O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 16 gru 2018, o 09:49

Kłamstwo, draństwo i oszukiwanie mieszkańców!!! Pan Marek Łuszczyński ma pensje uchwalona przez radę na I sesji w wysokości MAKSYMALNEJ!!! Dostał uposażenie największe z możliwych w pierwszym dniu urzedowania! Niczym się nie wyróżniając no może tylko poprzez jąkanie i bardzo marny sposób wypowiadania się publicznego. Zero profesjonalizmu, zero charyzmy. Mój pies ma już więcej charyzmy bo przynajmniej warknięcie jak coś mu nie pasuje. A u pana Marka Łuszczyńakiego to co najwyżej "zawstydzony uśmiech".
Na górę

Postautor: Kasxx » 16 gru 2018, o 10:07

Chamstwo, obrażanie innych to są metody ludzi którym zabiera się korytko.
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2018, o 11:01

Chamstwo, obrażanie innych to są metody ludzi którym zabiera się korytko.
Proszę? W którym momencie obraziłem pan Marka Łuszczyńskiego? Jest osobą publiczną i mam pełne prawo dokonywać oceny tego co robi na niwie publicznejw tym m.in. wypowiadanie się.
Na górę

Postautor: Lubycza » 16 gru 2018, o 11:59

Kłamstwo, draństwo i oszukiwanie mieszkańców!!! Pan Marek Łuszczyński ma pensje uchwalona przez radę na I sesji w wysokości MAKSYMALNEJ!!! Dostał uposażenie największe z możliwych w pierwszym dniu urzedowania! Niczym się nie wyróżniając no może tylko poprzez jąkanie i bardzo marny sposób wypowiadania się publicznego. Zero profesjonalizmu, zero charyzmy. Mój pies ma już więcej charyzmy bo przynajmniej warknięcie jak coś mu nie pasuje. A u pana Marka Łuszczyńakiego to co najwyżej "zawstydzony uśmiech".
Nie obrażaj mi Burmistrza debilu!!!
Na górę


Postautor: ciul » 16 gru 2018, o 14:46

ku..a jak czytam te wypociny nie których palantów na tym forum, to zastanawiam się czy był by jakiś człowiek który by wam dogodził ? Marek naprawił kilka rzeczy których poprzedni PO owski złodziej nie zdążył przez dwie kadencje. Pensja na maksa zle, pensja obniżona znowu zle. Nie ma audytu, oszust!! Jest audyt, bezprawny itp. Kur.. a [***]..o was?!
Panie Tomaszu, może byś wykrzesał z siebie odwagi i podał tego autora postu do prokuratury, byśmy się dowiedzieli kto jest autorem tego i podobnych wpisów.
Na górę

Postautor: Kim » 16 gru 2018, o 15:41

Wiedziałem, że mamy wierzących mieszkańców ale nie wiedziałem, że tak dużo mamy prawników. Moja propozycja sprawdźcie najpierw jak wyglądają w danej sprawie przepisy prawa. Następnie sprawdźcie co w danej sprawie zrobili rada i gmina, a później, piszcie, piszcie piszcie.
Mówisz że mamy wierzących mieszkańców. Teraz mamy rekolekcje,Sprawdzcie sobie kim jest prowadzący rekolekcje. Warto sprawdzić mówię wam.Jestem osobą wierząca i nie życzę sobie aby ktoś taki prowadził rekolekcji. Niech sobie prowadzi w samolocie lecacym do USA.
Na górę

