Meble

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Marta » 15 sty 2018, o 15:21

Czy te systemowe meble nadal są modne? Mąż mnie przekonuje, że są praktyczne. Macie takie w domu? U nas teraz to taka składanka - trochę ze starego mieszkania, trochę od rodziców jeszcze, a za chwilę mamy remont. Inwestować w taki komplet, czy raczej szukać czegoś innego?
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2018, o 15:42

Meble gotowe czyli tak zwane standardowe są słabej jakości płyta wiórowa z której są wykonane jest o grubości 15 mm i jest oklejana folią finisz czyli papierem zawiasy to jakiś Chińczyk prowadnice rozlatują się po roku używania a już na pewno nie meble forte lub bleka. Ogólnie meble gotowe są do niczego.
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2018, o 16:18

ale za to tanie!!! Ikea rządzi!
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2018, o 19:15

Czy te systemowe meble nadal są modne? Mąż mnie przekonuje, że są praktyczne. Macie takie w domu? U nas teraz to taka składanka - trochę ze starego mieszkania, trochę od rodziców jeszcze, a za chwilę mamy remont. Inwestować w taki komplet, czy raczej szukać czegoś innego?
[/quod
az boje sie cokolwiek napisac bo zaraz posadza mnie o reklame ale byłam na Laszczowieckiej i podabal mi sie w miare jeden z zestawow, po rozmowie z pania ekspedientka dała mi folder wlasnie z tej firmy i mowiła , ze jesli zdecyduje sie to moga mi sprowadzic.Ja chcialam je kupic synowi w innym miescie gdzie tez maja swoj sklep ,i o dziwo bardzo mu sie podobał zestaw Narcyz-przesyłam ci link do tej firmy ,naprawde warto sie zastanowic bo sa b.starannie wykonane i dostarczaja w calosci :P nie trzeba samemu skrecac,albo komus za usluge płacic
http://www.stollechmeble.pl/pl
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2018, o 19:26

Mnie się podobają, mają fajne fronty ale musisz dobierać meble do wieku dziecka
Na górę

Postautor: Lolek » 15 sty 2018, o 22:10

Najlepsza sklejka jest w ikei
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2018, o 13:39

Wiele osób pewnie będzie krzyczało,ze nie.Że mebloscianki były modne jedynie w przeszłóści. Jednak sam jestem zdania,że wszystko zalezy od tego jaka jest to meblościanka. I jakie jest to pomieszczenie. Bo mozna wszystko naprawdę fajnie do siebie dopasować. Tak,że będzie dobrze wygladało. Sam mam meblościankę w salonie i wygląda to ok. Poza tym mieści się w niej wszystko. Meble zamawiałem przez neta. Ceny są moim zdaniem korzystniejsze niż w lokalnych sklepach w Tomaszowie:
https://zamowmeble.pl/36-meble-systemowe/
Na górę

Postautor: Benita » 18 sty 2018, o 12:09

Czy te nowoczesne meble systemowe faktycznie są praktyczne? Rozważam taka opcję u siebie w domu.
Mąż mnie przekonuje, że tak, dlatego warto takie zamówić z szybką dostawą, w sieci, bez biegania po sklepach.
U nas teraz to taka składanka - trochę ze starego mieszkania, trochę od rodziców jeszcze, a za chwilę mamy remont.
Inwestować w taki komplet, czy raczej szukać czegoś innego? Czy są tu właściciele czarnych kompletów? Jak się takie sprawdzają?
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 12:20

Czy te nowoczesne meble systemowe faktycznie są praktyczne? Rozważam taka opcję u siebie w domu.
Mąż mnie przekonuje, że tak, dlatego warto takie zamówić z szybką dostawą, w sieci, bez biegania po sklepach.
U nas teraz to taka składanka - trochę ze starego mieszkania, trochę od rodziców jeszcze, a za chwilę mamy remont.
Inwestować w taki komplet, czy raczej szukać czegoś innego? Czy są tu właściciele czarnych kompletów? Jak się takie sprawdzają?
Deja vu?
Na górę

Postautor: Hoper » 19 sty 2018, o 18:48

Gdzie kupic ratan
Na górę

Postautor: Manta » 11 lut 2018, o 13:48

Ja mam zawsze problem z wyborem mebli, zupełnie nie mam zmysłu, który pozwala swobodnie urządzić wnętrze.
Dlatego zawsze czytam poradniki: http://www.alladyn-meble.com.pl/kat/poradniki/, w których szukam inspiracji.
Najlepiej, jeśli napisane są przez profesjonalistów, którzy o świecie mebli wiedzą wszystko! Czy Wy też coś czytujecie na ten temat?
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2018, o 09:08

Ponieważ sprzedaje mieszkanie a mam ratany wypoczynek więc może w marcu wystawię ich na sprzedaż.Są dobrze utrzymane bo tam nie ma się co niszczyć,lekkie i praktyczne.
Na górę

Postautor: Gość » 17 mar 2019, o 11:53

Gdzie mają promocje na narożniki?
Na górę

Postautor: sznyt » 17 mar 2019, o 12:02

kupiłem ładny narożnik 3msc temu,żle zmierzyłem ,nie otwieram drzwi od balkonu,jest nowy,nie używany,nie mieszkam w TL, chętnie odsprzedam
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2019, o 08:10

Mam do sprzedania rattany wypoczynek, można zobaczyć w Tomaszowie kon.607104742
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”