O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Lubicz » 24 kwie 2019, o 18:28

Oglądałem nagranie z ostatniej sesji wstyd i żenada po co jest mikrofon na sali skoro dla zdających pytanie radnym jest on jak pokrzywa .Radni nic was nie słychać i nie można zrozumieć co belkoczecie pod nosem i dlaczego brak jest kultury zadajecie pytanie na siedząco. Może następna sesja będzie z mikrofonem bo to idzie w świat a nie tylko zostaje w gminie.Moze p.przewodniczacy zwróci uwagę na tak ważną sprawę albo obejrzy nagranie.Do następnej sesji
Na górę

Postautor: Kop » 24 kwie 2019, o 21:26

Na pół etatu.... Dobre... A za pół roku i tak będzie cały etat bo tyyyyle pracy ;D ktoś napisał że nie jest po znajomosci bo z gminy jarczów. Owszem jest po znajomosci z PiSu. Nikt się nie zastanawia dlaczego (odeszła) za mniejsze pieniądze i przyszła do nas z polecenia. To mnie bardzo ciekawi. Po referendum i nowa Pani odejdzie ze swoim przelozonym. Nie takiej władzy chcemy! Wszędzie spiski i znajomosci wspomnicie moje słowa pół etatu żeby ciąć koszty (niby) zamieni sie w cały etat! A my firmie mamy we wszystko uwierzyć!
Sprawa jest prosta. W Jarczowie wybory do gminy wygrała "gorsza zmiana" SLD i nastąp[ił zjazd ze stanowiska. Te pół etatu w Lubyczy to i tak jest dobre, wzięte z pocałowaniem w rękę..
Kop widzę, że ten wyrok SN bardzo cię wkurzył, bo czujesz, że zostaniesz wkrótce wykopany zupełnie.
A co mnie obchodzi wyrok sądu nie polskiego.Gdy by był to wyrok sądu polskiego,to co innego.A tak to mam ten wyrok głęboko.......😂😂😂😂😂😂😉
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2019, o 21:58


Sprawa jest prosta. W Jarczowie wybory do gminy wygrała "gorsza zmiana" SLD i nastąp[ił zjazd ze stanowiska. Te pół etatu w Lubyczy to i tak jest dobre, wzięte z pocałowaniem w rękę..
Kop widzę, że ten wyrok SN bardzo cię wkurzył, bo czujesz, że zostaniesz wkrótce wykopany zupełnie.
A co mnie obchodzi wyrok sądu nie polskiego.Gdy by był to wyrok sądu polskiego,to co innego.A tak to mam ten wyrok głęboko.......😂😂😂😂😂😂😉
Radzę rozgladać się za robotą w szkole średniej bo dobre samopoczucie skończy się w czerwcu a to będzie za późno !
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2019, o 10:09

Kop, będą ci śpiewać "rycz gruby rycz...".
Na górę

Postautor: Aniaa » 25 kwie 2019, o 21:22

Oglądałem nagranie z ostatniej sesji wstyd i żenada po co jest mikrofon na sali skoro dla zdających pytanie radnym jest on jak pokrzywa .Radni nic was nie słychać i nie można zrozumieć co belkoczecie pod nosem i dlaczego brak jest kultury zadajecie pytanie na siedząco. Może następna sesja będzie z mikrofonem bo to idzie w świat a nie tylko zostaje w gminie.Moze p.przewodniczacy zwróci uwagę na tak ważną sprawę albo obejrzy nagranie.Do następnej sesji
ooo... straszne co Pan opisujesz!!!!! CELEBRYCI jacyś?? GWIAZDY?? o co chodzi?? a niech se tam chłopy z babami w gumofilcach we gnoju siedzą i debatują jak chcą niech jedzą piją i co im tylko na myśli siedzi pieprzą!!!!!!!!!!!!!!! byleby tylko dobrze (uczciwie) rządzili i chcieli nam ludziom lepiej a nie jak wcześniej - w garniturach nas okradać!!!!!!!!! pomyśl człowieku co naprawdę ważne!!!
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2019, o 22:52

Oglądałem nagranie z ostatniej sesji wstyd i żenada po co jest mikrofon na sali skoro dla zdających pytanie radnym jest on jak pokrzywa .Radni nic was nie słychać i nie można zrozumieć co belkoczecie pod nosem i dlaczego brak jest kultury zadajecie pytanie na siedząco. Może następna sesja będzie z mikrofonem bo to idzie w świat a nie tylko zostaje w gminie.Moze p.przewodniczacy zwróci uwagę na tak ważną sprawę albo obejrzy nagranie.Do następnej sesji
ooo... straszne co Pan opisujesz!!!!! CELEBRYCI jacyś?? GWIAZDY?? o co chodzi?? a niech se tam chłopy z babami w gumofilcach we gnoju siedzą i debatują jak chcą niech jedzą piją i co im tylko na myśli siedzi pieprzą!!!!!!!!!!!!!!! byleby tylko dobrze (uczciwie) rządzili i chcieli nam ludziom lepiej a nie jak wcześniej - w garniturach nas okradać!!!!!!!!! pomyśl człowieku co naprawdę ważne!!!
A jak tam dzisiaj. Dawni "przyjaciele" i Ci w "garniturach" składali życzenia imieninowe nowej władz? :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2019, o 05:41



