ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: yeq » 23 sty 2019, o 16:27

Pan W musi poszukać sobie innej formy finansowania swojej posiadłości ziemiańskiej. A tak patrząc na tak poważnego gospodarza to nie ciekawie wizerunkowo wyglądają te pomosty nad stawikami przy zabytkowym starodrzewiu. Jak na tak prężnego propagatora naszego rejonu, historii i smaku to obraz nędzy i rozpaczy.

A może ta cała działalność pana W w stowarzyszeniu to była czysta tranzakcja z G. Pan W kupił działkę dla żony pana G. pod myjnię! Żona pana G. dostała dotację 78 tys zł na myjnię od stowarzyszenia pana W! Firma budowlana pana W. remontowała remizy jako działania przedwyborcze!
Panie W. a może pan Z. będzie lepszy jako nowy Hrabia Grzędy??

MY MIESZKAŃCY PAMIĘTAMY I BĘDZIEMY PRZYPOMINAĆ KTO NIE POWINIEN MIEĆ NIGDY DOSTĘPU DO PUBLICZNYCH PIENIĘDZY!!!!!!
Ale wielka dotacja?
A stowarzyszenie jest Pana W?
PAMIĘTAJCIE, PAMIĘTAJCIE - tylko wszystko?
Coś mi się widzi, że za niedługo komisja rewizyjna będzie miała co robić - tylko PAMIĘTAJCIE, że to bije tych, co piszą bzdury!
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 16:30

Czy my nie mamy godnych funkcji prezesa ludzi w Łaszczowie?? Nic do niej nie mam ale nie jest z naszej gminy!
no i co z tego że nie z naszej gminy? grzęda się chyba składa z 6 gmin to może być z każdej tylko siedzibę ma w Łaszczowie. .
Na górę

Postautor: ODO » 23 sty 2019, o 16:36

Pan W musi poszukać sobie innej formy finansowania swojej posiadłości ziemiańskiej. A tak patrząc na tak poważnego gospodarza to nie ciekawie wizerunkowo wyglądają te pomosty nad stawikami przy zabytkowym starodrzewiu. Jak na tak prężnego propagatora naszego rejonu, historii i smaku to obraz nędzy i rozpaczy.

A może ta cała działalność pana W w stowarzyszeniu to była czysta tranzakcja z G. Pan W kupił działkę dla żony pana G. pod myjnię! Żona pana G. dostała dotację 78 tys zł na myjnię od stowarzyszenia pana W! Firma budowlana pana W. remontowała remizy jako działania przedwyborcze!
Panie W. a może pan Z. będzie lepszy jako nowy Hrabia Grzędy??

MY MIESZKAŃCY PAMIĘTAMY I BĘDZIEMY PRZYPOMINAĆ KTO NIE POWINIEN MIEĆ NIGDY DOSTĘPU DO PUBLICZNYCH PIENIĘDZY!!!!!!

Stowarzyszenie na reaktywację miało 4 lata,brali pieniądze podatników i nic nie robili ,bo po co?Teraz chcą na nowo narobić szumu i brać kolejne pieniądze.Należy przyjrzeć się Gminom ościennym jak zdobywają Dotacje,a może przyjrzeć się dokładnie naszym mieszkańcom i wybrać na Prezesa osobę,ktora sprawnie porusza się w tego typu Projektach.Nie powinna to być,żadna osoba,która już tam była,bo jak nic nie zrobiła dotychczas to swoją szansę już wykorzystała.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 16:39

Mówcie co chcecie blondynka przynajmniej ładnie wygląda a przydałaby się dobry wizerunek grzędy, takie moje zdanie, ale tylko moje. :P
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 16:51

tak szczerze to czy ty ja wogule widziałeś czy tylko z tych bajek o niej na forum czytałeś??? :?: :?:
Na górę

Postautor: Jagienka » 23 sty 2019, o 16:57

https://www.kronikatygodnia.pl/wiadomos ... starostwie.

Łaszczów rządzi !!!!!! :panzielony:
(przynajmniej współrządzi) 8)
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 17:33

tak szczerze to czy ty ja wogule widziałeś czy tylko z tych bajek o niej na forum czytałeś??? :?: :?:
Nie znam, ale na faceboku widziałem i jaki ma piękny ogród też
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 17:52

Najpierw poznaj kogoś w świecie rzeczywistym a potem pisz , nigdy odwrotnie
Na górę

Postautor: 88776655 » 23 sty 2019, o 17:53

Czy my nie mamy godnych funkcji prezesa ludzi w Łaszczowie?? Nic do niej nie mam ale nie jest z naszej gminy!
no i co z tego że nie z naszej gminy? grzęda się chyba składa z 6 gmin to może być z każdej tylko siedzibę ma w Łaszczowie. .
Szóstej gminy już nie
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 18:12

Co szóstej nie?
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 18:37

Grzęda musi funkcjonować.Szkoda zaprzepaścić takiego dziedzictwa kulturowego.Wszystko idzie w dobrym kierunku.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 18:46

Blondynka na grzędę :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 18:47

https://www.kronikatygodnia.pl/wiadomos ... starostwie.

Łaszczów rządzi !!!!!! :panzielony:
(przynajmniej współrządzi) 8)
Rządzi? Kto ten cep pasecki? A bednyrski wylądował gdzie? Zrobił z siebie idiotę co pozostanie na tym czole do końca życia krótkiego. Ma ponoć obcego.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 19:09

Artykuł z TZ. Na otarcie łez. Gurgul 30 342 odprawy, 8253 ekwiwalent za urlop ( to bym sprawdził osobiście bo wczasy i pijackie poniedziałki, ze zbychem N. wszystko jest do sprawdzenia.
Gdzie to się pcha? na dyrektora szkoły? Cham. Myjnia i myć. Zając 27 585 itd.....
Nie chce mi się pisać. [***] Pslowskie. a ten jak piszecie czerwonek czy zielonek co lata po parku to też .....
A pisuarki nasze to szmatki. Ten jeden gość na przeciwko kościoła co mieszka to jest w porządku. Reszta dla kariery. Nie piszę dla niego ale go znam.
Prawdziwy pisowiec. Jakoś trzeba to przeżyć. Ten łysy czosnek jak go nazywają, fałszywa świnia twierdzi, że załatwi gurgula. Co za czasy, a zawsze ich się bał? Czy go kupili?
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 19:09

Co szóstej nie?
Szóstej gminy juz nie ma Jarczów sie wycofał i wcale nie dziwne !
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”