ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 24 kwie 2019, o 16:34

dzieckiem bys się zajęła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2019, o 16:39

………………………….
TY SIĘ NIE ZASTANAWIASZ CO O TOBIE MYŚLĄ LUDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W dupie to mam


TU NIE MA MIEJSCA DLA TAKICH JAK TY!
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2019, o 16:41

Kto tu z kim walczy i się spiera, nikt się pod nikogo nie podszywa?? Czy napewno nikt nie podaje się za kogoś i nie pisze w imieniu kogoś innego? Kogoś w coś wrabiacie? Czy to tylko próba jakiejś zaczepki, prowokacji? Może próba insynuacji kogo należy ukarać, zlinczować?
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2019, o 17:50

LICEUM WRACA NAROBILI BŁEDÓW


BUAHA HA
TRZEBA SIĘ ZNAĆ!
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2019, o 17:55

Kto tu z kim walczy i się spiera, nikt się pod nikogo nie podszywa?? Czy napewno nikt nie podaje się za kogoś i nie pisze w imieniu kogoś innego? Kogoś w coś wrabiacie? Czy to tylko próba jakiejś zaczepki, prowokacji? Może próba insynuacji kogo należy ukarać, zlinczować?


TY DZIADU JEDEN
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2019, o 18:07

LICEUM WRACA NAROBILI BŁEDÓW


BUAHA HA
TRZEBA SIĘ ZNAĆ!
LO jest cały czas, a czy przetrwa to zależy od stowarzyszenia.....
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2019, o 18:49

Bardzo konkretne kroki poczynia pani burmistrz, widać że nie boi się klanu, który latami trzymał łapę na szkołach w gminie, jak dla mnie to może mieć nawet układ z diabłem, ważne że się nie boi działać!!
Na górę

Postautor: gosc3 » 24 kwie 2019, o 20:24

dzieckiem bys się zajęła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wiem,ze nie radzisz sobie,przyprowadzaj !!!!!!! zajme sie i toba i twoim dzieckiem!!!!!!!
Na górę

Postautor: gosc3 » 24 kwie 2019, o 20:35



W dupie to mam


TU NIE MA MIEJSCA DLA TAKICH JAK TY!
Nigdy NIKOMU tak nie mów ani tez nie pisz,bo może być zupełnie odwrotny skutek.Popatrz jaki los bywa przewrotny.A jednak jest miejsce dla każdego,niezależnie czy ci się to podoba ,czy nie.Nic a nic nie masz do gadania,jedynie poskakać na forum i popajacować!!!!Każdy ma swoje miejsce, dla każdego jest kawałek ziemi,a ty się tak nie rozpychaj,widzę,ze ci wszystkiego mało. Pamiętaj mniej ugryziesz,szybciej połkniesz!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2019, o 20:44





TU NIE MA MIEJSCA DLA TAKICH JAK TY!
Nigdy NIKOMU tak nie mów ani tez nie pisz,bo może być zupełnie odwrotny skutek.Popatrz jaki los bywa przewrotny.A jednak jest miejsce dla każdego,niezależnie czy ci się to podoba ,czy nie.Nic a nic nie masz do gadania,jedynie poskakać na forum i popajacować!!!!Każdy ma swoje miejsce, dla każdego jest kawałek ziemi,a ty się tak nie rozpychaj,widzę,ze ci wszystkiego mało. Pamiętaj mniej ugryziesz,szybciej połkniesz!!!!!!
Za ten tekst flacha ci sie należy
Na górę

Postautor: gostek1 » 24 kwie 2019, o 21:15

dzieckiem bys się zajęła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No tak,jak się samemu jest niezaradnym i nieudolnym,to trzeba na kogoś innego skierować uwagę .Zazdrość i zawiść aż kipi...uważaj bo się udusisz własnym jadem,aż kapie z tych wykrzykników...
Na górę

Postautor: Oonn » 24 kwie 2019, o 21:20

Kto tu z kim walczy i się spiera, nikt się pod nikogo nie podszywa?? Czy napewno nikt nie podaje się za kogoś i nie pisze w imieniu kogoś innego? Kogoś w coś wrabiacie? Czy to tylko próba jakiejś zaczepki, prowokacji? Może próba insynuacji kogo należy ukarać, zlinczować?


TY DZIADU JEDEN
Ot, bogacz się odezwał,obszarnik z gleba za paznokciami.
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2019, o 21:26

arystokratko ogarnij ojcowiznę i zobaczymy czy nie ubrudzisz paznokci
dobrze jak teściowie dadzą dach nad głową, ale o to należy zadbać, oni wszystkiego nie zrobią
Na górę

Postautor: gosc3 » 24 kwie 2019, o 21:59

arystokratko ogarnij ojcowiznę i zobaczymy czy nie ubrudzisz paznokci
dobrze jak teściowie dadzą dach nad głową, ale o to należy zadbać, oni wszystkiego nie zrobią
Czyli wg ciebie TY DZIADU JEDEN to dobry komentarz,tak?
Mnie akurat teściowie NIC,potarzam NIC nie dali,to co posiadam to praca moich rąk. Przestań sugerować ,ze to pisze KTOŚ,kogo akurat nie lubisz i chcesz poniżyć.Twoje zachowanie jest bardzo nieeleganckie,masz chora obsesje na punkcie jednej osoby a dokładasz każdemu ,twierdząc,ze to ONA.
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2019, o 22:05

To ty sugerujesz jasnowidzko, że ja piszę i nawet wiesz w jakich intencjach. Walniesz coś, nie przemyślisz, a później dostajesz szału jak ktoś postronny skomentuje nie po twojej myśli. Napiszę tak, ani cię lubię, ani nie lubię, ale wasze panoszenie i obecne zachowanie samo w sobie rodzi odrazę i nie tylko u mnie. Nie mam za bardzo czasu na przekomarzanie się z tobą. Zapamiętaj to tylko moment- 4 lata, a żyć tutaj trzeba i ludzi szanować. Sama wiesz, że nigdzie indziej jakoś nie wychodzi
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”