O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: gosciu » 25 mar 2019, o 07:25

Jak czytam te wypociny od kilkunastu miesięcy to już wiem dlaczego tu na tej wsi nigdy nie będzie dobrze. Winien nie jest stary burmistrz, nowy burmistrz, radni itp. Winni są ludzie mieszkający na tej ziemi Lubyckiej, pełni goryczy, nienawiści, ziejący jadem. Przyciesz wy utopilibyście sąsiada w łyżce wody, nie liczy się ogół liczy się tylko JA. Rada miasta, ku..a dobre ...MIASTA. Powinna rozpierd..ić cały ten cyrk i powołać stowarzyszenie i nową szkołę. a wszystkich nauczycieli poddać weryfikacji co do umiejętności. Nikt nie myśli o rozwoju gminy, nowe sklepy, zakłady pracy, drogi, świetlice. Tylko szkoła i szkoła, idziesz na sesje szkoła rozmawiasz w gminie szkoła.. Inne gminy remontują, budują nie... tu liczy się paru belfrów z byłych PGRów i tyle. Reszta niech dalej chodzi po dziurawych drogach. Celowo piszę chodzić bo jeździć nie ma czym, brak komunikacji.
A teraz możecie na mnie popluć..
A taka prawda jest i basta,dobrze gadasz.Widać to na zebraniach wiejskich ciemny lud kupuje wszystko a przede wszystkim bajki.
Na górę

Postautor: Kikimiki » 25 mar 2019, o 08:32

Jak czytam te wypociny od kilkunastu miesięcy to już wiem dlaczego tu na tej wsi nigdy nie będzie dobrze. Winien nie jest stary burmistrz, nowy burmistrz, radni itp. Winni są ludzie mieszkający na tej ziemi Lubyckiej, pełni goryczy, nienawiści, ziejący jadem. Przyciesz wy utopilibyście sąsiada w łyżce wody, nie liczy się ogół liczy się tylko JA. Rada miasta, ku..a dobre ...MIASTA. Powinna rozpierd..ić cały ten cyrk i powołać stowarzyszenie i nową szkołę. a wszystkich nauczycieli poddać weryfikacji co do umiejętności. Nikt nie myśli o rozwoju gminy, nowe sklepy, zakłady pracy, drogi, świetlice. Tylko szkoła i szkoła, idziesz na sesje szkoła rozmawiasz w gminie szkoła.. Inne gminy remontują, budują nie... tu liczy się paru belfrów z byłych PGRów i tyle. Reszta niech dalej chodzi po dziurawych drogach. Celowo piszę chodzić bo jeździć nie ma czym, brak komunikacji.
A teraz możecie na mnie popluć..
popieram w 100%. Do tego dochodzą rzesze cwaniaków którzy popracowali na zmywaku za granica i wrócili myśląc że są PANY.
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2019, o 09:06

Kikimiki praca nie hańbi, ale popieranie zwykłych przestępców, albo bycie nim na pewno tak. Myślę , że niedługo przestępcy lubyccy, bawiący się pieczątkami zostaną wytępieni jak insekty, wśród nich możesz być i ty ! :shock: :oops: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2019, o 10:15

Z tym jadem nie przesadzajcie. Nie jest taka cała gmina, a tylko kilka ciągle tych samych osób (poniekąd znanych) z obozu byłej/niedoszłej dyrektorki. Jeśli oni się w końcu zamkną to będzie spokój na forum. Rzygać się już wszystkim chce od tej szkoły, a wyzywanie ludzi to jest czysty rynsztok.
Na górę

Postautor: OXx » 25 mar 2019, o 12:26

czysty rynsztok.
Świetny oksymoron!
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2019, o 14:21

czysty rynsztok.
Świetny oksymoron!
...i kocnert życzeń wykonaniu genialnego idioty !
Na górę

Postautor: Kikimiki » 25 mar 2019, o 18:06

Kikimiki praca nie hańbi, ale popieranie zwykłych przestępców, albo bycie nim na pewno tak. Myślę , że niedługo przestępcy lubyccy, bawiący się pieczątkami zostaną wytępieni jak insekty, wśród nich możesz być i ty ! :shock: :oops: :lol:
już szczęśliwie wyprowadziłem się z tego niby "miasta". Przynajmniej wodę mam teraz tańszą
Na górę



Postautor: Rtwqe32 » 25 mar 2019, o 21:42

Wioski działają. A to projekty realizowane za bylego burmistrza ????
Na górę

Postautor: Dziki » 25 mar 2019, o 21:50

Kikimiki praca nie hańbi, ale popieranie zwykłych przestępców, albo bycie nim na pewno tak. Myślę , że niedługo przestępcy lubyccy, bawiący się pieczątkami zostaną wytępieni jak insekty, wśród nich możesz być i ty ! :shock: :oops: :lol:
już szczęśliwie wyprowadziłem się z tego niby "miasta". Przynajmniej wodę mam teraz tańszą
Kikimiki....Jak się wyprowadziłeś szczęśliwie to się nie udzielaj i pij sobie tanią wodę!
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2019, o 12:04

Czy nasi nauczyciele strajkują?
Na górę

Postautor: Dag » 26 mar 2019, o 12:47

Gdzie te zmiany gdzie ta restrukturyzacja Urzędu Gminy, opieki społecznej "domu kultury" ... gdzie te zmiany
Na górę

Postautor: cep » 26 mar 2019, o 13:00

O czym ty piszesz. Jakie zmiany mogą przeprowadzić ludzie nie umiejący czytać ze zrozumieniem !
Na górę

Postautor: Lubicz » 26 mar 2019, o 14:22

Żadnych zmian nie będzie tylko na gorsze w bibliotece trzeba będzie dobudowac piętro bo się pracownicy nie mieszczą a w urzędzie też a miało być tak dobrze miały być pieniądze z góry tylko góra nie dała a bank dał kredyt
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”