Postautor: wako » 16 gru 2018, o 17:07

Kłamstwo, draństwo i oszukiwanie mieszkańców!!! Pan Marek Łuszczyński ma pensje uchwalona przez radę na I sesji w wysokości MAKSYMALNEJ!!! Dostał uposażenie największe z możliwych w pierwszym dniu urzedowania! Niczym się nie wyróżniając no może tylko poprzez jąkanie i bardzo marny sposób wypowiadania się publicznego. Zero profesjonalizmu, zero charyzmy. Mój pies ma już więcej charyzmy bo przynajmniej warknięcie jak coś mu nie pasuje. A u pana Marka Łuszczyńakiego to co najwyżej "zawstydzony uśmiech".
Nie obrażaj mi Burmistrza debilu!!!
Lubyczo to Ty obrażasz dyskutanta na tym forum. Bo on wyraża opinię o burmistrzu i ma do tego prawo. Natomiast Ty pisząc "debilu" na pewno tak.Debil jest jednostką chorobową i musisz udowodnić w sądzie, że osoba o której piszesz jest chora psychicznie w stopniu umiarkowanym "debilizm". Gdybyś użył słów "głupek", "dureń" można to tolerować bo to są oceny a do tego masz niezbywalne prawo jak i do przekonań.
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2018, o 17:39

Wako nie życzę sobie żebyś stawał w mojej obronie. Żaden z ciebie moralista! Tylko osoba z wyrokiem!!! Już nadoradzałeś Tomusiowi i Bożenie. Skończy się udzielać!
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2018, o 19:43

ku..a jak czytam te wypociny nie których palantów na tym forum, to zastanawiam się czy był by jakiś człowiek który by wam dogodził ? Marek naprawił kilka rzeczy których poprzedni PO owski złodziej nie zdążył przez dwie kadencje. Pensja na maksa zle, pensja obniżona znowu zle. Nie ma audytu, oszust!! Jest audyt, bezprawny itp. Kur.. a [***]..o was?!
Panie Tomaszu, może byś wykrzesał z siebie odwagi i podał tego autora postu do prokuratury, byśmy się dowiedzieli kto jest autorem tego i podobnych wpisów.
Nie strasz nie strasz bo się zesra..z, już po nowym roku dowiemy się czy nie miałem racji.
Na górę

Postautor: Wera » 16 gru 2018, o 21:13


Panie Tomaszu, może byś wykrzesał z siebie odwagi i podał tego autora postu do prokuratury, byśmy się dowiedzieli kto jest autorem tego i podobnych wpisów.
Nie strasz nie strasz bo się zesra..z, już po nowym roku dowiemy się czy nie miałem racji.
Wszyscy czekamy żeby tylko nie było że k.. k.. łba nie urwie bo zawód będzie wielki
Na górę

Postautor: wako » 16 gru 2018, o 22:02

Wako nie życzę sobie żebyś stawał w mojej obronie. Żaden z ciebie moralista! Tylko osoba z wyrokiem!!! Już nadoradzałeś Tomusiowi i Bożenie. Skończy się udzielać!
W tym rzecz, że Tomuś nie słuchał moich rad i nic nie robił. Natomiast p.Bożena gdyby nie moje rady już dwa lata nie byłaby dyrektorką i wszystko wskazuje, że dotrwa do końca kadencji. Wyrok ten wstydu mi nie przynosi.
Na górę

Postautor: Gość » 17 gru 2018, o 08:22

Zawód może być wielki, jak buduje się plany i nadzieje, że w Polsce już nie obowiązuje prawo, tylko racja aktualnie rządzących.Na szczęście takich ludzi jak wako je4st więcej.
Na górę

Postautor: Lubycza » 17 gru 2018, o 09:58

W tym rzecz, że Tomuś nie słuchał moich rad i nic nie robił. Natomiast p.Bożena gdyby nie moje rady już dwa lata nie byłaby dyrektorką i wszystko wskazuje, że dotrwa do końca kadencji. Wyrok ten wstydu mi nie przynosi.

bz ucieszy się z pewnością, że wako na forum pisze, że to jemu zawdzięcza swoją posadę w szkole.......😝
Bo do tej pory się wypierała, że cokolwiek jej pomagał , pisał, donosił....😝😀😣
Na górę

Postautor: Gość » 17 gru 2018, o 10:21

Zawód może być wielki, jak buduje się plany i nadzieje, że w Polsce już nie obowiązuje prawo, tylko racja aktualnie rządzących.Na szczęście takich ludzi jak wako je4st więcej.
Nie wiele więcej...
Razem z wako to tylko 29 osób.
Nie za dużo to jest.... tak mi się wydaje...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”