O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: goull » 17 cze 2019, o 11:01

chyba już czas najwyższy, choćby byle jak (grysik i rzadki asfalt), połatać dziury w katastrofalnej drodze na Szalenik.
droga już na 4/5 długości naprawiona, więc pewnie wkrótce bedzie na 100% - dzięki
Na górę

Postautor: trep » 18 cze 2019, o 08:32



To prawda to wspaniały pedagog takiego pedagoga jakim jest Pani Wiesia to ze świecą szukać . Bardzo Pani wspóczuje. Jestem ja i nie tylko ja bardzo ciekawa za cooooo co taki człowiek jak Pani mogła zrobić? Od dzisiaj w Lubyczy wrze ,ze dyrektor chce Panią zwolnić dyscyplinarnie .proszę się trzymać jesteśmy z Panią .
Ha haaa. Dobre sobie. Mógłbym wiele na ten temat powiedzieć. Miałem dziecko u niej w klasie. Wspaniałym pedagogiem nigdy bym jej nie nazwał. Zwolennicy wypisują same pochwały na jej temat, a ja niestety takich super opinii nigdy nie słyszałem. Bezpodstawnie taka naganna zapewne by nie była. Na to trzeba mieć konkretne dowody i wierzę że są.
A ja myślę, że Pan Jurek zrozumiał co narobił i stara się o wyrobienie "żółtych papierów" by uniknąć, jak to powiedział min. Ziobro, "pierdla".Choć i w "pierdlu" można zaspakajać swoje artystyczne pasje.
Na górę

Postautor: Gość » 18 cze 2019, o 17:34

trep a ja myślę, że jesteś trep
Na górę

Postautor: kat » 18 cze 2019, o 21:14

trep a ja myślę, że jesteś trep
A ja myśle, że następi "rzeź" gminnych baranów, szczególnie tych chorych na kołowaciznę ! :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 18 cze 2019, o 23:23

Ile kosztuje wyrobienie żółtych papierów? Pytam, bo zamierzam wystartować w konkursie na dyrektora szkoły, a bez tego mogą mnie nie dopuścić.
Na górę

Postautor: Khij » 19 cze 2019, o 00:21

Ile kosztuje wyrobienie żółtych papierów? Pytam, bo zamierzam wystartować w konkursie na dyrektora szkoły, a bez tego mogą mnie nie dopuścić.
Nie musisz wyrabiać. Ty je z pewnością masz. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2019, o 07:35

Ile kosztuje wyrobienie żółtych papierów? Pytam, bo zamierzam wystartować w konkursie na dyrektora szkoły, a bez tego mogą mnie nie dopuścić.
Myślę że komisja konkursowa kierując się prostą logiką dopuści Cię do konkursu, ponieważ nikt o zdrowych zmysłach nie mógłby się odważyć na tak desperacko krok. A nawet jak później zażądają tych papierów to dostaniesz je niejako z urzędu, ponieważ start w konkursie będzie niezbitym dowodem na aberrację umysłową. Słowem wal w ciemno i nie przejmuj się papierami, ważne, że się nadajesz i masz poparcie tych z papierami.
Na górę

Postautor: belfer » 19 cze 2019, o 08:18

Jakoś cicho a mamy w gminie nowy rekord Polski. Ponad 20 (a plotki mówią, że 25-ciu) nauczycieli będzie miało ograniczenie etatu w przyszłym roku szkolnym. I to bez ich zgody lub za zgodą części, na podstawie nie obowiązujących w naszej szkole przepisów.Ciekawostką jest to, że "przywróceni" mają całe etaty. Co na to burmistrz,radni, kuratorium, PI :shock: :oops: :roll: ?
Na górę

Postautor: Lubicz » 19 cze 2019, o 10:20

Przywroceni mają całe etaty bez wykształcenia ale nauczyciele z wykształceniem mają 1/2 etatu i tak tylko może być w Lubyczy czy burmistrz o tym wie zapewne nie a radni to wielki znak zapytania dwóch czy trzech radnych co może o to zapytać a reszta to wielka porażka
Na górę

Postautor: chlopina » 19 cze 2019, o 11:07

To chyba jakiś eksperyment, na ile można potraktować nauczycieli z wyższym wykształceniem przez jakichś półgłówków jak bezwolne bydło idące na (chyba) oczekiwaną rzeź !
Na górę

Postautor: Aniaa » 19 cze 2019, o 12:09

Przywroceni mają całe etaty bez wykształcenia ale nauczyciele z wykształceniem mają 1/2 etatu i tak tylko może być w Lubyczy czy burmistrz o tym wie zapewne nie a radni to wielki znak zapytania dwóch czy trzech radnych co może o to zapytać a reszta to wielka porażka
zaraz zaraz! chyba wszyscy nauczyciele mają wyższe wykształcenie?? może Pan nie wie ale Jarosław i Biała też się liczą!!!
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2019, o 13:23

Jakoś cicho a mamy w gminie nowy rekord Polski. Ponad 20 (a plotki mówią, że 25-ciu) nauczycieli będzie miało ograniczenie etatu w przyszłym roku szkolnym. I to bez ich zgody lub za zgodą części, na podstawie nie obowiązujących w naszej szkole przepisów.Ciekawostką jest to, że "przywróceni" mają całe etaty. Co na to burmistrz,radni, kuratorium, PI :shock: :oops: :roll: ?
Te plotki i te rekordy dotyczą małej (bo 50-osobowej) grupki nauczycieli. To naprawdę niewielka część mieszkańców naszej gminy. Więc co nas to obchodzi? Tylu nauczycieli na 321 uczniów? To lekka przesada.
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2019, o 13:51

Czy są już znani kandydaci na dyrektora szkoły?
Na górę

Postautor: Lubicz » 19 cze 2019, o 15:09

W Lubyczy nie wszyscy posiadają wyższe wykształcenie i mają pełny etat
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2019, o 19:23

Jakoś cicho a mamy w gminie nowy rekord Polski. Ponad 20 (a plotki mówią, że 25-ciu) nauczycieli będzie miało ograniczenie etatu w przyszłym roku szkolnym. I to bez ich zgody lub za zgodą części, na podstawie nie obowiązujących w naszej szkole przepisów.Ciekawostką jest to, że "przywróceni" mają całe etaty. Co na to burmistrz,radni, kuratorium, PI :shock: :oops: :roll: ?
Ale nikt nie zostanie zwolniony. Może czas zauważyć że już nie ma 700 uczniów w szkole.
Ps. A gdzie to dziś wieczorne zakończenie roku szkolnego. Może tam wyjaśnicie sobie wszystkie problematyczne sprawy.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”