zasłużeni dla miasta

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 17:24

śmieć pisowski naśmiewa sie z dzieci podobnie jak nasmiewa sie z dzieci które molestuje klecha . Wybierzcie pis on wam załatwi życie w raju . Burmistrz tylko właził w dupę wierchuszce pisowskiej , norma w tej partii
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 17:29

Jak dziecko ma na imię to chłopak czy dziewczynka ?? :lol: :lol: :lol: :lol:
Jeszcze ni wybrano płci.
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 18:05

śmieć pisowski naśmiewa sie z dzieci podobnie jak nasmiewa sie z dzieci które molestuje klecha . Wybierzcie pis on wam załatwi życie w raju . Burmistrz tylko właził w dupę wierchuszce pisowskiej , norma w tej partii
Ale się zaplułeś . WYDOROŚLEJ WRESZCIE :lol: :lol: :lol: :lol: I zanotuj sobie w tym maleńkim mózgu , że z dzieci skrzywdzonych nikt się nie wyśmiewa a wręcz IM się współczuje , bo tak samo PO / PSL nic nic z tym OGROMNYM problemem nie zrobiło PIS jak do tej pory też nie .
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 18:37

śmieć pisowski naśmiewa sie z dzieci podobnie jak nasmiewa sie z dzieci które molestuje klecha . Wybierzcie pis on wam załatwi życie w raju . Burmistrz tylko właził w dupę wierchuszce pisowskiej , norma w tej partii
no i nie wytrzymał. sam się przyznał , że znowu post napisała 17 letnia Monia , żona Węgra która tym razem jest już matka małego Węgra :P :lol: a to po prostu nasz miejski błazen z pomnikiem od rady miejskiej
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 18:43

śmieć pisowski naśmiewa sie z dzieci podobnie jak nasmiewa sie z dzieci które molestuje klecha . Wybierzcie pis on wam załatwi życie w raju . Burmistrz tylko właził w dupę wierchuszce pisowskiej , norma w tej partii
no i nie wytrzymał. sam się przyznał , że znowu post napisała 17 letnia Monia , żona Węgra która tym razem jest już matka małego Węgra :P :lol: a to po prostu nasz miejski błazen z pomnikiem od rady miejskiej
Świetny materiał na psychologiczne studium przypadku. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 18:52

śmieć pisowski naśmiewa sie z dzieci podobnie jak nasmiewa sie z dzieci które molestuje klecha . Wybierzcie pis on wam załatwi życie w raju . Burmistrz tylko właził w dupę wierchuszce pisowskiej , norma w tej partii
Kochani z tego CZŁOWIEKA nie ma co się wyśmiewać jemu należało by naprawdę pomóc, ona ma zaburzenia tożsamości .Jeżeli się mylę to przepraszam :? :?
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 19:31

Jakim trzeba być debilnym partyjniakiem aby tak sprytnie zmieniać temat!!! Temat dotyczył - czym dla Tomaszowa zasłuzyła się przedstawicielka pisu, że tak została uhonorowana?? Jakaś Monia czy nie Monia to ucieczka od tematu. Jesteś taki cwany to opisz zasługi pisowskiej Mazurek dla Tomaszowa
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 19:58

Jakim trzeba być debilnym partyjniakiem aby tak sprytnie zmieniać temat!!! Temat dotyczył - czym dla Tomaszowa zasłuzyła się przedstawicielka pisu, że tak została uhonorowana?? Jakaś Monia czy nie Monia to ucieczka od tematu. Jesteś taki cwany to opisz zasługi pisowskiej Mazurek dla Tomaszowa
Nooo, zasługi Mazurek nie są tak wielkie jak twoje. Ale może i tobie dadzą medal. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 20:31

Moje zasługi to moja sprawa, ja w partii nie jestem i na medale nie liczę, ale uzasadnij zasługi Mazurek dla Tomaszowa
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 20:34

Moje zasługi to moja sprawa, ja w partii nie jestem i na medale nie liczę, ale uzasadnij zasługi Mazurek dla Tomaszowa
Nikt nic ci nie będzie wyjaśniał bo to nie ma najmniejszego sensu , pisz sobie co chcesz i o kim chcesz i co chcesz a ludzie niech głosują z własnym sumieniem .
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 20:52

śmieć pisowski naśmiewa sie z dzieci podobnie jak nasmiewa sie z dzieci które molestuje klecha . Wybierzcie pis on wam załatwi życie w raju . Burmistrz tylko właził w dupę wierchuszce pisowskiej , norma w tej partii

to jakiś klecha molestował dzieci przy budowie obwodnicy? :shock: i ty piszesz o zamienianiu tematu.
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 21:49

śmieć pisowski naśmiewa sie z dzieci podobnie jak nasmiewa sie z dzieci które molestuje klecha . Wybierzcie pis on wam załatwi życie w raju . Burmistrz tylko właził w dupę wierchuszce pisowskiej , norma w tej partii

to jakiś klecha molestował dzieci przy budowie obwodnicy? :shock: i ty piszesz o zamienianiu tematu.

Jeszcze nie spotkalem się z wypowiedzią czy wpisem w ktorym ktoś by wysmiewał się z krzywdzonych dzieci. ale z wpisami o pedofilii przy okazji budowy obwodnicy jak widać mozna się spotkać.
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 21:59

Bo pedofile to powinni w pierdlu siedzieć a ci w sutannach to racji pełnionej funkcji 2 razy dłużej. Oczywiście czytaj ze zrozumieniem - ci którzy molestowali lub molestują dzieci!!!
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 22:56

Bo pedofile to powinni w pierdlu siedzieć a ci w sutannach to racji pełnionej funkcji 2 razy dłużej. Oczywiście czytaj ze zrozumieniem - ci którzy molestowali lub molestują dzieci!!!
ale temat jest o obwodnicy. :P wpis jeśli był nawet prawdziwy dotyczył dziecka które brało udział w jakimś konkursie i nie dostało nagrody. jak w to wpleść pedofilię nie mam pojęcia. :P ale ty jak widać masz. mam wrażenie , że ty jesteś od Harnama komunistycznego działacza przez ktorego chciałeś dekomunizować Roztocze czyli oczywiście innego komunistycznego działacza
Na górę

Postautor: subaru » 22 maja 2019, o 18:39

Mamy chyba taką kapitułę tego medalu że nadaje tylko tym : jedynie zasłużonym wywodzącym się z PIS-u - i tyle.
A swoją drogą ciekawe kto się tam podpisał?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”