ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 21 mar 2019, o 16:14

A po jakiego ujawnia łazisz po nocy i w okna zaglądasz? Wszyscy się śmieją z twoich nocnych spacerów.
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2019, o 16:30

Sam się puknij! Dlaczego chłopakowi zabronili budować myjnię? Nie wiesz? To jeden z wielu przypadków, więc nie CZARUJ!!!
Bo pomysł był dobry tylko nie dla zwykłego obywatela tylko tej świni i dotacja od pana jozia wpłynęła. Tak to się robiło. A teraz dzieci nasze uczy a drugi wielki działacz pisiorski. Boże przemów i zabij.
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2019, o 16:35

Dwóch było do myjni Panowie Seń z Dobużka Sochan z Czerkas. I jeden i drugi dostał od byłego burmistrza odmowę. I przestań przedmówców pi.er.dolić że można. Gówno można 10 % i może coś da się zrobić. Ta 10 to nie kit. Sam to przerabiałem.
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2019, o 16:40

To się ładnie działo!?!!?
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2019, o 16:53

Dwóch było do myjni Panowie Seń z Dobużka Sochan z Czerkas. I jeden i drugi dostał od byłego burmistrza odmowę. I przestań przedmówców pi.er.dolić że można. Gówno można 10 % i może coś da się zrobić. Ta 10 to nie kit. Sam to przerabiałem.
Jak decyzji nie chciało się zaskarżyć to do kogo pretensje
Cieszymy się prawy obywatelu ze swoimi doświadczeniami korupcyjnymi podzieliles się z policją. Takich obywateli się chwali, a nie pi... Dy piszace tylko obelgi na forum
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2019, o 17:48

Dwóch było do myjni Panowie Seń z Dobużka Sochan z Czerkas. I jeden i drugi dostał od byłego burmistrza odmowę. I przestań przedmówców pi.er.dolić że można. Gówno można 10 % i może coś da się zrobić. Ta 10 to nie kit. Sam to przerabiałem.
Po pierwsze primo: jak 10% to nie kit i to przerabiałeś, to jesteś przestępcą !
Po drugie primo: czeka Cię prokuratura!
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2019, o 19:59



dlaczego latarnie na terenie gminy tak krótko świecą?? miał być rozwój a nie średniowiecze
jak się czas zmieni będą świeciły dłużej, a jak łazisz po nocy to kamizelkę zakładaj żebyś był widoczny.
jak krutko swiecà to nic nie zarobi pod latarniá
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2019, o 20:06

Są ludzie którzy mają klasę i są ludzie którzy tej klasy nie posiadają! Jeden człowiek usunie się na bok inny będzie pchał się wszędzie gdzie się da.... A coś mi się wydaje że to jeszcze nie koniec możliwości pana G..., tam już się dzieje w kręgach!
a ja mam trzy klasy
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2019, o 20:56

Dwóch było do myjni Panowie Seń z Dobużka Sochan z Czerkas. I jeden i drugi dostał od byłego burmistrza odmowę. I przestań przedmówców pi.er.dolić że można. Gówno można 10 % i może coś da się zrobić. Ta 10 to nie kit. Sam to przerabiałem.
Jak decyzji nie chciało się zaskarżyć to do kogo pretensje
Cieszymy się prawy obywatelu ze swoimi doświadczeniami korupcyjnymi podzieliles się z policją. Takich obywateli się chwali, a nie pi... Dy piszace tylko obelgi na forum
.......... Twój przedmówca w życiu nic nie zbudował, bo miałby wiedzę, że decyzje i pozwolenia na budowę wydaje starostwo. A poza tym, trzeba powiadomić jakieś służby, bo dawał łapówki i się tu przyznaje do tego.
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2019, o 21:25

Panie derektorze może to pomoże?
https://youtu.be/6Lfy-Mw7y8U
Na górę

Postautor: ggggg » 21 mar 2019, o 22:16

maczuga ty baranie
Na górę

Postautor: Eden » 22 mar 2019, o 06:03

Dalej obrażanie kto to jest maczuga czemu ktoś
Wyzywa kogoś od baranów jeśli sam sobą nic nie reprezentuje najlepiej kryć się na forum bo tak wygodniej a rano grzecznościowe zwroty obłuda w twoim wydaniu
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2019, o 11:04

Ludzie są, potencjał jest, brak odpowiedniej uczciwej stawki, jest bardzo drogi koszt utrzymania pracownika. Ludzie są leniwi, nie chce im się ruszyć z miejsca, panicznie boją się ruszyć poza granice Łaszczowa. Myślą ze poza miejscem zamieszkania nie ma pracy, i narzekają na wszystko co możliwe, aby narzekać. I taki rezultat, w Łaszczowie źle, poza Łaszczowem źle i :shock: Tu największy brak jest z pomysłem na życie!! Tu ludzie żyją i żywią się plotkami, zdarzeniami, które kompletnie nie mają wpływu na ich życie ... To jest Łaszczów.
NO TO WIO
NO WIO
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2019, o 11:09

JESZCZE CZEGOS TAKIEGO NIE BYŁO ZEBY W TAK KRÓTKIM CZASIE TYLE OSÓB ZRAZIC I UDAWAC ZE TO NIEPRAWDA.
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2019, o 11:48

Znowu w3dkarz się pojawił
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”