ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 14:50

No tak, no tak.. Tylko wy to macie kompetencje, napewno gmina upadnie, rozkradną ją, rozdadzą.. A wy się boicie że bez waszego udziału tak?? :lol: Bądźcie spokojni o te działania, skoro wy jęczycie to one na pewno przyniosą dobry efekt
na pewno pisze się razem
Muszę cię zmartwić ,,na pewno" pisze się rozdzielnie, a ,,naprawdę "- razem. Zanim zaczniesz się wymądrzać, zajrzyj do słownika ortograficznego. Albo się nie wymądrzaj, po prostu.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 14:55



na pewno pisze się razem
Muszę cię zmartwić ,,na pewno" pisze się rozdzielnie, a ,,naprawdę "- razem. Zanim zaczniesz się wymądrzać, zajrzyj do słownika ortograficznego. Albo się nie wymądrzaj, po prostu.
Po prostu nie zrozumieliście się obaj.Żenada.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 14:59

czy to prawda że Grzęda ma zacząć wszystko od początku i ruszyć pełną parą na wiosnę? Że dostanie dotację i będzie na miarę tomaszowskiej LGD??
Nie rób sobie jaj z poważnych ludzi! Bardzo Cię proszę.
Też mi,się obiło o uszy, że grzęda ma sue reaktywować.to przecież baza naszego regionu,jakie jaja?kto ma nas promowac jak nie grzeda??
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 15:04

Gdyby tam kierował ktoś obrotny i odpowiedzialny to coś by z tego było, no ale w tej sytuacji???
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 15:13

A patrxyliscie na stronę Grzędy, coś się zmieniło czy nadal jeszcze aktualności z przed 8 lat 😉 ja patrzę i jak było tak jest zastój i marazm
Na górę

Postautor: yer » 23 sty 2019, o 15:16



Muszę cię zmartwić ,,na pewno" pisze się rozdzielnie, a ,,naprawdę "- razem. Zanim zaczniesz się wymądrzać, zajrzyj do słownika ortograficznego. Albo się nie wymądrzaj, po prostu.
Po prostu nie zrozumieliście się obaj.Żenada.
:lol:
Dobre, oni nie WIEDZĄ o czym piszesz, a co żenujące, nie widzą swoich błędów!
Ale poziom dyskusji jest Ok?!
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 15:25

A patrxyliscie na stronę Grzędy, coś się zmieniło czy nadal jeszcze aktualności z przed 8 lat 😉 ja patrzę i jak było tak jest zastój i marazm
Nie ma się co śmiać
Chyba jako jedyni nie mamy swojego stowarzyszenia co by nas promowało
A takie piękne miejsca mamy historię kulturę smaki
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 15:31

Zobaczcie jakie projekty idą naprzykład przez roztocze a jakie szły przez grzędę i sami sobie ocenicie.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 15:52

Musi być bardzo obrotny prezes , sorry że sie wcinam , ale musi być ktoś kto potrząsnie grzędą . Kiedyś jak dobrze pamiętam mówiliście że jest obrotna jakaś Blondynka i jak pan W miał wygrać wybory to ona miala być w grzędzie . Czy coś się szykuje o czym nie wiem?
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 15:54

Następna AUTOPROMOCJA. :?
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 15:58

Pan W musi poszukać sobie innej formy finansowania swojej posiadłości ziemiańskiej. A tak patrząc na tak poważnego gospodarza to nie ciekawie wizerunkowo wyglądają te pomosty nad stawikami przy zabytkowym starodrzewiu. Jak na tak prężnego propagatora naszego rejonu, historii i smaku to obraz nędzy i rozpaczy.

A może ta cała działalność pana W w stowarzyszeniu to była czysta tranzakcja z G. Pan W kupił działkę dla żony pana G. pod myjnię! Żona pana G. dostała dotację 78 tys zł na myjnię od stowarzyszenia pana W! Firma budowlana pana W. remontowała remizy jako działania przedwyborcze!
Panie W. a może pan Z. będzie lepszy jako nowy Hrabia Grzędy??

MY MIESZKAŃCY PAMIĘTAMY I BĘDZIEMY PRZYPOMINAĆ KTO NIE POWINIEN MIEĆ NIGDY DOSTĘPU DO PUBLICZNYCH PIENIĘDZY!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 16:13

NAPRAWDĘ PISZE SIĘ RAZEM-A POSIADŁOŚĆ MOŻE BYĆ ZIEMSKA A NIE ZIEMIAŃSKA.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 16:15

To trzeba znaleźć jakiegoś przypadkowego laika, żeby nie zagroził przejęciem władzy
I będzie nowy prezes
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 16:17

Następna AUTOPROMOCJA. :?
Może być i autopromocja, nie wuem, nie znam, ale chciałbym żeby ktoś te Grzędę ruszył, żeby coś się działo, a czy to będzie Blondynka czy Brunetka to mi obojętne.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 16:24

Czy my nie mamy godnych funkcji prezesa ludzi w Łaszczowie?? Nic do niej nie mam ale nie jest z naszej gminy!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”