ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 23 maja 2019, o 19:52

Szukacie afer i marzycie żeby jej się nie udało, jej każdy sukces obracacie w porażkę lub przypisujecie komuś innemu, to świadczy o tym jak bardzo zraniło was społeczeństwo dając wam kopa w d... .
Zawsze się obrażali, teraz już tak będzie, że będą we wszystkim przeszkadzać i negować co się da.
Poprostu nie umia przegrywac, zachowują się jak dzieci placzą placzą jęczą jak baby ,narzekają na wszystko wszystko zle wszystko be ,oni by lepiej zrobili ,dajcie sobie siana i dajcie kobiecie pracowac a nie jak P O tylko na to was stac jestescie żałosni jak tak jęczyćie do szkoły dzieci uczyć a nie jęczeć jak psy na łancuchu
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2019, o 20:01

Tak naprawdę to co ma się udać jak nic się nie robi poza ustawieniem swych ludzi którzy pomagali w kampanii wyborczej a krytykować każdemu wolno to jest demokracja i wolność słowa które wypowiadam ja jako wyborca bo czuję się oszukany przez obietnice bez pokrycia i taka jest rzeczywistość a widać że może być gorzej nie lepiej dla nas a pochlebstwa od obrońcy nowego układu nic nie dają jeśli niewidoczne są zmiany które tak wzniosle były wypowiadane w trakcie kampanii wyborczej miłego wieczoru
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2019, o 20:06



Zawsze się obrażali, teraz już tak będzie, że będą we wszystkim przeszkadzać i negować co się da.
Poprostu nie umia przegrywac, zachowują się jak dzieci placzą placzą jęczą jak baby ,narzekają na wszystko wszystko zle wszystko be ,oni by lepiej zrobili ,dajcie sobie siana i dajcie kobiecie pracowac a nie jak P O tylko na to was stac jestescie żałosni jak tak jęczyćie do szkoły dzieci uczyć a nie jęczeć jak psy na łancuchu
miałas już klubik dziecięcy doskonale prosperujący :lol:
i ha ha
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2019, o 20:14



Poprostu nie umia przegrywac, zachowują się jak dzieci placzą placzą jęczą jak baby ,narzekają na wszystko wszystko zle wszystko be ,oni by lepiej zrobili ,dajcie sobie siana i dajcie kobiecie pracowac a nie jak P O tylko na to was stac jestescie żałosni jak tak jęczyćie do szkoły dzieci uczyć a nie jęczeć jak psy na łancuchu
miałas już klubik dziecięcy doskonale prosperujący :lol:
i ha ha
Ty masz klubik ale w muzgu o ile go posiadasz
Na górę

Postautor: Lol » 23 maja 2019, o 20:23

Tak naprawdę to co ma się udać jak nic się nie robi poza ustawieniem swych ludzi którzy pomagali w kampanii wyborczej a krytykować każdemu wolno to jest demokracja i wolność słowa które wypowiadam ja jako wyborca bo czuję się oszukany przez obietnice bez pokrycia i taka jest rzeczywistość a widać że może być gorzej nie lepiej dla nas a pochlebstwa od obrońcy nowego układu nic nie dają jeśli niewidoczne są zmiany które tak wzniosle były wypowiadane w trakcie kampanii wyborczej miłego wieczoru
Sraty taty, nie wygrałeś, nie płacz.
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2019, o 22:02

Tak naprawdę to co ma się udać jak nic się nie robi poza ustawieniem swych ludzi którzy pomagali w kampanii wyborczej a krytykować każdemu wolno to jest demokracja i wolność słowa które wypowiadam ja jako wyborca bo czuję się oszukany przez obietnice bez pokrycia i taka jest rzeczywistość a widać że może być gorzej nie lepiej dla nas a pochlebstwa od obrońcy nowego układu nic nie dają jeśli niewidoczne są zmiany które tak wzniosle były wypowiadane w trakcie kampanii wyborczej miłego wieczoru
Sraty taty, nie wygrałeś, nie płacz.
Jakie żałosne są te odzywki na poziomie gówniarzerii, nie ma nic konkretnego do napisania to chociaż pysknie jakimś,, sraty taty"Zastanówcie się czy aby na pewno chcecie, aby tacy wyborcy oraz rządzący decydowali o waszym dalszym życiu w tej wiosce.
Na górę

Postautor: Uzjshs » 23 maja 2019, o 22:40

Mialem 3dni sraka po ich kebabie i jedna osoba co w ten dzien zamawiala u nich jakies tam danie na bazie tego samego miesa tak samo 3dni na klopie
Podobnie z Valentino. 3 dni z życia wyjęte.
Człowiek mądry po fakcie. Następnym razem człowiek nie będzie zdychał. Do szpitala, powiedzieć co i jak, i bedzie udokumentowane, a potem sanepid i niech trochę spelun zamkną, bądź pogonią by chociaż ręce myć...
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2019, o 22:53

zdarza się , bo róznie ludzie reagują na fast foody, ale taką zupką jeszcze nikt się nie najadł
Na górę

Postautor: Gość » 24 maja 2019, o 07:38

zdarza się , bo róznie ludzie reagują na fast foody, ale taką zupką jeszcze nikt się nie najadł
Ja myślę że zwolennicy Valentino pokładają świnkę Szamanko i na odwrót. ...
Na górę

Postautor: Gość » 24 maja 2019, o 07:56



Poprostu nie umia przegrywac, zachowują się jak dzieci placzą placzą jęczą jak baby ,narzekają na wszystko wszystko zle wszystko be ,oni by lepiej zrobili ,dajcie sobie siana i dajcie kobiecie pracowac a nie jak P O tylko na to was stac jestescie żałosni jak tak jęczyćie do szkoły dzieci uczyć a nie jęczeć jak psy na łancuchu
miałas już klubik dziecięcy doskonale prosperujący :lol:
i ha ha


To były czasy kiedy
Miejsc w przedszkolach brakowało a do tego klubiku
Nikt nie chciał zapisywać dzieci
Na górę

Postautor: Lwowska » 24 maja 2019, o 08:03

Zachowanie zachowanie panie

Wtedy nie umiało podjąć odpowiednich działań
Na górę

Postautor: Gość » 24 maja 2019, o 08:40

To były czasy jak się decydowało kto co może, kto czego nie może.... to były czasy:"ja tu jestem burmistrzem i ja decyduję komu co można",
Na górę

Postautor: Gość » 24 maja 2019, o 09:30

Za tego uja tak było. Łapówki..
Na górę

Postautor: Gość » 24 maja 2019, o 09:32

Tak :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 24 maja 2019, o 09:37

Zachowanie zachowanie panie

Wtedy nie umiało podjąć odpowiednich działań
Nie poradziłaś sobie
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”