Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: gosciu » 10 mar 2019, o 13:51

A pamiętacie jak "Dolinianki" i "Gosposie "śpiewały układanki na dożynkach. Oj dostawało się "humorystycznie" Wójtowi i Radzie. Nikt się nie obrażał, wesoło i fajnie było. Teraz ciężko byłoby ułożyć coś, co by pasowało. Wszyscy tylko straszą karami i sądami .
Nie trzeba sie bać ,jak jest prawda ,straszyć to mogą własne dzieci. To czyżby tam panowało zastraszanie ??? .PSL to hipokryzja i obłuda .Nikt ich nie lubi - zielono-koniczynek .
Tylko to raczej PIS straszy Pana Bodnara na sesji. :lol:
Na górę

Postautor: Piro » 10 mar 2019, o 19:26

Obejrzyj sobie sesję i zobacz kto tu kogo straszył, choć wątpię czy to coś pomoże bo tok twego myslenia i tak zawsze jbędzie jednostronny. Najlepiej odwrócić wszystko i obrzucic kogoś błotem. Jak można być takim gipokrytą , choć w twoim przypadku to norma. ŻENADA.
Na górę

Postautor: gosciu » 10 mar 2019, o 20:01

Obejrzyj sobie sesję i zobacz kto tu kogo straszył, choć wątpię czy to coś pomoże bo tok twego myslenia i tak zawsze jbędzie jednostronny. Najlepiej odwrócić wszystko i obrzucic kogoś błotem. Jak można być takim gipokrytą , choć w twoim przypadku to norma. ŻENADA.
Pan Vice wyraźnie mówił o przygotowanym pozwie, który złoży w przypadku braku przeprosin. Tak widać i słychać.
Na górę

Postautor: Fru » 10 mar 2019, o 20:18

A co tego było powodem , obejrzyj sobie na wcześniejszych sesjach. A kto za tym stoi bo na pewno nie Pan B.
Na górę

Postautor: Gość » 10 mar 2019, o 22:34

Obejrzyj sobie sesję i zobacz kto tu kogo straszył, choć wątpię czy to coś pomoże bo tok twego myslenia i tak zawsze jbędzie jednostronny. Najlepiej odwrócić wszystko i obrzucic kogoś błotem. Jak można być takim gipokrytą , choć w twoim przypadku to norma. ŻENADA.
Pan Vice wyraźnie mówił o przygotowanym pozwie, który złoży w przypadku braku przeprosin. Tak widać i słychać.
Sprawa prywatnego życia , pracy nie powinna być tematem poruszanym na sesji. Sesja powinna dotyczyć spraw mieszkańców, ich interesów a nie prywatnego życia. Powyższa sytuacja zapewne była skutkiem namówienia przez kogoś poruszenia tematu pracy wiceprzewodniczącego i tym sposobem Pan B. został wciagniety w polityczna grę. Mówiąc wprost ktoś jego osoba próbował wszcząć awanturę i kłótnie i pomysłodawcy się to udało. Idąc tym tropem niedługo radni i obecni na sesji sołtysi będą sobie wypominać zatrudnianie na czarno pracowników, sprzedaż towarów bez zarejestrowanej dzialalnosci czy inne rzeczy dotyczące sfery życia prywatnego. Ludzi myślcie, nie dajcie się manipulować i sprawiać aby ktoś Waszymi ustami kłócił mieszkańców i burzył porządek obrad i dobro mieszkańców. Kłótnie i wprowadzanie zamieszania i złej atmosfery w miejscowości to nie jest sposób na zarządzanie gmina, a radni powinni mieć swoje zdanie i przekonanie a nie być uwikłani w polityczne rozgrywki. Wiem że ja tu pisze, a i tak pewnie dalej ktoś będzie dożył do skłócania nas mieszkańców tak jak to miało miejsce przed wyborami. Bądźmy jednością, a polityczne jednostki niech żyją sobie w swoim małym, zakłamanym, zamkniętym świecie.
Na górę

