O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: belfer » 26 maja 2019, o 09:02

W Lubyczy też kredyty ale jakoś nie widać rozwoju
No bo właśnie było jak za komuny, wszystko na kredyt a rozwoju nie widać.
Trochę porządku. Komuny nigdy w Polsce nie było, a może poza kibucami w Izraelu to nigdzie. Budowano na razie socjalizm - każdy otrzymywał wg włożonej pracy ( w teorii). W komunie miał otrzymywać wg potrzeb. Aktualnie w Polsce jedni żyją w komunizmie, inni w socjalizmie a jeszcze inni w feudalizmie. Spotyka się też
sporadycznie przejawy niewolnictwa.
Na górę

Postautor: wpie » 26 maja 2019, o 09:47

W Lubyczy też kredyty ale jakoś nie widać rozwoju
No bo właśnie było jak za komuny, wszystko na kredyt a rozwoju nie widać.
Nie obrażaj komuny, dzięki niej masz szpitale, szkoły itd. Pokaż co za demokracji...
Na górę

Postautor: Dag » 26 maja 2019, o 10:33


No bo właśnie było jak za komuny, wszystko na kredyt a rozwoju nie widać.
Nie obrażaj komuny, dzięki niej masz szpitale, szkoły itd. Pokaż co za demokracji...
Za komuny nie było rozwoju ale były kredyty yhmm jakoś nie słyszałem o zadłużeniu gminy w 90 r. ( o długach Gierka nie wspominaj bo to betka do dzisiejszych, 10% dochodów Państwa idzie na spłatę odsetek tylko odsetek !! od długów styropianowców z po-pisu). Ale wróćmy na nasze podwórko za komuny wybudowali jedne z większych w województwie PZZ, GS z masarnią i piekarnią, dalej był tz betoniarnia działała kolej z planami na rozwój oczywiście szkoła średnia z całą infrastrukturą czyli stadion bo trzeba pamiętać że stadion powstał dzięki szkole średniej i budowali go w dużej mierze uczniowie. Akurat nasza gmina jest przykładem rozwoju pozytywnego i szybkiego za tz. "komuny" lata pseudo demokracji ( bo czy rządy cwaniaczków albo pana wójta i plebana można nazwać demokracją?) to okres zastoju i upadku nie rzucający się może tak w oczy dzięki przejściu granicznemu wyobraźmy sobie co by było tu bez tego ...
Na górę

Postautor: sen » 26 maja 2019, o 12:09

potwierdzam za tej szumnej demokracji mamy zgnilizne marazm ludzi pozostawionych w czarnej dziurze i traktowanych jak zbyteczny element przez paru cwaniakow........i...........
Na górę

Postautor: jest » 26 maja 2019, o 13:27

szczyt hipokryzji wladze gdanska preztdent zona bylego prezydenta na paradzie kolorowych promuja zbeszczeszczenie najswietszego sakramentu a biskupi katolicy pochowek bylego prezydenta urzadzili w katedrze jako zasluzony brukaniu wiary symboli religijnych, jak to rozumiec zwyklych ludzi pietnowac a bluzniercow wywzszac .czy to aby nasza wiara .Rozumiem ze dla zwyklych ludzi to nakazy przykazy straszenie a dla bluzniercow trony zaszczyty czolobitnosc hierarchow katolickich Cos z ta religia jest nie tak
Na górę

Postautor: Gość » 26 maja 2019, o 16:33

potwierdzam za tej szumnej demokracji mamy zgnilizne marazm ludzi pozostawionych w czarnej dziurze i traktowanych jak zbyteczny element przez paru cwaniakow........i...........
Traktowani są jak sobie na to pozwalają, zgniliznę niestety mamy tylko w naszej okolicy. Ale to chyba nie wina paru cwaniaczków? ja powiedział bym że kilku tyś. oszołomów zapatrzonych tylko w swoją dupę. Jakoś inne gminy, powiaty pomału rozwijają się u nas od 1 do ostatniego wpisu na forum pesymizm się sieje. Kryminał tango, zakłady karne, sądy, zemsty klanów itp.
Na górę

Postautor: Dag » 26 maja 2019, o 17:12

potwierdzam za tej szumnej demokracji mamy zgnilizne marazm ludzi pozostawionych w czarnej dziurze i traktowanych jak zbyteczny element przez paru cwaniakow........i...........
Traktowani są jak sobie na to pozwalają, zgniliznę niestety mamy tylko w naszej okolicy. Ale to chyba nie wina paru cwaniaczków? ja powiedział bym że kilku tyś. oszołomów zapatrzonych tylko w swoją dupę. Jakoś inne gminy, powiaty pomału rozwijają się u nas od 1 do ostatniego wpisu na forum pesymizm się sieje. Kryminał tango, zakłady karne, sądy, zemsty klanów itp.
Idąc dalej twoim tokiem myślenia źle się dzieje bo ludzie narzekają na forum to sieje pesymizm który jest winny wszystkiemu ... brawo Sherlocku
Na górę

