Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: wers » 24 kwie 2019, o 13:32

Kwestia wynagrodzenia za czas strajku leży w decyzji "organu prowadzącego". Było wczoraj w wiadomościach, że samorządy mogą podjąć decyzję o wypłacie (bądź nie).
W wiadomościach :lol:
Na górę

Postautor: gosciu » 24 kwie 2019, o 17:25

https://www.money.pl/gospodarka/strajk- ... 4065a.html

Proszę troszkę poczytać. wszystko w gestii organu prowadzącego.
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2019, o 17:36

Ciekawe jak wójt rozwiąże tą sprawę. Ciekawe czy w ogóle podjął jakieś działania czy po przeczytaniu tego coś dopiero zrobi, bo my rodzice już mamy dosyć tej sytuacji. Jestem za tym żeby każdy dobrze zarabiał adekwatnie do tego co robi, ciekawe czy wójt też swoich nauczycieli swojego "dyrektora "wynagrodzi bardziej niż pozostałych. Nie jest chyba tajemnica wśród belzeckich nauczycieli jak, komu i jakie dodatki i godziny są przyznawane. Prosimy o sprawiedliwe podejście, dzilajcie coś w końcu!
Na górę

Postautor: gosciu » 24 kwie 2019, o 17:54

Strajk od strony rodzica: przedszkolaki siedzą w domu, bo rodzice obawiają się braku opieki (albo boją się podpaść nauczycielom); starszaki włóczą się po Bełżcu, bo nie mają lekcji; chyba już większość pracowników nie strajkuje, ale szkoła ciągle tak; teraz dzieci pojechały na wycieczkę, ciekawe tylko czy ze strajkującymi nauczycielami. Trochę to wszystko śmiesznie wygląda. Czwartek i piątek - szkoda wracać na dwa dni, szczególnie, że część uczniów i nauczycieli na wycieczce. Poniedziałek i wtorek - strajkujmy sobie, bo z majówką będzie dłuuugi weekend. Tylko dzieci stracą 4 tygodnie (wiem, że zaraz ktoś mi powie, że były egzaminy, święta i byłoby wolne). Ale koniec roku zbliża się wielkimi krokami i czasami każdy dzień jest ważny dla ucznia, który chce poprawiać oceny.
Na górę

Postautor: obserwer » 25 kwie 2019, o 06:36

Ciekawe jak wójt rozwiąże tą sprawę. Ciekawe czy w ogóle podjął jakieś działania czy po przeczytaniu tego coś dopiero zrobi, bo my rodzice już mamy dosyć tej sytuacji. Jestem za tym żeby każdy dobrze zarabiał adekwatnie do tego co robi, ciekawe czy wójt też swoich nauczycieli swojego "dyrektora "wynagrodzi bardziej niż pozostałych. Nie jest chyba tajemnica wśród belzeckich nauczycieli jak, komu i jakie dodatki i godziny są przyznawane. Prosimy o sprawiedliwe podejście, dzilajcie coś w końcu!
Rada Gminy może zmniejszyć budżet szkoły o kwotę, która nie zostanie wypłacona za okres strajku. Wtedy wójt swoich nauczycieli swojego "dyrektora " nie wynagrodzi bardziej niż pozostałych. Nie wynagrodzi wcale. Taka jest moja propozycja.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2019, o 09:51

Czytaj ze zrozumieniem. O tym czy nauczyciele dostaną wynagrodzenie osoba decyzyjna jest Wojt gminy! Odpowiedzialność jest więc proszę jej nie zwalać na innych, tylko twarza w twarz z nauczycielami i pomóc rozwiązać problem.
Na górę

