ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 20:25

:idea: :idea: :idea:
Kto????
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 21:09

Tak tak zastraszala radnych a w jaki spposob? Noz do gardla przgstawiala? I co zesrali sie ze strachu? Czy obylo sie bez tego? Czemu tego nie zglosili na ppolicje?albo do uwczesnego burmistrza wszystko mu donosili a to ukryli?LAJDAKI JEDNE.......panu sie nie poskarzyli. Wyrok by dostala bo rzadzil PSL za zastraszanie i nici z burmistrzostwa..............ALE WY GLUPI JESTESCIE wyjdz na deszcz to ta glupota z ciebie splynie do huczwy.



A nie ryb mi szkoda

ciebie NIE
A w domu wszyscy poza tobą zdrowi ?
Na górę

Postautor: Gok » 20 maja 2019, o 21:56

Tak tak zdrowi.
nie jestesmy chorzy na brak wladzy i wplywow na konto. A u ciebie jak tam?
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 23:02

Tak tak zdrowi.
nie jestesmy chorzy na brak wladzy i wplywow na konto. A u ciebie jak tam?
No u mnie podobnie tylko , że ja czytam wcześniejsze wpisy ze zrozumieniem w przeciwieństwie do ciebie. Dlatego chyba coś ci się pomieszało i nikt nie wie do czego i kogo piszesz, bo piszesz nie na temat.
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 09:55

…………..na temat :P
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 10:23

Jadę do Zamościa i widzę, że w Tyszowcach wymieniają oświetlenie uliczne, ładnie to wygląda, jak w mieście. U nas w Łaszczowie też by się to przydało też jesteśmy miastem. Może by tak p burmistrz, p przewodniczący rady zainteresowali się tym i dowiedzieli czy to zakład energetyczny robi im gratis, czy gmina za to płaci, róbcie coś, tam też zmienił się burmistrz, ale widać, że nowy coś działa, a u nas nic. Jak nie będziecie nic robić to to nasze miasteczko za kilka lat będzie wyglądać jak te za wschodnią granicą.
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 10:47

Tak tak zdrowi.
nie jestesmy chorzy na brak wladzy i wplywow na konto. A u ciebie jak tam?
No u mnie podobnie tylko , że ja czytam wcześniejsze wpisy ze zrozumieniem w przeciwieństwie do ciebie. Dlatego chyba coś ci się pomieszało i nikt nie wie do czego i kogo piszesz, bo piszesz nie na temat.

to z tych porządków tak sie porobiło
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 10:54

Zarasta chwastami.
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 10:58

Mniej zarasta niż za poprzednika napewno!!!
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 11:04

no niestety nie masz racji a piszesz
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 11:55

Jadę do Zamościa i widzę, że w Tyszowcach wymieniają oświetlenie uliczne, ładnie to wygląda, jak w mieście. U nas w Łaszczowie też by się to przydało też jesteśmy miastem. Może by tak p burmistrz, p przewodniczący rady zainteresowali się tym i dowiedzieli czy to zakład energetyczny robi im gratis, czy gmina za to płaci, róbcie coś, tam też zmienił się burmistrz, ale widać, że nowy coś działa, a u nas nic. Jak nie będziecie nic robić to to nasze miasteczko za kilka lat będzie wyglądać jak te za wschodnią granicą.
Gmina finansuje takie oswietlenie w calosci tylko elektrycy we własnym zakresie je montoja
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 12:08

Mniej zarasta niż za poprzednika napewno!!!
Gdyby traktoru poprzednik nie sprzedał bułoby cacy, a tak mordują się kosami. :lol:
Na górę

Postautor: Rayaner » 21 maja 2019, o 12:27

Wreszcie może i traktorzyska weźmie się do roboty także popedzilbym do roboty zapracowani opiekuna Pan a MARIANA ile będzie się slizgal nic nie robiąc a brać wynagrodzenie
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 12:37

Mniej zarasta niż za poprzednika napewno!!!
Gdyby traktoru poprzednik nie sprzedał bułoby cacy, a tak mordują się kosami. :lol:

to trzeba sobie uciac pensje a zakupić co potrzeba
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 12:43

WCZORAJ DOSTALISMY INFO NA POCZTĘ,ŻE W SZKOLE ZAPANOWAŁA WSZAWICA.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”