Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: gosciu » 16 maja 2019, o 21:40

O super. Jutro nasz kabaret na żywo. Trza oglądać. :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: SND » 17 maja 2019, o 10:44

macie co wybraliście
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2019, o 10:54

macie co wybraliście
Troche szkoda że radni z opozycji PSL wszystko blokują aby tylko być przeciwnym. Jest ich mniejszość ale to nie znaczy że mają blokowac wszystko wbrew dobry mieszkańców.
Na górę

Postautor: pan » 17 maja 2019, o 12:05

Remiza wysoki gość na czatach przy oknie, z dobrym azymutem, osaczyli mnie tak że poczułem zagrożenie życia, patrzyłem na tego pana z myślą o pomocy bo go znam, nie wiem czy mi pomógł potem mi polewali by upić jeszcze bardziej, chodnik na obecnej rzeszowskiej idę nawalony mijam jakieś panie rozmawiające ze sobą ,pewnie robili test czy ich pamiętam
Na górę

Postautor: pan » 17 maja 2019, o 14:05

On mnie poznał, tak poznałem pani mnie uczyła j.p kupiła sobie pani nawet taki sam długopis jak mój niebiesko czerwono biały
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2019, o 14:38

Radna z Brzezin wyszła w trakcie rozmow o tym co zrobić z ponad 300 tys zł. i przychodzi po wszystkim, tzn wołają ja i głosuje jakby nigdy nic za. To jest poważne podejście do sprawy? W grę wchodzi ponad 300 tys. a tu od tak oby tylko zagłosować, nie orientując się w dyskusji? Czy radni mają placona całość za obecność bo na tej ostatniej sesji to niektórzy wychodzili po kilkanaście razy a niektórych juz na końcu nie było nawet.
Na górę

Postautor: pan » 17 maja 2019, o 15:00

Oni myśleli nawet o zbrodni, pamiętam ktoś powiedział ze schodów go zrzucimy, ale wysoki zareagował i mnie uratował, poznaje ze zdjęć w google kto tam był.
Na górę

Postautor: pan » 17 maja 2019, o 16:06

A co w tym jest zabawnego jeszcze, miałem na sobie stary policyjny sweter, nie wiem czy to jest zgodne z prawem i oni ośmielili się przesłuchiwać mnie policjanta? jeszcze pijanego tym bardziej nie wolno, nie mają szacunku do służb porządkowych. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2019, o 17:14

Czy nasz pan wójt się do PiSu zapisał że polubia posty pana posła Zawislaka czy posty innych z PiSu?
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2019, o 17:20

Jezeli piszą pozytywnie o gminie lub informują o ważnych dla gminy wydarzeniach, to czemu nie polubić takich postów?
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2019, o 17:48

Jezeli piszą pozytywnie o gminie lub informują o ważnych dla gminy wydarzeniach, to czemu nie polubić takich postów?
Bardzo dobra riposta, Brawo :P
Na górę

Postautor: gosciu » 13 cze 2019, o 21:21

A ja mam pytanie: na Fb te "wiadomości bełżeckie", to kto prowadzi? Bo ten dzisiejszy wpis o Radnych, to troszkę nieładny.
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2019, o 22:08

A ja mam pytanie: na Fb te "wiadomości bełżeckie", to kto prowadzi? Bo ten dzisiejszy wpis o Radnych, to troszkę nieładny.
Nie wiem ale jeśli radna tylko gada przez komorkie i ciągle wychodzi wcześniej to za co mamy płacić z pieniędzy gminy jej. Prawda i tyle może się zmieni i zacznie pracować na tej radzie. Mi szef by nie dał dniówki jakbym tak olewal sobie.
Na górę

Postautor: Mieszkan » 14 cze 2019, o 10:36

To wszystko robi się juz śmieszne. Jak to kto założył „Wiadomosci bełżeckie”, ktoś kto jest przeciwny wójtowi i radnym, którzy są za nim, ktoś kto nadal nie może się pogodzić że znowu został wybrany p.Adamek. Ja tu nie widzę wiadomości bełżeckich, tylko nakręcanie ludzi aby byli przeciw obecnemu wójtowi. Nie widzę jakichś szczególnych wiadomości, tylko politykę na tym Facebooku. Strona powinna chyba nazywać się „Polityka Bełżecka” a nie Wiadomości. Pytacie czemu Wójt polubia posty, śmiechu warte... może jeszcze zajrzyjcie mu w okna i zapytajcie publicznie czemu chodzi spać o tej godzinie a nie innej. Nie macie co robić w tej gminie tylko siedzieć, pisać posty i szczuć inne osoby przeciw innym ? Idźcie pobiegać, pójdźcie do lasu, a najbardziej polecam pójść do biblioteki po książkę... trochę kultury jeszcze nikomu nie zaszkodziło.
Traktujecie Bełżec jakby był pępkiem świata, oglądaliście posiedzenie sejmu ? Jak są naprawdę ważne sprawy poruszane nie ma nawet 3/4 polityków, jak obejrzycie zobaczycie ze mnóstwo z nich siedzi w telefonach, inni zasypiają. Oczywiście nie jest to wzór do naśladowania, ale w Bełżcu jak ktoś odbierze telefon lub wyjdzie to można już przewidzieć że będzie na szeroką skalę opisywany w internatach. Koniec świata.
Nikt nie jest idealny, nikt. Każdy ma swoje małe lub większe wady, ale mam wrażenie ze Radni, którzy mają większość, po prostu są ideałami, w końcu nikt o nich ani słowa nie pisnął na „Wiadomościach Bełżeckich”. Pytacie czemu wójt robi to, czemu ten radny, czemu ta radna. A Wy sobie zadajcie czy nie macie nic ciekawszego do roboty, tylko szukanie haków na innych.
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2019, o 10:43

A moim zdaniem dobrze że ktoś prawdę pisze tym bardziej że piszę o wszystkich i nie dzieli ludzi tak jak poszielil to właśnie wójt przed wyborami. Dobrze że ktoś pisze co się dzieje w gminie. a wiadomość wyżej to pewnie radny albo radna która ma coś do ukrycia napisala. Bycie radnym to funkcja pibliczn a, służenie ludziom a własne sprawy tylko. Dobrze że ktoś pisze o tym. Wolny kraj, aż tak Cię boli, to, to wprowdzcie zakaz posania o wójcie i jego radnych z PSL. I będzie po kłopocie.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”