Postautor: pan » 10 maja 2019, o 23:54

Szanowny pan Bartłomiej pisze poemat.
Spać nie mogę rozkminiam , duża akcja z grunwaldzkiej to czasem ktoś was celowo nie zrobił w balona?, bo pewne osoby wcześniej mnie przesłuchiwali i wiedzieli co mówiłem, nie działaliście wspólnie, rywalizacja w waszym gronie jest, miałem 5 najść w różnym czasie
o jednym nawet znani politycy wiedzą, taki zbieg okoliczności. Jak to jest? tylu wykształconych ludzi z maturą ze znajomościami na mnie jednego i ja odparłem wasz atak bez pomocy nikogo, nikt nie wie o tych zdarzeniach z nikim nie rozmawiałem o tym, sam was rozpracowuje, chciałbym się dowiedzieć kto nakręcił tą akcje na grunwaldzkiej, tam było spoko nawet fajką mnie poczęstowaliście, przez chwilę myślałem ze na dyskotece jestem tyle ludzi było. Coś mi w tych zdarzeniach nie pasuje, myślę że ktoś chciał mnie celowo udupić. Dlaczego na trzeźwo nie porozmawialiście ze mną , ja nie potrafię kłamać. To ze ja chodziłem z winami w rękawach i miałem braki w uzębieniu to nie znaczy ze jestem jakimś debilem którego można opluć, jestem człowiekiem, nie wolno takich rzeczy robić, załatwiać informacji z policji,od moderatora, robić przesłuchania, ja się z czasem dowiem kto tam był na grunwaldzkiej, parę osób czaje jednego na tarczy księżyca poznałem,inną panią po głosie poznałem, był tam ktoś mocno uparty co do samego końca chciał mi wmówić, że to ja pisałem, nie wiem kto to chyba nie tutejszy nie znam. Nie mogę rozkminić tego, ja nie chodzę do szkoły nie mam dzieci które by tam chodziły, nie mam żadnej wiedzy co się tam dzieje nie wiem kto tam pracował nic w temacie, jak to możliwe że tylu ludzi uwierzyło w to ze pisałem coś na nich, czy są po prostu najlżejsze słowo jakie wymyśliłem byście sprawy mi nie założyli ubodzy umysłem, nie sądzę nie wierze w to, ktoś musiał posmarować na mnie, moderator tego forum, pewna osoba nie będę pisał, przeciek z policji na jakimś etapie śledztwa też nie powinien być wiarygodny dla człowieka myślącego.Może mi ktoś pomoże rozkminić te zagadki, na pewno dużo wiecie, pocztą pantoflową rozeszło się po wiosce od czasu mojego pierwszego wpisu.
Na górę

Postautor: pan » 11 maja 2019, o 14:15

Szanowny pan Bartłomiej poemat part2

https://sp-belzec.edupage.org/text9/

Wczoraj szukałem zdjęć kadry i przypomniało mi się maglowanie mnie w remizie strażackiej, tam dowiedziałem się o przecieku, po tych
słowach zapadła grobowa cisza, to był moment samozaorania zapewne, moje rozkminki o tym kto załatwił zmieniły się
Na górę

Postautor: pan » 11 maja 2019, o 15:19

Wczoraj dowiedziałem się jak wygląda dyrektor szkoły, to na nia pisali rodzice coś o kubkach że sraki dzieci dostały że z jednego kubka pili?, coś pamiętam. Rodzice mają obowiązek i prawo mieć kontrole nad swoimi dziećmi to oni ich wychowują, nauczyciele są pomocą tylko, tak słyszałem w radiu że w konstytucji jest taki zapis. Pedofilów jest najwięcej w zawodzie nauczycielskim, lemingów jest dużo w tym zawodzie, chodziłem do szkoły i wiem jak jest. Ludzie którzy roszczą sobie prawa do bycia elitą intelektualistów, mieć władze, wieść jakiś prym w społeczeństwie,a naprawdę kim są to ludzie widzą. Żyje tu w Bełżcu od urodzenia i czuje że mam obowiązek dbać o porządek, nie jestem politykiem,nie jestem koryciarzem,nie jestem uwikłany w żadne układy, nie należę do żadnego koła adoratorów słodzących sobie nawzajem, mam wyjebane na wszystkich i wszyscy mają wyjebane na mnie, i podoba mi się taki stan.
Na górę

