ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 17 kwie 2019, o 16:40

weź se koło i walnij sie w czoło
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2019, o 18:16

Uważaj żeby cie predzej blondynka nie odnalazła eromotanie jeden!!
Co to jest EROMOTAN :?: :shock:
To taki dinozaurus jednonogus.
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2019, o 18:20

weź se koło i walnij sie w czoło
Ktołowaty wieśniaku wipier....j z tego forum! Słomę z butów trzepać.
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2019, o 19:16

Czy tylko ja mam takie wrażenie że gdy mowa o blondynkach panowie to wam rozum odbiera?
Na górę

Postautor: lok » 17 kwie 2019, o 19:52

To ten idiota co BMW albo omegą pomyłka kowal dwa czyli śiny nos
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2019, o 20:59

barany banany na bazar sprzedawac

a nie podpinac pod elite
ot trafione- szukac gwiazdy na rowerze będziemy rozliczać za to coś extra co nam przygotowała

daleko nie odjechała
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2019, o 21:08

Czy tylko ja mam takie wrażenie że gdy mowa o blondynkach panowie to wam rozum odbiera?


Jeden to nawet z tego wszystkiego to nawiał jak struś pędziwiatr.
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2019, o 21:13



Co to jest EROMOTAN :?: :shock:
To taki dinozaurus jednonogus.

Co małżenstwo - przyjeło pod wieczór :idea: :idea: :idea:
Na górę

Postautor: Rayaner » 18 kwie 2019, o 05:41

A kto to ten struś ciekaw jestem kiedy skończy się to opluwanie ludzi na forum jak masz trochę odwagi to powiedz o tym co cie boli tej osobie prosto w twarz
Na górę

Postautor: Marchew » 18 kwie 2019, o 06:09

Roboty sie kur czepcie a nie forum i forum a ludzie z waszej gminy musza dzierzawcow w gm.telatyn szukac. A ja mmusze ciagle pietruszki i marchewkki domawiac bo dzierzawy dochodza. Ale na jesieni bedziecie lamentowac ze z czego zyc a robic nima komu.
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2019, o 06:23

Blondynko gdzie Ciebie szukać mam?
Spokojnie juz niedugo będzie piknik u Pana Józefa w Dobuzku to ją tam spotykasz .jak się radny Wojtek postara to będzie piknik na poziomie także cierpliwości kolego
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2019, o 06:45

Roboty sie kur czepcie a nie forum i forum a ludzie z waszej gminy musza dzierzawcow w gm.telatyn szukac. A ja mmusze ciagle pietruszki i marchewkki domawiac bo dzierzawy dochodza. Ale na jesieni bedziecie lamentowac ze z czego zyc a robic nima komu.
a co ty jesteś dilerem marchewki i pietruszki?? to powinieneś się cieszyć że masz ruch w interesie. faktem jest że ludzie z innych wsi inwazyjnie wchodzą na nasze terytorium, tak jak nabroskie ludzie na dobuzek tak kryszynskie ludzie na steniatyn czy ratyczow. niech sieją oraja, to rolnicy, my jesteśmy miasto i mamy inne priorytety.
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2019, o 07:16

:P :P Dealer 😂
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2019, o 07:30

Roboty sie kur czepcie a nie forum i forum a ludzie z waszej gminy musza dzierzawcow w gm.telatyn szukac. A ja mmusze ciagle pietruszki i marchewkki domawiac bo dzierzawy dochodza. Ale na jesieni bedziecie lamentowac ze z czego zyc a robic nima komu.
Ty masz dzierżawy i marchewki na farming simulator. :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2019, o 08:37

Szukaj seniora lepiej bo nawiał!

A nie tylko siejesz jadem
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”