Postautor: gosciu » 11 mar 2019, o 17:46

Za dużo prywatnych rozgrywek w tej naszej Radzie. Mało współpracy i działania dla dobra mieszkańców.
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2019, o 09:56

taka gmina :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2019, o 06:24

Czy ktoś wie wójt jest od jakiegoś pół roku na urlopie lub czy wypisuje sobie wolne nie wiem, pojedyncze godziny? Rozumiem że dziś każdy chce być modny ale wrzucanie na swoim koncie facebokoowym wszystkiego i nic w godzinach pracy to chyba coś nie tak? Rozumiem jakby to było jeszcze konto gminy i informacje o gminie, ale wrzucanie wszystkiego od filmów z psami, kotami, po banery PSL , zdjęcia z imprez i inne rzeczy ważne i duperele w godzinach pracy? Mi szef nie płaci za siedzenie na Facebooku a godziny wrzucania wyraźnie pokazują o której to robi? Czy ja mam płacić za smieci, ścieki po to żeby zapłacić wójtowi pensje za siedzenie na Facebooku? Jak czyta to ktoś z radnych albo z jakis urzędów pracy to proszę niech poruszy temat, bo nie po to głosowałam na niego żeby miał kiedy na Facebooku posiedzieć. GOPS, drogi, szkoła teraz są ważniejsze rzeczy niż internetu. Zaraz zaczną się jakiej jajeczka w gminie, firmach, straży i na krzywy r... znowu będą chodzić i zdjęcia pewnie zaraz wrzuca. Nie mam nic do Facebooku i prowadzenia konta ale nie w godzinach pracy za pieniądze podatników! Proszę radnych lub kogoś odpowiedniego o poruszenie tematu.
Na górę

Postautor: kolm » 20 kwie 2019, o 11:52

Czy ktoś wie wójt jest od jakiegoś pół roku na urlopie lub czy wypisuje sobie wolne nie wiem, pojedyncze godziny? Rozumiem że dziś każdy chce być modny ale wrzucanie na swoim koncie facebokoowym wszystkiego i nic w godzinach pracy to chyba coś nie tak? Rozumiem jakby to było jeszcze konto gminy i informacje o gminie, ale wrzucanie wszystkiego od filmów z psami, kotami, po banery PSL , zdjęcia z imprez i inne rzeczy ważne i duperele w godzinach pracy? Mi szef nie płaci za siedzenie na Facebooku a godziny wrzucania wyraźnie pokazują o której to robi? Czy ja mam płacić za smieci, ścieki po to żeby zapłacić wójtowi pensje za siedzenie na Facebooku? Jak czyta to ktoś z radnych albo z jakis urzędów pracy to proszę niech poruszy temat, bo nie po to głosowałam na niego żeby miał kiedy na Facebooku posiedzieć. GOPS, drogi, szkoła teraz są ważniejsze rzeczy niż internetu. Zaraz zaczną się jakiej jajeczka w gminie, firmach, straży i na krzywy r... znowu będą chodzić i zdjęcia pewnie zaraz wrzuca. Nie mam nic do Facebooku i prowadzenia konta ale nie w godzinach pracy za pieniądze podatników! Proszę radnych lub kogoś odpowiedniego o poruszenie tematu.
No cóż, jak się nie ma spektakularnych osiągnięć ,to trzeba byle czym ,aby zaistnieć .Nie jest chyba ważne dobro i działalność gminy ,a jedynie pisanie w mediach.Tak zawsze robił PSL -ek zielono koniczynkowy.
Na górę

