O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 17 lut 2019, o 16:35

Na te rozpalone głowy lody nawet dubeltowe nie wystarczą. Tu potrzebne są hektolitry porządnego oleju, bo naszym dzieciom dzieje się wielka krzywda.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2019, o 16:42

To gdzie wy macie te dzieci? U wako na wychowaniu?
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2019, o 17:53

Dla J.G. to słaba pociecha ta pomyłka roku na tym forum. To przebój, że kuratorium wystąpiło o zwołanie rady pedagogicznej, a tak pilnują szkoły. Zobaczymy co wojewoda, bo miał potwierdzony termin do 14 lutego 2019 r. zbadać powołanie J.G. na dyrektora. Nawet jak stwierdzi nieważność zarządzenia, to i tak decyzja o uznaniu pozwu jest ważna, bo ex tunc nie powoduje nieważności decyzji nawet wadliwego dyrektora w zakresie prawa pracy, powoduje nieważność decyzji z zakresu prawa administracji szkolnej: klasyfikacja i promocja uczniów, ocena pracy nauczyciela. Ponieważ ostatnia rada pedagogiczna klasyfikacyjna za I semestr zwołała osoba nieuprawniona, to uchwała rady zatwierdzająca klasyfikacje jest nieważna i kolejny rok dla uczniów do tyłu.
wy to jesteście dziwna gmina
Na górę

Postautor: Asd bbb » 17 lut 2019, o 21:09

Ale tu spokój. Dostali swoje i koniec pisania judzenia oczerniania itp.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2019, o 23:20

Lepiej dla wszystkich byłoby lepiej, by nie dostali tak jak dostali. :shock: :roll: :roll: :oops:
Na górę

Postautor: Hyba » 18 lut 2019, o 10:03

Temat szkoły w końcu zakończony to bierzemy się za inwestycje 😃
Na górę


Postautor: Gość » 18 lut 2019, o 12:05

Weźmiecie sie za inwestycje w pierdlu ! :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2019, o 17:34

Weźmiecie sie za inwestycje w pierdlu ! :lol: :lol: :lol:
A coś ci tam brakuje? Powiedz może da się coś dla ciebie zrobić. :panzielony:
Na górę

Postautor: kat » 18 lut 2019, o 17:45

Weźmiecie sie za inwestycje w pierdlu ! :lol: :lol: :lol:
A coś ci tam brakuje? Powiedz może da się coś dla ciebie zrobić. :panzielony:
Myślisz, że majątek tych dwu głupków wystarczy na zaspokojenie roszczeń przywróconych nauczycieli. Trzeba będzie kilka lat popracować w ubraniu roboczym z emblematem ZK.
Na górę

Postautor: Torcida » 18 lut 2019, o 18:50

Dobrze że jest Wako. Mam nadzieję że będzie patrzył na ręce tej wladzy! Począwszy od tego że będzie interweniował w sprawie obsady przewodniczącego rady. Panie Wako szperaj pan szukaj, działaj, nie daj tym ludziom się bujać jak pany. Torcida.
Na górę

Postautor: wpie » 18 lut 2019, o 18:59

Mam pytanie , czy firma chcąca prowadzić przez działki linie światłowodowe przedstawiła warunki. Może każdy podpisuje prowadzenie linii w ciemno.
Na górę

Postautor: EDYT » 18 lut 2019, o 23:28

Mam pytanie , czy firma chcąca prowadzić przez działki linie światłowodowe przedstawiła warunki. Może każdy podpisuje prowadzenie linii w ciemno.
ee mi to nie potrzebne więc powiedziałam Pani że nie! co mi tu będą ryć piękny trawniczek skoro mam już internet bezprzewodowy i z TOM netem czy kimś tam nie chcę mieć wcale do czynienia-po tym co o nich słyszałam....
Na górę

Postautor: Tomix » 19 lut 2019, o 12:36

Zobaczycie jak bedzie problem gdy trzeba bedzie pozniej coś zrobić na własnej działce
. Np przydomowa oczyszczalnię itd...
Na górę

Postautor: wpie » 19 lut 2019, o 12:57

Zobaczycie jak bedzie problem gdy trzeba bedzie pozniej coś zrobić na własnej działce
. Np przydomowa oczyszczalnię itd...
Rozwiń wątek, nie rozumiem o co chodzi.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”