Skandaliczny stan dróg w mieście I gminie Tomaszów

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 19 maja 2019, o 21:17

Ale Koszary to nie gmina?
Podobno tyle milionów dofinansowania z unii na infrastrukturę wsi w Lubelskim.....?
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2019, o 21:52

Piniadze idą na program koszary3000 i na objazd Tomaszowa myślę że dopóki nie skończą tych inwestycji cienko będzie z innymi też potrzebnymi
To nie ta bajka. Tu chodzi o gminę wiejską. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 07:36

Wstyd, jak cholera! Miałem gości z większego miasta. Krótko ale odwiedzili (wystąpili przy okazji,bo przyjechali na komunię w dalszej rodzinie). Zaraz po przywitaniu zapytali jak my tędy się przeprawiamy, bo "ta droga to jakiś koszmar " Wstyd.
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 07:52

Też mi wstyd, gdy ktoś mnie odwiedza.
Porażka.
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 08:02

żwirek ze smołą i jedziesz dalej:D jak to spece od drog robią nasi..
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 08:29

A może by tak zaprosić panią Wojt z całą radą na wycieczkę po tej naszej cudnej ulicy?
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 09:01

A radni od czego są? W dzień wyborów i ciszy wyborczej Pani B. żona sołtysa latała z ulotkami żeby tylko na nich głosować. A teraz mają takie rzeczy w głębokim poważaniu.
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 09:10

Zamiast się POMPOWAĆ proponuję żebyście poskładali PIS-ma w sprawie remontu dróg.
Jeżeli coś wpływa do GMINY/POWIATU/MIASTA musi zostać rozpatrzone pozytywnie/negatywnie musi.
Przed odpowiednie tam osoby i stanowiska. Jeżeli mają was pod plecami to zobaczycie, a jak nie to też zobaczycie.

Także tego.. pisać umiecie na forum to pismo też jakieś złożycie.
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 09:35

A w jakim celu mamy soltysa?
I za co mu płacą?
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 09:43

Zamiast się POMPOWAĆ proponuję żebyście poskładali PIS-ma w sprawie remontu dróg.
Jeżeli coś wpływa do GMINY/POWIATU/MIASTA musi zostać rozpatrzone pozytywnie/negatywnie musi.
Przed odpowiednie tam osoby i stanowiska. Jeżeli mają was pod plecami to zobaczycie, a jak nie to też zobaczycie.

Także tego.. pisać umiecie na forum to pismo też jakieś złożycie.
to tacy bohaterowie na forum. Pismo trzeba podpisać. A na forum można anonimowo ponapdalać
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 09:49

Soltys jest od tego, żeby sam napisał i zebrał po domach podpisy! Przecież musi coś robić,a nie tylko "widnieć"jako SOŁTYS
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 10:26

Wstyd, jak cholera! Miałem gości z większego miasta. Krótko ale odwiedzili (wystąpili przy okazji,bo przyjechali na komunię w dalszej rodzinie). Zaraz po przywitaniu zapytali jak my tędy się przeprawiamy, bo "ta droga to jakiś koszmar " Wstyd.
A ja byłem na komunii w Gdańsku. Jezdziłem po ich drogach i muszę stwierdzić że to samo a może jeszcze gorzej. Pieniądze wydawać na drogi a nie rozp
asać VIP-ÓW.
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 10:37

Wstyd, jak cholera! Miałem gości z większego miasta. Krótko ale odwiedzili (wystąpili przy okazji,bo przyjechali na komunię w dalszej rodzinie). Zaraz po przywitaniu zapytali jak my tędy się przeprawiamy, bo "ta droga to jakiś koszmar " Wstyd.
A ja byłem na komunii w Gdańsku. Jezdziłem po ich drogach i muszę stwierdzić że to samo a może jeszcze gorzej. Pieniądze wydawać na drogi a nie rozp
asać VIP-ÓW.
Może masz rację ale z ciekawości pojedź i sam zobacz drogę o której tu mowa - masakra, mamy 21 wiek!
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 11:13

Soltys jest od tego, żeby sam napisał i zebrał po domach podpisy! Przecież musi coś robić,a nie tylko "widnieć"jako SOŁTYS
No właśnie Sołtys jest od tego żeby głównie zbierać od was kasę z podatków i brać od czasu do czasu udział w zebraniach Sołeckich.
Nie ma angażu Sołtys, to funkcja społeczna i bardziej prestiż na WSI. Poza tym to nie ma gość profitów.. (tak o sołtysie ogólnie).
Sołtys nie jest od składania Pism, może to zrobić jak go ktoś poprosi i ma chęć ale to jego tylko o wyłącznie dobra wola.

To nie jest osoba na telefon.. czy wasze widzi misie, zanim zaczniecie pisać o Sołtysach to zapoznajcie się z czym to się je matoły..

Sam składałem różne pisma bez pośredników, jak to tutaj widzę co niektórzy by chcieli by było..

Podetrzeć też was trzeba ?
DO ROBOTY, chcecie drogę pisać pisma!
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 11:18

Soltys jest od tego, żeby sam napisał i zebrał po domach podpisy! Przecież musi coś robić,a nie tylko "widnieć"jako SOŁTYS
No właśnie Sołtys jest od tego żeby głównie zbierać od was kasę z podatków i brać od czasu do czasu udział w zebraniach Sołeckich.
Nie ma angażu Sołtys, to funkcja społeczna i bardziej prestiż na WSI. Poza tym to nie ma gość profitów.. (tak o sołtysie ogólnie).
Sołtys nie jest od składania Pism, może to zrobić jak go ktoś poprosi i ma chęć ale to jego tylko o wyłącznie dobra wola.

To nie jest osoba na telefon.. czy wasze widzi misie, zanim zaczniecie pisać o Sołtysach to zapoznajcie się z czym to się je matoły..

Sam składałem różne pisma bez pośredników, jak to tutaj widzę co niektórzy by chcieli by było..

Podetrzeć też was trzeba ?
DO ROBOTY, chcecie drogę pisać pisma!
I wszystko w temacie:BRAK DOBREJ WOLI.
Ps. A wszyscy myślą, ze startując na sołtysa ludzie chcą pomagać ludziom? A tu chodzi o bywanie. Acha!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”