Postautor: pan » 11 maja 2019, o 16:08

Na górę

Postautor: pan » 12 maja 2019, o 15:28

Szanowny pan Bartłomiej
Miałem parę maglów. 1 koło groszka 2 remiza 3 pod barem 4 okolice czczet, grunwaldzka i jeszcze na zydowskiej

wszyscy mi straszyli sądem, pierwszy magiel był interesujacy można o nim napisać poemat, było to w latach 2011 12 nie pamiętam dokładnie. Idę ze sklepu w dobrym nastroju, z dwoma winami w rękawach natknąłem się na ludzi którzy rozmawiali ze sobą pod groszkiem oni byli spoko kulturalni dobrze wychowani, potem ktoś z nich zadzwonił dał cynk przyjechała pani i zaczęła mnie maglować nastraszyła ze tu są kamery i żebym jakiś głupstw nie robił coś w tym stylu, no i swoim maglem po prostu [***] mnie, potem idąc dalej moimi ścieżkami już w złym nastroju natknąłem się na polityków wychodzących z gminy, na początku przestraszyli się mnie potem zaczęliśmy rozmawiać, i tak po ludzku zacząłem się żalić im że mnie [***], gościu się pyta kto ja mówię po nazwisku tej pani jednej, potem był incydent z moimi winami ale to nie na temat, a gość który mnie pytał to był poseł T.Z poznałem go przez facebooka przypomniało mi się ze już gdzieś tą twarz widziałem. Ciekawy zbieg okoliczności jakby działanie jakiś sił wyższych, jakby ktoś mi pomógł, odparłem atak siły złego po paru minutach.

Z moich rozpracowań detektywistycznych wnioskuje trzy warianty, stworzyła się piramida kompromitacji tak to sobie nazwałem, po pierwszej kompromitacji ktoś pracował by była następna która była w remizie i trzecia grunwaldzka, jedni wystawiali na front na odstrzał innych, by jak by co uniknąć odpowiedzialności, drugi wariant to totalna głupota ich wszystkich nie znam ich nie rozmawiałem z nimi nie wiem jaki jest ich poziom intelektu, trzeci wariant ktoś mocno smarował na mnie i celowo wymyślał głupoty, najmniej prawdopodobny bo ja raczej wrogów nie mam
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2019, o 07:14

Czy wypada pić % codziennie radnej? :?:
Na górę

Postautor: pan » 15 maja 2019, o 07:33

Szanowny pan Bartłomiej
Przypominają mi się sceny z grunwaldzkiej, nie będę źle pisał o ludziach którzy tam byli bo ich szanuje,po za małymi niesmakami nie zasłużyli by pisać o nich źle, pamiętam słowa czekamy na.. czekamy aż przyjedzie \pewne imię\ i co przyjechał? nie pamiętam go, to pewnie to on nakręcił tą akcje i on was sprzedał, imię jego pokrywa się z imieniem gościa który mnie pobił.
Na górę

Postautor: pan » 15 maja 2019, o 22:13

A wśród obecnych na grunwaldzkiej nie mieliście czasem judasza?
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2019, o 19:34

Jutro sesja. W programie jest sprawozdanie wójta. Czy będzie miał odwagę i napisze w nim że w ostatnim miesiącu siedziała w godzinach pracy na Facebooku na prywatnym koncie i wrzucał co popadnie? Robił to w godzinach pracy więc powinien to uwzglednic w sprawozdaniu. Szkoda że wójtowie z Tomaszowa, Susca, Krynic Ulhówka wrzucają swoje osiągnięcia, projekty pozyskane pieniądze na drogi a belzecki z braku tego wrzuca co popadnie, najczęściej banery polityczne PSL i obrazki o tym jacy ludzie źli, falszywi są- w lustro się popatrz!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”