"... Ja Piotr Car I..."

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 17 maja 2019, o 08:08

na razie jest projekt. a potem postawią pomnik niereformowalnej hołocie wiejsko - miejskiej w kategorii totalna głupota i totalny strajk. Ja car Piotr I oboma rękami się pod tym podpiszę. powinien stanąć w centrum miasta.

Postautor: Gość » 17 maja 2019, o 09:07

na razie jest projekt. a potem postawią pomnik niereformowalnej hołocie wiejsko - miejskiej w kategorii totalna głupota i totalny strajk. Ja car Piotr I oboma rękami się pod tym podpiszę. powinien stanąć w centrum miasta.
Pietia to ty czy znowu ktoś się podszył? :roll:Jeśli to ty to weź nam wszystkim wytłumacz jak to się stało że tyle nadawałeś na Cysorza a nagle zacząłeś go popierać?

Postautor: Gość » 17 maja 2019, o 10:25

bo cesarz to gość.

Postautor: Gość » 17 maja 2019, o 12:36

bo cesarz to gość.
Car z Cesarzem się rozumieją :P

Postautor: Gość » 17 maja 2019, o 13:14

dokładnie. nie ma to jak porozumienie

Postautor: Gość » 17 maja 2019, o 15:01

A ty dalej napdlasz z biblioteki?

Postautor: Gość » 18 maja 2019, o 11:18

"...ależ skowronku, pomnik mi wystawią w ramach realizacji budżetu obywatelskiego, jest już nawet kasa. rada Ciemnogrodzka podjęła juchwałę. tylko machoś ze Skawińskim głosowali przeciw. .."

Obrazek
No faktycznie jest już projekt. Stanie w miejscu w którym odbywają się zebrania osiedlowe?

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 06:07

Obrazek

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 18:13

Pod pomnikiem będą się odbywały zebrania osiedlowe przy skrzynce wódki zapdlonej ze sklepu :P :lol: :panzielony:

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 12:01

Pomnik Cara :roll: W parku miejskim?

Postautor: Gość » 23 maja 2019, o 12:09

ale ty się z nami męczysz :P

Postautor: Gość » 23 maja 2019, o 12:57

Podobno przy pomniku będzie stała zawsze skrzynka wódki ze sklepu monopolowego i będą sie odbywać zebranie osiedlowe. Monia żona Węgra złoży czasami kwiaty.

Postautor: Gość » 23 maja 2019, o 19:40

Podobno przy pomniku będzie stała zawsze skrzynka wódki ze sklepu monopolowego i będą sie odbywać zebranie osiedlowe. Monia żona Węgra złoży czasami kwiaty.
monia z dzieckiem

Postautor: Gość » 26 maja 2019, o 07:42

Na pomniku będzie flaga UE?

Postautor: Gość » 27 maja 2019, o 10:10

Jak tam. Słońce Peru Tumoroł I nie pomógł?

Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”