Postautor: cudzy » 26 maja 2019, o 17:55



Traktowani są jak sobie na to pozwalają, zgniliznę niestety mamy tylko w naszej okolicy. Ale to chyba nie wina paru cwaniaczków? ja powiedział bym że kilku tyś. oszołomów zapatrzonych tylko w swoją dupę. Jakoś inne gminy, powiaty pomału rozwijają się u nas od 1 do ostatniego wpisu na forum pesymizm się sieje. Kryminał tango, zakłady karne, sądy, zemsty klanów itp.
Idąc dalej twoim tokiem myślenia źle się dzieje bo ludzie narzekają na forum to sieje pesymizm który jest winny wszystkiemu ... brawo Sherlocku
Przecież ty sam odkąd piszesz na forum tylko narzekasz, ludzie umiecie tylko narzekać i tyle. Bierzta się sami do roboty to będzie lepiej.Tak jak pisałem jestem tu obcy i takich ludzi jak w tym rejonie chyba nie ma nigdzie. A świata trochę zwiedziłem i ludzi poznałem. Ilu z was dziś było na wyborach?
Na górę

Postautor: Zbysiu66 » 26 maja 2019, o 18:41

Kiedy solary i fotowoltaika w naszej gminie? !!!! Zwykle wsie to mają w okolicy Biłgoraja i Lubaczowa, Tomaszowa itd. A u Nas? To Kadencja tylko pod znakiem spłacania długów?
Na górę

Postautor: Lubyvx » 26 maja 2019, o 20:27

Oceniać kogoś po kilku miesiącach rządzenia to nielogiczne. Gmina była zadłużana przez ostatnie kilka lat więc nie sposób tego naprawić w ciągu kilku miesięcy. Chyba, że jakieś cudotwórca.
Na górę

Postautor: Wera » 26 maja 2019, o 20:49

Kiedy solary i fotowoltaika w naszej gminie? !!!! Zwykle wsie to mają w okolicy Biłgoraja i Lubaczowa, Tomaszowa itd. A u Nas? To Kadencja tylko pod znakiem spłacania długów?
W innych gminach solary są dla wszystkich u nas dla wybranych ...
Na górę

Postautor: cudzy » 27 maja 2019, o 06:19

Kiedy solary i fotowoltaika w naszej gminie? !!!! Zwykle wsie to mają w okolicy Biłgoraja i Lubaczowa, Tomaszowa itd. A u Nas? To Kadencja tylko pod znakiem spłacania długów?
W innych gminach solary są dla wszystkich u nas dla wybranych ...
Powtarzam się ale za brak solarów podziękujcie Tomaszowi.Kiedyś na którymś spotkaniu sołeckim zapytałem go jak to jest z tymi solarami że inni mają a my nie? Tomcio odpowiedział z drwiną na twarzy że on ma inne sprawy na głowie niż fundowanie mieszkańcom darmowych solarów. Ot widać gdzie nas miał. A dla wybranych co to znaczy? Jak cie stać to sobie zamontuj, złóż wniosek i pyk są na dachu. Myślisz że bedą chodzić po domach i pytać czy chcesz? Powtarzam, czasy PGRów się skonczyły!!! Teraz nic się nie należy o wszystko Trzeba walczyć.
Na górę

Postautor: Gość » 27 maja 2019, o 10:49

Byłam. Profesjonalne przygotowany. Warto był przyjść. Oby więcej takich wydarzeń w naszym mieście.
[/quote]

https://www.youtube.com/watch?v=e5BuKkSQQXI
Na górę

Postautor: Tooomek » 27 maja 2019, o 19:54



W innych gminach solary są dla wszystkich u nas dla wybranych ...
Powtarzam się ale za brak solarów podziękujcie Tomaszowi.Kiedyś na którymś spotkaniu sołeckim zapytałem go jak to jest z tymi solarami że inni mają a my nie? Tomcio odpowiedział z drwiną na twarzy że on ma inne sprawy na głowie niż fundowanie mieszkańcom darmowych solarów. Ot widać gdzie nas miał. A dla wybranych co to znaczy? Jak cie stać to sobie zamontuj, złóż wniosek i pyk są na dachu. Myślisz że bedą chodzić po domach i pytać czy chcesz? Powtarzam, czasy PGRów się skonczyły!!! Teraz nic się nie należy o wszystko Trzeba walczyć.
Gdzie ten wniosek składać!!?? w gminie Susiec składowało się w gminie i dopłaty były bardzo duże chyba ok 80% ceny
Na górę

Postautor: gosciu » 27 maja 2019, o 20:13

W Lubyczy też kredyty ale jakoś nie widać rozwoju
Chyba padło ci na oczy !
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”