ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gok » 26 mar 2019, o 15:04

FORUM JEST DO WYMIANY ZDAN I INFORMACJI A NIE SZCZEKANIA. Cos zlego zrobilem ze podpowiedzialem sasiadowi o soi??? Moze na pprokurature mnie zglosisz bo zlamalem regulamin forum?

Jak za drogo na olx to trzeba sie budowac. Ja tak zrobilem 4lata temu i jestem mega zadowolony. Rynek wtorny niesie za soba wielkie ryzyko....nigdy nie wiesz co kupisz a i sasiedzi nie zawsze pasuja.... A ogladales cos na zywo? Negocjowales? Nieraz mozna sporo ubic jak komus zalezy na sprzedaniu
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2019, o 15:06

W naszym terenie wszyscy sprzedający zawyżają cenę, celowo ale wszystkie nieruchomości są sprzedawane za znacznie niższą cenę. Jak się potrafisz targować i wyszukać felerów to dobrze zbijesz cenę. Interesuje cię konkretnie Łaszczów czy okolice?
Na górę

Postautor: Gok » 26 mar 2019, o 15:13

Madrze czlowiekk mowi.cenia sie. 5-6lat temu zjezdzilem cala okolice i nic nie bylo warte tej kasy,albo otoczenie szemrane,albo placu nie bylo.jedyne co mi wpadlo w oko i portfel to na podhajcach na koncu ulicy ale szybko poszlo a i to smietnisko stare blisko.wiec zamienilem sciernisko w dom
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2019, o 15:19

Pamiętacie domek starców dla dziadków na Domaniżu?
Budynek jest fatalny ale na podstawie starego można by postawić przytulny domek a potem go rozbudować. To jest podobno do sprzedania.
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2019, o 15:20

Już kilka lat to sprzedają, ciekawe jaka cena? Lokalizacja dobra.
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2019, o 15:23

Firma farmer w Zimnie ponoć miała skupywać soję. Może zasieję na próbę? Zamiast fasoli bo mniej roboty.
Na górę

Postautor: Gok » 26 mar 2019, o 15:34

Jak kilka lat to cena raczej wysoka. Zobaczcie ile lat ten dom kolo "bobra" byl do przedania cena 350 6lat temu jak cos ma dobra cene i lokalizacje to zaraz znika dom przy ryboustwie,na koncu podhajec. Wiecie za ile to poszlo?
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2019, o 15:41

Firma farmer w Zimnie ponoć miała skupywać soję. Może zasieję na próbę? Zamiast fasoli bo mniej roboty.
Z tego co wiem soja jest problematyczna, dlatego nikt jej u nas nie sieje, gdyby była opłacalna na poziomie choćby pszenicy to by sieli bo dobre stanowisko dla innych roślin.
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2019, o 16:07

Jakie zajęcia czas wolny o ile taki posiadacie oczywiście?
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2019, o 16:56

Łowie ryby zdala od żony i myślę politycznie jak Łaszczów przejąć. :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2019, o 17:18

a kogo to zamkneli w stodole w nocy ? 8)
A ilu działaczy łaszczowskiego PiSu namiętnie uwielbia moczyć kija? Moźe wasz poseł jakieś łowisko by odwiedził,nie ma zdjęć w naszej gminie, może warto go tu przywieść,... działajcie coś, wybory się zbliżają.
Ty co łowisz bez żony, tymi się zgadaj :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2019, o 17:20

Jak kilka lat to cena raczej wysoka. Zobaczcie ile lat ten dom kolo "bobra" byl do przedania cena 350 6lat temu jak cos ma dobra cene i lokalizacje to zaraz znika dom przy ryboustwie,na koncu podhajec. Wiecie za ile to poszlo?
Kto by chciał na ryczynie mieszkać?
Na górę

Postautor: Gok » 26 mar 2019, o 17:35

A gdzie to? Ja tu obcy troche
Na górę

Postautor: gostek1 » 26 mar 2019, o 19:02

A może byście zaczęli uprawiać amarantus?
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2019, o 19:09

A może byście zaczęli uprawiać amarantus?
Zajmij się hodowlą jedwabników.!! Banda idiotów opanowała forum i nie tylko, ale czego można wymagać od prostych mechanizmów.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”