Postautor: JanWlk » 22 kwie 2019, o 23:43

Czy ktoś wie wójt jest od jakiegoś pół roku na urlopie lub czy wypisuje sobie wolne nie wiem, pojedyncze godziny? Rozumiem że dziś każdy chce być modny ale wrzucanie na swoim koncie facebokoowym wszystkiego i nic w godzinach pracy to chyba coś nie tak? Rozumiem jakby to było jeszcze konto gminy i informacje o gminie, ale wrzucanie wszystkiego od filmów z psami, kotami, po banery PSL , zdjęcia z imprez i inne rzeczy ważne i duperele w godzinach pracy? Mi szef nie płaci za siedzenie na Facebooku a godziny wrzucania wyraźnie pokazują o której to robi? Czy ja mam płacić za smieci, ścieki po to żeby zapłacić wójtowi pensje za siedzenie na Facebooku? Jak czyta to ktoś z radnych albo z jakis urzędów pracy to proszę niech poruszy temat, bo nie po to głosowałam na niego żeby miał kiedy na Facebooku posiedzieć. GOPS, drogi, szkoła teraz są ważniejsze rzeczy niż internetu. Zaraz zaczną się jakiej jajeczka w gminie, firmach, straży i na krzywy r... znowu będą chodzić i zdjęcia pewnie zaraz wrzuca. Nie mam nic do Facebooku i prowadzenia konta ale nie w godzinach pracy za pieniądze podatników! Proszę radnych lub kogoś odpowiedniego o poruszenie tematu.
No cóż, jak się nie ma spektakularnych osiągnięć ,to trzeba byle czym ,aby zaistnieć .Nie jest chyba ważne dobro i działalność gminy ,a jedynie pisanie w mediach.Tak zawsze robił PSL -ek zielono koniczynkowy.
Ty patrz na swego pisiorka Zielińskiego jaki aktywny ostatnio :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2019, o 10:19

Place podatki w Bełżcu i nie obchodza mnie inne gminy. Zresztą jak i cała polityka. Chce niech sobie prowadzi profile ale w swoim czasie wolnym nie za nasze pieniądze z podatkow i traktuje to jako swoją pracę. Nie sesjach czyta czasami co robil ostatnio, to niech poda ile godzin w pracy na Facebooku pracy przesiedział, mam nadzieję że niektore strony są poblokowwne w gminie bo jeszcze tego by brakowało ,żeby oglądał ,,,,,,,
Na górę

Postautor: gosciu » 23 kwie 2019, o 19:05

A ja mam pytanie z "innej beczki": Jak długo jeszcze w naszej szkole nie będzie lekcji? Czy dzieci mają już wakacje? Są szkoły, które rezygnują ze strajku. Może u nas nauczyciele pomyślą o dzieciach i zakończą strajk. A dla rodziców mam propozycje: może my zacznijmy strajkować i przyprowadźmy dzieci. A Pan wójt niech pamięta, że nie płacimy za strajk. Niech Mu nie przyjdzie do głowy płacić nauczycielom, którzy nie podejmują pracy. Będzie to niegospodarność i działanie na szkodę Gminy.
Na górę

Postautor: gru » 24 kwie 2019, o 07:02

A ja mam pytanie z "innej beczki": Jak długo jeszcze w naszej szkole nie będzie lekcji? Czy dzieci mają już wakacje? Są szkoły, które rezygnują ze strajku. Może u nas nauczyciele pomyślą o dzieciach i zakończą strajk. A dla rodziców mam propozycje: może my zacznijmy strajkować i przyprowadźmy dzieci. A Pan wójt niech pamięta, że nie płacimy za strajk. Niech Mu nie przyjdzie do głowy płacić nauczycielom, którzy nie podejmują pracy. Będzie to niegospodarność i działanie na szkodę Gminy.
No właśnie strajk wynika między innymi z troski o dzieci. Nie tylko te, które aktualnie chodzą do szkoły, ale i te następne. Co do wynagrodzenia, nie wymądrzaj się, za czas strajku wynagrodzenie się nie należy, prawda powszechnie znana.
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2019, o 09:39

No właśnie zamiast siedzieć na Facebooku może czas się zająć gmina i problemami mieszkańców!
Na górę

Postautor: gosciu » 24 kwie 2019, o 13:12

Kwestia wynagrodzenia za czas strajku leży w decyzji "organu prowadzącego". Było wczoraj w wiadomościach, że samorządy mogą podjąć decyzję o wypłacie (bądź nie).
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”