ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: gosc3 » 24 kwie 2019, o 22:24

To ty sugerujesz jasnowidzko, że ja piszę i nawet wiesz w jakich intencjach. Walniesz coś, nie przemyślisz, a później dostajesz szału jak ktoś postronny skomentuje nie po twojej myśli. Napiszę tak, ani cię lubię, ani nie lubię, ale wasze panoszenie i obecne zachowanie samo w sobie rodzi odrazę i nie tylko u mnie. Nie mam za bardzo czasu na przekomarzanie się z tobą. Zapamiętaj to tylko moment- 4 lata, a żyć tutaj trzeba i ludzi szanować. Sama wiesz, że nigdzie indziej jakoś nie wychodzi
Bardzo jasno określiłeś,co cie boli.Dedukuje z twojego postu,ze nie lubisz ludzi,którym się w pewnym momencie poszczęściło,tak? Najlepiej byś się czul,gdyby stale mieli źle,prawda?Proszę odczep się ode mnie ,bo ja ani mieszkam ,ani żyje tam gdzie ty. Zadne 4 lata mnie w niczym nie ograniczają.W przeciwieństwie do ciebie szanuje ludzi i ta sama karma wraca do mnie.
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2019, o 22:53

To ty sugerujesz jasnowidzko, że ja piszę i nawet wiesz w jakich intencjach. Walniesz coś, nie przemyślisz, a później dostajesz szału jak ktoś postronny skomentuje nie po twojej myśli. Napiszę tak, ani cię lubię, ani nie lubię, ale wasze panoszenie i obecne zachowanie samo w sobie rodzi odrazę i nie tylko u mnie. Nie mam za bardzo czasu na przekomarzanie się z tobą. Zapamiętaj to tylko moment- 4 lata, a żyć tutaj trzeba i ludzi szanować. Sama wiesz, że nigdzie indziej jakoś nie wychodzi
Bardzo jasno określiłeś,co cie boli.Dedukuje z twojego postu,ze nie lubisz ludzi,którym się w pewnym momencie poszczęściło,tak? Najlepiej byś się czul,gdyby stale mieli źle,prawda?Proszę odczep się ode mnie ,bo ja ani mieszkam ,ani żyje tam gdzie ty. Zadne 4 lata mnie w niczym nie ograniczają.W przeciwieństwie do ciebie szanuje ludzi i ta sama karma wraca do mnie.
Nie mieszkasz tutaj, nie żyjesz tylko ot tak sobie reagujesz na lokalne i nie przychylne posty. Jakby nie było miliona innych forum i tematów. Urzekająca by była ta historia gdyby nie wcześniejsze wpisy. Jak to wiadomy ktoś coś walnął, a potem ola boga ofiara, albo pdszywacze. Pewnie do poduszki chcesz pisać bajki dla idiotów- próbuj. Z tym, że ta dedukcja nie bardzo, bo ja uwielbiam jeśli szczęści się ludziom, którzy na to zasługują. Np. wiedzą, osiągnięciami,a nie znoszę sytuacji kiedy nie ma wyjścia, bo w niczym się nie sprawdzili i trzeba na siłę ich wepchnąć, a dodatkowo wyrównać stare poruchunki. Więc kochana poszczęścić chwilowo to się może w lotku, ewentualnie w zdrapce piwa, a to jest polityka.
Na górę

Postautor: gosc3 » 24 kwie 2019, o 23:57



Bardzo jasno określiłeś,co cie boli.Dedukuje z twojego postu,ze nie lubisz ludzi,którym się w pewnym momencie poszczęściło,tak? Najlepiej byś się czul,gdyby stale mieli źle,prawda?Proszę odczep się ode mnie ,bo ja ani mieszkam ,ani żyje tam gdzie ty. Zadne 4 lata mnie w niczym nie ograniczają.W przeciwieństwie do ciebie szanuje ludzi i ta sama karma wraca do mnie.
Nie mieszkasz tutaj, nie żyjesz tylko ot tak sobie reagujesz na lokalne i nie przychylne posty. Jakby nie było miliona innych forum i tematów. Urzekająca by była ta historia gdyby nie wcześniejsze wpisy. Jak to wiadomy ktoś coś walnął, a potem ola boga ofiara, albo pdszywacze. Pewnie do poduszki chcesz pisać bajki dla idiotów- próbuj. Z tym, że ta dedukcja nie bardzo, bo ja uwielbiam jeśli szczęści się ludziom, którzy na to zasługują. Np. wiedzą, osiągnięciami,a nie znoszę sytuacji kiedy nie ma wyjścia, bo w niczym się nie sprawdzili i trzeba na siłę ich wepchnąć, a dodatkowo wyrównać stare poruchunki. Więc kochana poszczęścić chwilowo to się może w lotku, ewentualnie w zdrapce piwa, a to jest polityka.
Dokładnie tak jest jak piszesz,nie mieszkam tutaj ,ale czasem bywam.Na inne fora również zaglądam,a jakże.A z ciebie to taka wyrocznia,ty wiesz wszystko,nawet to, kto na szczęście zasługuje,a kto nie,i to ty podejmujesz decyzje.Tylko widzisz,już się przekonałeś,ze decyduje KTOS mądrzejszy od ciebie,tam w gorze.A jaka jest twoja wiedza?Gdzie twoje osiągnięcia?Chwal się,no chwal. Zabrakło ci tego?Nie udało ci się wepchnąć?Staraj się,wykazuj,nikt ci drogi do kariery nie zagradza.Musisz próbować,ale nie tutaj,na forum nic nie zdziałasz.To żaden wstyd próbować,upadać...trzeba się prędko podnieść,otrzepać,poprawić koronę i zasuwać dalej. Zapamiętaj,to jest właśnie polityka!
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2019, o 08:21

