iść dookoła wjazdem, a tam faktycznie po obu stronach handlujący i samochody i brak chodnika. Jeśli tego nie można załatwić bez żadnych kosztów, to czy możemy liczyć na chodniki na ul Pięknej z nazwy, czy Partyzantów, a gdzie p radny i zarazem przewodniczący.
A ryby biorą we fontannie?
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2019, o 14:34

Lokalny PiS gryzie falowo, po wydarzeniach imprezowych, wracamy do stałych wątków i tematów. A wy przegrani ośmieszacie się.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”