ooo... straszne co Pan opisujesz!!!!! CELEBRYCI jacyś?? GWIAZDY?? o co chodzi?? a niech se tam chłopy z babami w gumofilcach we gnoju siedzą i debatują jak chcą niech jedzą piją i co im tylko na myśli siedzi pieprzą!!!!!!!!!!!!!!! byleby tylko dobrze (uczciwie) rządzili i chcieli nam ludziom lepiej a nie jak wcześniej - w garniturach nas okradać!!!!!!!!! pomyśl człowieku co naprawdę ważne!!!
A jak tam dzisiaj. Dawni "przyjaciele" i Ci w "garniturach" składali życzenia imieninowe nowej władz? :lol: :lol: :lol:
Nie zapomnij że jeden od garniturów zamienił je na gumaki i sprawdza co w chwastach piszczy. 8)
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2019, o 07:26

Nie zapomnij że żadna praca nie hańbi. A nikt nie wie co będzie w życiu robił. Wolałbym robić sam w gumiakach niż zbierać "dobre słowo " od kameleonów.
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2019, o 07:30

Ale ma pracę, i to najważniejsze. To znaczy, że ktoś go jednak docenia. A nie wiadomo jak będzie czy byłoby z tobą.
Na górę

Postautor: Joolka » 26 kwie 2019, o 08:37

Ale ma pracę, i to najważniejsze. To znaczy, że ktoś go jednak docenia. A nie wiadomo jak będzie czy byłoby z tobą.
Docenia .... a cena za to docenianie jest na rachunkach gminy co jest zresztą tajemnicą poliszynela za co to docenianie i ile to gminę kosztowało
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2019, o 16:27

Ale ma pracę, i to najważniejsze. To znaczy, że ktoś go jednak docenia. A nie wiadomo jak będzie czy byłoby z tobą.
Docenili jak on ich doceniał przez kilka lat.
Na górę

Postautor: gosciu » 26 kwie 2019, o 20:21

Ale ma pracę, i to najważniejsze. To znaczy, że ktoś go jednak docenia. A nie wiadomo jak będzie czy byłoby z tobą.
Docenia .... a cena za to docenianie jest na rachunkach gminy co jest zresztą tajemnicą poliszynela za co to docenianie i ile to gminę kosztowało
Ciekawe czy znależliście już te 6 mln. co niby wam poprzednicy schowali(ukradli) .Gdzie ten audyt, i publikacja jego wyników? Czasem jak czytam niektórych to mi ich żal,takie mądrości powtarzają lub sami piszą.A co dziś powiedzą zwolnieni nauczyciele ,jak ich pupile z Pis szykują im ,,igrzyska" . pewnie też trzęsą majtami. Z tego co widać to Rząd zrobi co zechce i porządek nastanie ? . a oni pewnie będą się przytulać do Platformy i jak kameleony zmienią barwy? Tylko niektórzy w naszej szkole mają kręgosłupy.
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2019, o 06:33



Docenia .... a cena za to docenianie jest na rachunkach gminy co jest zresztą tajemnicą poliszynela za co to docenianie i ile to gminę kosztowało
Ciekawe czy znależliście już te 6 mln. co niby wam poprzednicy schowali(ukradli) .Gdzie ten audyt, i publikacja jego wyników? Czasem jak czytam niektórych to mi ich żal,takie mądrości powtarzają lub sami piszą.A co dziś powiedzą zwolnieni nauczyciele ,jak ich pupile z Pis szykują im ,,igrzyska" . pewnie też trzęsą majtami. Z tego co widać to Rząd zrobi co zechce i porządek nastanie ? . a oni pewnie będą się przytulać do Platformy i jak kameleony zmienią barwy? Tylko niektórzy w naszej szkole mają kręgosłupy.
Jak nie wiesz to nie pisz. Audyt zakończony a jak nas przekręcono dowiesz się w maju na sesji.
Na górę

Postautor: ciaptak » 27 kwie 2019, o 09:04

W maju to za dupsko terażniejszej władzy weźmie się prokurator. A audyt to będzie taki jak opinia renomowanej kancelarii z Lublina. Barany nie wiedzą jakie znaczenie dla gminy ma jakikolwiek audyt. Na razie bez audytu widać, że za urlop pani B.Z. zaplaci z wlasnej kieszeni burmistrz, tak samo jak za tą opinię Jasińskiego, którą zamówili na własne życzenie, nie będą mogli tłumaczyć się, że zostali oszukani. Oni chcieli oszukać radnych i społeczeństwo przy pomocy tej opinii.
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2019, o 11:00

Już w lutym miał się brać , ale zabrakło mu argumentów.Legalistka BZ na takim urlopie to już będzie do końca życia. Tego jej życzymy z całego serca.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”