zasłużeni dla miasta

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 15:54

Właśnie przeczytałam,że ministrowie którzy wbijali łopaty na obwodnicy otrzymali medal zasłużeni dla Tomaszowa.Zastanawiam się kto decyduje o tym ,komu taki medal przysługuje,kto jest członkiem kapituły przyznającej medale i co zrobili dla naszego miasta w/w odznaczeni ?
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 16:00

Właśnie przeczytałam,że ministrowie którzy wbijali łopaty na obwodnicy otrzymali medal zasłużeni dla Tomaszowa.Zastanawiam się kto decyduje o tym ,komu taki medal przysługuje,kto jest członkiem kapituły przyznającej medale i co zrobili dla naszego miasta w/w odznaczeni ?
Zapytaj w urzędzie miasta .Budują obwodnicę , budują a kto dostanie za to medal kogo to obchodzi ? Chyba tylko ciebie.
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 17:48

Te medale im się po prostu należały. :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 19:38

Pzprowskie zwyczaje trzeba podtrzymywac i kultywowac bo tradycja partyjna zaniknie 😂
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 20:27

Naiwna byłam i miałam nadzieję,ze taki medal powinni otrzymywać naprawdę ludzie,którzy są ogólnie szanowani i zasłużeni dla naszego miasta a tu polityka i kolesiostwo, tym samym ten medal stracił już od jakiegoś czasu na wartości
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 20:33

Naiwna byłam i miałam nadzieję,ze taki medal powinni otrzymywać naprawdę ludzie,którzy są ogólnie szanowani i zasłużeni dla naszego miasta a tu polityka i kolesiostwo, tym samym ten medal stracił już od jakiegoś czasu na wartości
Cześć Moniko żono Węgra hahahaahhaahha
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 20:56


Cześć Moniko żono Węgra hahahaahhaahha
To napisał francowaty zaślubiony Orbanowi.
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 20:59

jarosław wprowadza komunę , to co sie nie udało Bierutowi , jarosław dokończy , właśnie sekretarz odznaczył kolesi z pisPRL . Potem będą sklepy dla pisowców ale nie dla wyborców pis , ci będą musieli przestawić sie na śmietniki , bo kredyty jakie zaciąga matoł usz by patologie przyciagnąc do pisPRL to Gierek przy nim niemowle
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 21:06


Cześć Moniko żono Węgra hahahaahhaahha
To napisał francowaty zaślubiony Orbanowi.
Odpowiedział forumowy zaślubiony swojej prawej rąsi. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 23:18

Obwodnica nas oderwie od rzeczywistosci.
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 11:26

Przyjechała a właściwie ja przywieżli Mazurek i dostała medal natomiast dzieci które brały udział w powiatowym konkursie matematycznym w Szkole nr 3 nie dostały nawet dyplomu nie mówiąc o nagrodach. Jestem matka jednego z laureatów który przeszedł trzy etapy i dla nich nie ma nagród ani medali. To jest przyszłość naszego miasta. Jak można było ich tak potraktować a ta pani wkopała łopatę i została odznaczona WSTYD !!!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 13:23

Bardzo słusznie ktoś poruszył ten temat.Dzieci musiały się przygotować i dojechać ponieważ nie wszystkie były z Tomaszowa, ale tak jak dla nauczycieli nie ma pieniędzy tak i dla dzieci. Przy najbliżej okazji przyjdę publicznie zawstydzę nasze władze. Za co otrzymała medal p .Mazurek ????????? i zrobiono dla niej ucztę.
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 13:26

Przyjechała a właściwie ja przywieżli Mazurek i dostała medal natomiast dzieci które brały udział w powiatowym konkursie matematycznym w Szkole nr 3 nie dostały nawet dyplomu nie mówiąc o nagrodach. Jestem matka jednego z laureatów który przeszedł trzy etapy i dla nich nie ma nagród ani medali. To jest przyszłość naszego miasta. Jak można było ich tak potraktować a ta pani wkopała łopatę i została odznaczona WSTYD !!!!!!!!!!!!!!
Forumowy został mamą :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 13:46

Przyjechała a właściwie ja przywieżli Mazurek i dostała medal natomiast dzieci które brały udział w powiatowym konkursie matematycznym w Szkole nr 3 nie dostały nawet dyplomu nie mówiąc o nagrodach. Jestem matka jednego z laureatów który przeszedł trzy etapy i dla nich nie ma nagród ani medali. To jest przyszłość naszego miasta. Jak można było ich tak potraktować a ta pani wkopała łopatę i została odznaczona WSTYD !!!!!!!!!!!!!!
Forumowy został mamą :lol:
i to małego Węgra :P
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 16:55

Jak dziecko ma na imię to chłopak czy dziewczynka ?? :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”