Kto kandyduje na wójta Tomaszowa Lubelskiego

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Nnn » 1 mar 2019, o 12:15

A co to o naszej gminie tak cicho? Nic się nie dzieje?
Na górę

Postautor: Gość » 1 mar 2019, o 13:15

Wszyscy pracują, Witek pogodzony z wynikami wyborów i szafa gra
Na górę

Postautor: Gość » 1 mar 2019, o 15:40

Eeeeeeee tam........
ja troche z tzw,,innej beczki" i mam pytanie : posiadam pole w 4 roznych gminach zarowno własnosc jak i wspołwłasnosci, w 3 gminach płace nakazy na jeden przypisany mi rachunek (po 3 rozne -wlasnosc i wspołwłasnosci wyszczegolnione) a wiec uiszczam oplate,(zsumujac kwoty) tylko za jedna wpłate ,natomiast w gminie Tomaszow mam przypisane 3 rozne nr. rachunkow, wiec wpłacajac za trzy nakazy place 3 oplaty-(oczywiscie w innych miejscach niz w kasie gminy) i to jest własnie moje pytanie: czy za przykładem innych gmin, w tej tez gminie nie mozna przypisac jednego numeru danemu podatnikowi aby nie ponosił dodatkowych kosztow ? ,nie kazdy moze wpłacac w kasie gminy
Na górę

Postautor: kuy » 1 mar 2019, o 17:19

Wcale nie jest tak dobrze w tej gminie jak swoi uważają.
Na górę

Postautor: Gość » 1 mar 2019, o 20:04

Eeeeeeee tam........
ja troche z tzw,,innej beczki" i mam pytanie : posiadam pole w 4 roznych gminach zarowno własnosc jak i wspołwłasnosci, w 3 gminach płace nakazy na jeden przypisany mi rachunek (po 3 rozne -wlasnosc i wspołwłasnosci wyszczegolnione) a wiec uiszczam oplate,(zsumujac kwoty) tylko za jedna wpłate ,natomiast w gminie Tomaszow mam przypisane 3 rozne nr. rachunkow, wiec wpłacajac za trzy nakazy place 3 oplaty-(oczywiscie w innych miejscach niz w kasie gminy) i to jest własnie moje pytanie: czy za przykładem innych gmin, w tej tez gminie nie mozna przypisac jednego numeru danemu podatnikowi aby nie ponosił dodatkowych kosztow ? ,nie kazdy moze wpłacac w kasie gminy
To płać u sołtysa, chociaż sołtys na tobie zarobi a nie bank :?:
Na górę

Postautor: Gość » 2 mar 2019, o 22:00

Wcale nie jest tak dobrze w tej gminie jak swoi uważają.
a gdzie jest dobrze?
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2019, o 12:04

Wcale nie jest tak dobrze w tej gminie jak swoi uważają.
a gdzie jest dobrze?
Eeeeeeee tam
Na górę

Postautor: urzad » 8 mar 2019, o 18:22

Nie masz żadnego problemu. Możesz wpłacić na rachunek główny, który znajdziesz na stonach bip gminy. Ten numer rachunku, który masz na nakazie jest to rachunek tzw. wirtualny (przydzielony do konkretnej decyzji i podatnika). Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Nnn » 10 mar 2019, o 14:30

Może orientuje się ktoś kiedy rusza montaż kolektorów słonecznych i pomp ciepła na terenie gminy?
Na górę

Postautor: Gość » 10 mar 2019, o 16:32

Nie masz żadnego problemu. Możesz wpłacić na rachunek główny, który znajdziesz na stonach bip gminy. Ten numer rachunku, który masz na nakazie jest to rachunek tzw. wirtualny (przydzielony do konkretnej decyzji i podatnika). Pozdrawiam.
no i ktos z urzedu madrze odpowiedział ,-czsami warto pytac :P
Na górę

Postautor: urzad » 12 mar 2019, o 19:55

Harmonogram montażu instlacji solarnych w gminie Tomaszów Lubelski znajdziecie na stronie gminy pod adresem:

http://www.tomaszowlubelski.pl/asp/pl_s ... ja=artykul
Na górę

Postautor: Qwe » 13 mar 2019, o 05:30

Wydać że Pani Wójt zaczyna od swojego podwórka. To wyglada jak gminna mapa z października 2018r.
Na górę

Postautor: Gość » 13 mar 2019, o 07:45

Wydać że Pani Wójt zaczyna od swojego podwórka. To wyglada jak gminna mapa z października 2018r.
Eeeeeeeeee taaaaam........
Na górę

Postautor: Gość » 13 mar 2019, o 11:57

Ciekawe jak po zebraniu w Podhorcach, w sprawie ośrodka zdrowia.
Na górę

Postautor: remi » 13 mar 2019, o 20:54

A co może ma zaczynać od Pohorzec czy Szarowoli
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”