ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 19:40

Grzęda musi funkcjonować.Szkoda zaprzepaścić takiego dziedzictwa kulturowego.Wszystko idzie w dobrym kierunku.
Obecny okres na który były przyznane pieniądze kończy się w 2020r. Nie wiem czy będzie kolejne rozdania i czy stowarzyszenia będą mogły się o nie starać. Szkoda, że Grzęda nie dostała dofinansowania na lata 2014 - 2020.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 20:40

Grzęda musi funkcjonować.Szkoda zaprzepaścić takiego dziedzictwa kulturowego.Wszystko idzie w dobrym kierunku.
Obecny okres na który były przyznane pieniądze kończy się w 2020r. Nie wiem czy będzie kolejne rozdania i czy stowarzyszenia będą mogły się o nie starać. Szkoda, że Grzęda nie dostała dofinansowania na lata 2014 - 2020.
https://youtu.be/LkEV76l6rz4
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 20:49

Chodząc słuchy że Grzęda ma się odnowić jak Feniks z popiołów, na co wszyscy liczą. Jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa. Jeszcze będzie na szczycie, zobaczycie.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 20:51

Chodząc słuchy że Grzęda ma się odnowić jak Feniks z popiołów, na co wszyscy liczą. Jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa. Jeszcze będzie na szczycie, zobaczycie.
No wszyscy liczą, rodzina W najbardziej :lol: , kabaret
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 20:53

Chodząc słuchy że Grzęda ma się odnowić jak Feniks z popiołów, na co wszyscy liczą. Jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa. Jeszcze będzie na szczycie, zobaczycie.
Nie pisz po pijaku.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 20:56

Nawet nie czuje jak się rymuje 😁
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 21:02

To się nazywa odlot..chciałbym tak czasem
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 21:13

Chodząc słuchy że Grzęda ma się odnowić jak Feniks z popiołów, na co wszyscy liczą. Jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa. Jeszcze będzie na szczycie, zobaczycie.
On to pisze z tak wielkim przekonaniem że powoli sam zaczyna wierzyć w to co pisze. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 21:25

Tylko głupcy się śmieją. Grzęda to nasze wspólne dobro,trzeba o nią walczyć. To nasze okno na świat.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 21:29

Tylko głupcy się śmieją. Grzęda to nasze wspólne dobro,trzeba o nią walczyć. To nasze okno na świat.
Powtórzę za Panem Smoleniem z Kabaretu "TEY' "A ja się pytam gdzie są drzwi?".
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 21:30

Tylko głupcy się śmieją. Grzęda to nasze wspólne dobro,trzeba o nią walczyć. To nasze okno na świat.
Człowieku ale po co walczyc? Ani ci nikt tego nie odbiera ani nie zamyka.. Jakie to wspolne dobro? Czyje? Co mieszkancy uzyskali od grzędy? Z czego skorzystalismy? Zarzad stowarzyszenia skorzystał z paru wycieczek zagranicznych. Jako gmina placilismy skladki a profitow jakichs brak. No dobra, dzieki temu ze ktos wzial kase z grzedy mamy myjnie..ale podejrzewam ze i bez tej kasy by otworzyli.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 21:36

Najważniejsze, że w dzisiejszych czasach KGW mamy. O to jest rozwój na miarę kraju europejskiego :lol:
Na górę

Postautor: hgv » 23 sty 2019, o 22:47



Obecny okres na który były przyznane pieniądze kończy się w 2020r. Nie wiem czy będzie kolejne rozdania i czy stowarzyszenia będą mogły się o nie starać. Szkoda, że Grzęda nie dostała dofinansowania na lata 2014 - 2020.
https://youtu.be/LkEV76l6rz4
Rewelacyjne!
Pytanie, a kto u nas to robi bez przerwy i bezużytecznie?
Na górę

Postautor: Xkxks » 24 sty 2019, o 06:52

To na pewno przez ten ,,outarz" :lol:
O matko. A ja czytam i zastanawiam się co tu pisze. '' outarz'' :?: :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2019, o 09:01

Pan W musi poszukać sobie innej formy finansowania swojej posiadłości ziemiańskiej. A tak patrząc na tak poważnego gospodarza to nie ciekawie wizerunkowo wyglądają te pomosty nad stawikami przy zabytkowym starodrzewiu. Jak na tak prężnego propagatora naszego rejonu, historii i smaku to obraz nędzy i rozpaczy.

A może ta cała działalność pana W w stowarzyszeniu to była czysta tranzakcja z G. Pan W kupił działkę dla żony pana G. pod myjnię! Żona pana G. dostała dotację 78 tys zł na myjnię od stowarzyszenia pana W! Firma budowlana pana W. remontowała remizy jako działania przedwyborcze!
Panie W. a może pan Z. będzie lepszy jako nowy Hrabia Grzędy??

MY MIESZKAŃCY PAMIĘTAMY I BĘDZIEMY PRZYPOMINAĆ KTO NIE POWINIEN MIEĆ NIGDY DOSTĘPU DO PUBLICZNYCH PIENIĘDZY!!!!!!

Stowarzyszenie na reaktywację miało 4 lata,brali pieniądze podatników i nic nie robili ,bo po co?Teraz chcą na nowo narobić szumu i brać kolejne pieniądze.Należy przyjrzeć się Gminom ościennym jak zdobywają Dotacje,a może przyjrzeć się dokładnie naszym mieszkańcom i wybrać na Prezesa osobę,ktora sprawnie porusza się w tego typu Projektach.Nie powinna to być,żadna osoba,która już tam była,bo jak nic nie zrobiła dotychczas to swoją szansę już wykorzystała.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”