O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 9 gru 2018, o 17:48

Obecny burmistrz ma lepiej nikt mu w ... nie wchodzi . Szczęściarz .
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2018, o 19:24

Obecny burmistrz ma lepiej nikt mu w ... nie wchodzi . Szczęściarz .
Taa.. narazie. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2018, o 19:49

A ja czekam na transmisję sesji. Jeśli nie będzie transmisji,
to już spoczywa to na obecnej władzy.
Na górę

Postautor: Dziki » 9 gru 2018, o 22:28

Co Tomeczek załamał się??? Słaba pensja...... Ale jeszcze wiele załamań...Że ma czelność tam jeszcze pracować heh ile ludzi tyle charakterów.Dobrze że my zgodnie z prawem..... 8) 8) 8)
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 10:41

Co Tomeczek załamał się??? Słaba pensja...... Ale jeszcze wiele załamań...Że ma czelność tam jeszcze pracować heh ile ludzi tyle charakterów.Dobrze że my zgodnie z prawem..... 8) 8) 8)
No już bez przesady! Skończyła się jego kadencja to wrócił na swoje stanowisko sprzed "wójtowania". Tak samo było z jego poprzednikami. Więc nie rozumiem twojego oburzenia.
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 11:06

Najlepiej zwolnić wszystkich, a zatrudnić tych, o których tak zaciekle walczy pan z Lublina .Wtedy będzie lubycza mlekiem i miodem płynąca . Wszędzie będzie sprawiedliwość i rzetelność .
Na górę

Postautor: Dziki » 10 gru 2018, o 12:15

Co Tomeczek załamał się??? Słaba pensja...... Ale jeszcze wiele załamań...Że ma czelność tam jeszcze pracować heh ile ludzi tyle charakterów.Dobrze że my zgodnie z prawem..... 8) 8) 8)
No już bez przesady! Skończyła się jego kadencja to wrócił na swoje stanowisko sprzed "wójtowania". Tak samo było z jego poprzednikami. Więc nie rozumiem twojego oburzenia.
Tak wrócił na swoje stanowisko tylko z wyrokiem!!!Mam nadzieję że szybko wyleci!
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 12:38


No już bez przesady! Skończyła się jego kadencja to wrócił na swoje stanowisko sprzed "wójtowania". Tak samo było z jego poprzednikami. Więc nie rozumiem twojego oburzenia.
Tak wrócił na swoje stanowisko tylko z wyrokiem!!!Mam nadzieję że szybko wyleci!
Z wyrokiem nieprawomocnym.
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 13:46

Mam nadzieje że 12 dojdzie do obniżki pensji burmistrza do poziomu 5700 na rękę z zastrzeżeniem że jeżeli będą sukcesy w realizacji programu spłacie zadłużenia budowie dróg i chodników to wtedy należy pensje podnieść.
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 13:57

Mam nadzieje że 12 dojdzie do obniżki pensji burmistrza do poziomu 5700 na rękę z zastrzeżeniem że jeżeli będą sukcesy w realizacji programu spłacie zadłużenia budowie dróg i chodników to wtedy należy pensje podnieść.
już biegną wszyscy spełnić twoje oczekiwania :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 14:04

Mam nadzieje że 12 dojdzie do obniżki pensji burmistrza do poziomu 5700 na rękę z zastrzeżeniem że jeżeli będą sukcesy w realizacji programu spłacie zadłużenia budowie dróg i chodników to wtedy należy pensje podnieść.
Bo taka powinna być zasada. Ale pewnie mu obniża o 500 zł i się skończy żeby zamknąć ludziom usta że się coś zrobiło.
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 16:13

Widzę, że ktoś zapewne z urzędu (ktoś kto był najbliżej i nadal jest😣 byłego burmistrza) orientuje się w zarobkach. Niech może zacznie sam od siebie, co takiego zrobił do tej pory. I sam przekonywał byłą radę do podwyższania pensji, a teraz ma nadzieję? Na co? Niedługo się przekona🤔
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 16:22

Widzę, że ktoś zapewne z urzędu (ktoś kto był najbliżej i nadal jest😣 byłego burmistrza) orientuje się w zarobkach. Niech może zacznie sam od siebie, co takiego zrobił do tej pory. I sam przekonywał byłą radę do podwyższania pensji, a teraz ma nadzieję? Na co? Niedługo się przekona🤔
Czysta hipokryzja walka o oddłużenie gminy zaczynać od ustanowienia maksymalnej pensji dla burmistrza. I co teraz mu zmniejszycie o 100 zł i będziecie ludziom wciskać że obnizyliscie burmistrzowi pensje. Najpierw podnieśli na MAXA a teraz obniżają o parę groszy , taka jest prawda obłuda i tyle. Taka to walka o gminę? Powołano burmistrza a na przewodniczącego rady wybrano szwagra burmistrza o i taka to zabawa w rządzenie.
Na górę

Postautor: lubicz » 10 gru 2018, o 16:55

Burmistrz jakby miał trochę rozumu to by sam powiedział ze pobory nie na maxa bo jeszcze nic nie zrobiłem a tu takie jaja tydzień rządów a kasa jest na koncie.Teraz jeszcze diety na 50% do góry i mamy czas na zmiany.Bełżec stary wójt ,który robi cały czas i mu obniżyli a u nas zawsze inaczej.Czekamy do jutra na transmisję obrad sesji,trzeba posłuchać mądrych radnych.
Na górę

Postautor: Gość » 10 gru 2018, o 16:57

A ja tam nie mam nic do Przewodniczącego. Znam jego kompetencje i mysle, ze jest to odpowiednia osoba na to stanowisko. Szczerze popieram pana Mariusza.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”