Zielony Rynek cdn.?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 1 lis 2018, o 07:49

Rozwiązanie problemu jest proste jak drut ale myślę,że miasto nie wpadnie nigdy na ten pomysł.
Aaa za
Na górę

Postautor: Ferdek » 1 lis 2018, o 10:57

Proste to może i jest, tylko nie dla tej władzy, bo cóż to wymagać od historyka i polityka wiedzy i umiejętności w zarządzaniu miastem nawet takim małym jak Tomaszów.
I tak to będzie przez kolejną kadencję, czyli kolejne teraz 5 lat. Będziemy niedługo w rozwoju miasta i jego infrastruktury daleko nawet za Hrubieszowem.
Na górę

Postautor: Gość » 1 lis 2018, o 14:02

Dlatego musi,powtarzam musi być na etacie w miescie urbanista,architekt.Nikt nie jest doskonały ale znalezienie dobrego dodradcy to tez umiejętność.
Na górę

Postautor: Gość » 2 lis 2018, o 09:29

Problem z parkującymi autami w tej okolicy narosnie.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2018, o 17:28

Piętrowe budki na zieleniaku mnie zafascynowały.
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2018, o 20:49

na piętrze to chyba pokoje na godziny będą bo towaru raczej tam nie będą dźwigać
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2018, o 13:03

Wykrusza sie powoli garstka handlujących dobrą żywnościa.Domy na placu rosną a "zieleniarze "kiwają głwami.
Bazar chyba przeniosą by hotel mial jakiś wygląd a zieleniak zniknie.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2018, o 19:06

Architekt zabudowań na zielonym rynku to chyba ma swój las.
Tyle drzewa władować w te budynki !!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2018, o 17:38

Jutro czwartkowy jarmark.Czy ktos tam pilnuje bezpieczeństwa? ludzie,to obłęd.Samochody przepychaja sie między ludzmi. Chaos.
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2018, o 22:24

Bo ludzie powinni wiedzieć gdzie jest chodnik a gdzie ulica . :roll: :roll: :roll: :!:
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2018, o 23:59

Ciekawa uwaga jak na tę okoliczność.
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2018, o 17:03

Ciekawe, to jest to czy tony drewna użytego do budowy tych "pożal się boże" konstrukcji kratowych zostały zaimpregnowane .
To znaczy na ile lat jest przewidywane stanie tych chatek. Ja znam impregnaty które jednak zmieniają kolor drewna - a tutaj naturalne kolory występują !!!! a wszystko jest z drewna ...
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2018, o 18:03

Faktycznie,chyba zapomnieli :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2018, o 20:10

Władze chełpią się budową na Zielonym Rynku ale dlaczego projekt jest taki wstrętny? Nawiązuje do beznadziejnej zabudowy z Szylinga! Nie można było zaprojektować czegoś, co upiększy miasto i przysłoni efektem komunistyczne osiedle z PRL-u? Znowu ktoś robi coś, żeby zrobić,a nie żeby było dobrze na lata.
Jaki architekt miejski takie jego owoce.Czy architektem miejskim może być osoba po instalacji sanitarnej/tak słyszałem/? Widać to chociażby

po projekcie rewitalizacji parku-jak usytuował "muszle"-kpina.Może jakiś układ rodzinny? Teraz to modne,co?Ciekawy jestem dlaczego prawdziwy

ARCHITEKT p. KOSTYKIEWICZ nie zabiera głosu?
Na górę

Postautor: TOM12 » 9 gru 2018, o 10:28

Bo Pana Kostykiewicza zamurowało iak to zobaczył i słowa z siebie wydusić nie może.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”