ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 24 mar 2019, o 16:50

Lenistwo was opanowało
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2019, o 17:32

ciekawe ile będą przelewać stowarzyszeniu pieniędzy? waszych, cha, cha
a wy tylko o nauczycielach, czyli jest tylko jeden podtekst - zniszczyć nauczycieli
Psy ogrodnika - nie skorzystacie wy, nie skorzystają wasze dzieci a wy tylko o nauczycielach
Więc albo tu pisze jedna osoba, albo wszyscy jak tam ktoś pisał o IQ - poniżej 70
Na górę

Postautor: Gok » 24 mar 2019, o 18:02

Zapewne mniejsze obciazenie ze stowarzyszeniem dla gminy niz do tej pory. I jest szansa ze sie do roboty wezma. Oddanie Lo stowarzyszeniu to Taka zolta kartka dla nauczycieli,odwrotu nie bedzie. Jak sie nie poprawi i nie zmieni podejscie nauczycieli tam pracujacych (wykonuja swoja prace jakby za kare) to bedzie Czerwona karteczka. Jak ktos niewoem co oznavza panow WF-istow zapytac.
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2019, o 18:09

Czy tego niewidzisz, że jesteś wszędzie niemile widziana

jak nie widzisz weż mocniejsze patrzałki!
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2019, o 18:38

Ktoś tu wspominał o geniuszach? Patrzcie z jaką lekkością.
https://youtu.be/Mv0SqWy02Xs
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2019, o 18:48

Zapewne mniejsze obciazenie ze stowarzyszeniem dla gminy niz do tej pory. I jest szansa ze sie do roboty wezma. Oddanie Lo stowarzyszeniu to Taka zolta kartka dla nauczycieli,odwrotu nie bedzie. Jak sie nie poprawi i nie zmieni podejscie nauczycieli tam pracujacych (wykonuja swoja prace jakby za kare) to bedzie Czerwona karteczka. Jak ktos niewoem co oznavza panow WF-istow zapytac.
Najlepiej Tosię?!
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2019, o 20:33

Ile dzieci się w tym roku do przedszkola nie dostanie?
Na górę

Postautor: gosciu » 24 mar 2019, o 21:19

Czy tego niewidzisz, że jesteś wszędzie niemile widziana

jak nie widzisz weż mocniejsze patrzałki!
Najbardziej niemile widziana(y) to jesteś wszędzie ty, tępoto umysłowa,chora z zawiści,zazdrości,nienawiści do drugiego człowieka,nic nie znacząca miernoto...ciebie na patrzałki nawet nie stać,mrużysz oczka ,robią ci się skośne jak Chince.
Na górę

Postautor: Gok » 24 mar 2019, o 21:36

Czemu tosie??? No chyba ze stawiasz na mlodych. Ale Mamy lepszych fachowcow.pan ex burmistrz!pan dyrektor Lo. Ale lepiej tych panow z korona zwiazanych pytac o czerwone kartki przeciez tyle lat prowadza ten swietny klub to wiedza co i jak z kartkami.
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2019, o 21:41

Czy tego niewidzisz, że jesteś wszędzie niemile widziana

jak nie widzisz weż mocniejsze patrzałki!
kto? gdzie? wal śmiało,najlepiej z imienia i nazwiska,bohaterze...zapłacisz za mocniejsze patrzałki i na dom dziecka lub schronisko coś pójdzie jak się ''rozpiszesz''...
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2019, o 22:28

Boże, a Ci dalej straszą. Ludzie opanujcie się w końcu. Pchacie się do rządzenia to trzeba mieć świadomość, że ludzię będą mówili i to nie tylko dobrze. Za ich pieniądze mogą też krytykować. Takie uroki. A to straszenie za inne zdanie to jest już śmieszne i przedszkole przypomina
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2019, o 22:46

Boże, a Ci dalej straszą. Ludzie opanujcie się w końcu. Pchacie się do rządzenia to trzeba mieć świadomość, że ludzię będą mówili i to nie tylko dobrze. Za ich pieniądze mogą też krytykować. Takie uroki. A to straszenie za inne zdanie to jest już śmieszne i przedszkole przypomina
Boże mój... Boże,z kim ja tu polemizuje.O czym nie napisze,wciskają rządzącym.A ja nie mam z nimi nic wspólnego.Tak sobie podczytuje fora i dopisuje z nudów.Straszenie za inne zdanie?Nie ,nie ...to nie tak... to za chamskie wytykanie komuś wady,z która być może się urodził.To nie jest straszenie,to tylko taka mała podpowiedz,czym może się skończyć...zabawa w przedszkole.
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2019, o 22:56

Tak jak pisałem już kilka razy jeszcze nic się nie wydarzyło, ale juź powoli widać że są zmiany..., i to zmiany zmierzające do konkretnej rewolucji, brawo.
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2019, o 23:04

Czy tego niewidzisz, że jesteś wszędzie niemile widziana

jak nie widzisz weż mocniejsze patrzałki!
Twojego rozumu to nawet przez lunetę nie zobaczymy!
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2019, o 23:09

Boże, a Ci dalej straszą. Ludzie opanujcie się w końcu. Pchacie się do rządzenia to trzeba mieć świadomość, że ludzię będą mówili i to nie tylko dobrze. Za ich pieniądze mogą też krytykować. Takie uroki. A to straszenie za inne zdanie to jest już śmieszne i przedszkole przypomina
Boże mój... Boże,z kim ja tu polemizuje.O czym nie napisze,wciskają rządzącym.A ja nie mam z nimi nic wspólnego.Tak sobie podczytuje fora i dopisuje z nudów.Straszenie za inne zdanie?Nie ,nie ...to nie tak... to za chamskie wytykanie komuś wady,z która być może się urodził.To nie jest straszenie,to tylko taka mała podpowiedz,czym może się skończyć...zabawa w przedszkole.
A rozumiem, że społecznie udzielasz porad prawnych tutaj na forum. Tylko dziwnym trafem ja kogoś wyzywają, że małe czy łyse prawo nie działa, tylko jak dopiero o jakieś patrzałki chodzi. Widzisz tak właśnie jest, że kto od miecza wojuje ten od miecza ginie. Nie ma ludzi idealnych , a każdy ma wady, a zarzucanie ich tylko w jedną stronę to paskudne zachowanie i brak jakiejkolwiek kultury i wychowania. Więc powtarzam opanujcie się, bo żyjecie w tej chorej nienawiści już pół roku i ludzie są zniesmaczeni w łagodnym tego słowa znaczeniu. Za dużo o nienawiści się mówi, żeby kultywować to w tak małym środowisku
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”