a gdzie bywasz tymczasowo w Zamosciu, a wieczorem zjezdzasz
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2019, o 08:29

To ty sugerujesz jasnowidzko, że ja piszę i nawet wiesz w jakich intencjach. Walniesz coś, nie przemyślisz, a później dostajesz szału jak ktoś postronny skomentuje nie po twojej myśli. Napiszę tak, ani cię lubię, ani nie lubię, ale wasze panoszenie i obecne zachowanie samo w sobie rodzi odrazę i nie tylko u mnie. Nie mam za bardzo czasu na przekomarzanie się z tobą. Zapamiętaj to tylko moment- 4 lata, a żyć tutaj trzeba i ludzi szanować. Sama wiesz, że nigdzie indziej jakoś nie wychodzi
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2019, o 10:04

To ty sugerujesz jasnowidzko, że ja piszę i nawet wiesz w jakich intencjach. Walniesz coś, nie przemyślisz, a później dostajesz szału jak ktoś postronny skomentuje nie po twojej myśli. Napiszę tak, ani cię lubię, ani nie lubię, ale wasze panoszenie i obecne zachowanie samo w sobie rodzi odrazę i nie tylko u mnie. Nie mam za bardzo czasu na przekomarzanie się z tobą. Zapamiętaj to tylko moment- 4 lata, a żyć tutaj trzeba i ludzi szanować. Sama wiesz, że nigdzie indziej jakoś nie wychodzi
A kim ty jestes ze tak ci nowa wladza przeszkadza,za kogo sie masz masz jaja to sie ujawnij a jak nie masz to stul dziub,nowa wladza robi co moze zeny wyciagnac gmine z nagna ,uwazaj na slowa bo cie dojade
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2019, o 10:20

……...obercik :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2019, o 10:35

To ty sugerujesz jasnowidzko, że ja piszę i nawet wiesz w jakich intencjach. Walniesz coś, nie przemyślisz, a później dostajesz szału jak ktoś postronny skomentuje nie po twojej myśli. Napiszę tak, ani cię lubię, ani nie lubię, ale wasze panoszenie i obecne zachowanie samo w sobie rodzi odrazę i nie tylko u mnie. Nie mam za bardzo czasu na przekomarzanie się z tobą. Zapamiętaj to tylko moment- 4 lata, a żyć tutaj trzeba i ludzi szanować. Sama wiesz, że nigdzie indziej jakoś nie wychodzi
A kim ty jestes ze tak ci nowa wladza przeszkadza,za kogo sie masz masz jaja to sie ujawnij a jak nie masz to stul dziub,nowa wladza robi co moze zeny wyciagnac gmine z nagna ,uwazaj na slowa bo cie dojade

Niedługo sam się dojedziesz.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2019, o 15:33



A kim ty jestes ze tak ci nowa wladza przeszkadza,za kogo sie masz masz jaja to sie ujawnij a jak nie masz to stul dziub,nowa wladza robi co moze zeny wyciagnac gmine z nagna ,uwazaj na slowa bo cie dojade

Niedługo sam się dojedziesz.
Zebys sie nie zdziwił
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2019, o 15:39

Wyluzujcie..., jest piękna pogoda, a wam tylko złość w głowach..., delektujcie się życiem
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2019, o 15:59

A NAWET BYM SIE NIE ZDZIWIŁ.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2019, o 19:05

A NAWET BYM SIE NIE ZDZIWIŁ.
To podaj czas i miejsce
Na górę

Postautor: Rekord » 25 kwie 2019, o 19:43

A NAWET BYM SIE NIE ZDZIWIŁ.
To podaj czas i miejsce
A co tam Panie w tym Zimnie?
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2019, o 19:59

A polityk już zjechala :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2019, o 20:53



To podaj czas i miejsce
A co tam Panie w tym Zimnie?
W zimnie? nie mam pojecia ? Ale mam kumpla z zimna to zapytam,ale co tam moze byc tam nic nie ma z tego co wiem normalna wioska
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”