ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 21 lis 2018, o 17:22

Panie R gratulacje ktoś musiał przerwać tą błazenadę :lol:
Na górę

Postautor: benek » 21 lis 2018, o 17:47

Jestem trochę zniesmaczony tym co zobaczyłem na transmisji z posiedzenia rady. Rada Miejska w rękach ludzi poprzedniego burmistrza , pani burmistrz przemówienie czyta z kartki jak Komorowski a na koniec nie potrzebne zamieszanie z osobami postronnymi, które nie powinny mieć prawa głosu. Oj ciężko będzie pani burmistrz rządzić w takiej sytuacji. Popadliśmy w kałabanię a czart karty rozdaje.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2018, o 17:54

Ten przegrany radny i jeszcze przez chwilę mam nadzieję sołtys zawsze był inny. Jak wracał ze szkoły i chciał zagadać do dziewczyn to po kilku słowach się od niego odsuwały. Taki wiejski dziwak.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2018, o 18:14

Jestem trochę zniesmaczony tym co zobaczyłem na transmisji z posiedzenia rady. Rada Miejska w rękach ludzi poprzedniego burmistrza , pani burmistrz przemówienie czyta z kartki jak Komorowski a na koniec nie potrzebne zamieszanie z osobami postronnymi, które nie powinny mieć prawa głosu. Oj ciężko będzie pani burmistrz rządzić w takiej sytuacji. Popadliśmy w kałabanię a czart karty rozdaje.

Spokojnie , to dopiero początek ,kilku się skundliło ,Pani burmistrz zapozna się z sytuacją i będzie miała większość to tylko kwestia czasu
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2018, o 18:21

Panie R gratulacje ktoś musiał przerwać tą błazenadę :lol:
Musi wszedzie swoje 3 grosze wsadzic
Nie rozumiem dlaczego nie mozna zadac normalnego pytania
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2018, o 18:25

Ludzie co Wam ta gmina zrobiła,?? że wybraliście takich cymbałów a o tej Pani P. to już nawet nie chcę wspominac, z kartki nie potrafi analfabetka przeczytać. Na proste pytania także nie ma pojęcia aby odpowiedzieć. Taka prosta biłgorajska "baba" w dosłownym słowa znaczeniu. Ta sesja to był dramat
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2018, o 18:32

Monstrum czy co?
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2018, o 18:36

Panie R gratulacje ktoś musiał przerwać tą błazenadę :lol:
Musi wszedzie swoje 3 grosze wsadzic
Nie rozumiem dlaczego nie mozna zadac normalnego pytania
PANIE ROBERT A PAN BYŁ TAM JAKO KTO-LUDZIE DARUJCIE
Na górę

Postautor: laszczow » 21 lis 2018, o 18:37

Ludzie co Wam ta gmina zrobiła,?? że wybraliście takich cymbałów a o tej Pani P. to już nawet nie chcę wspominac, z kartki nie potrafi analfabetka przeczytać. Na proste pytania także nie ma pojęcia aby odpowiedzieć. Taka prosta biłgorajska "baba" w dosłownym słowa znaczeniu. Ta sesja to był dramat
Wypowiedź ta sugeruje braki w Pana/Pani edukacji , proszę się liczyć z brakiem anonimowości w internecie . Rozumiem , że jest tak Pan/Pani obyty/a , że rozumie znaczenie słowa analfabeta i zdaje sobie sprawę z tego ,że nazywając kogoś analfabetą może zostać pociągnięty/a do odpowiedzialności karnej za zniewagę .
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2018, o 18:39


Musi wszedzie swoje 3 grosze wsadzic
Nie rozumiem dlaczego nie mozna zadac normalnego pytania
PANIE ROBERT A PAN BYŁ TAM JAKO KTO-LUDZIE DARUJCIE
On musi,po prostu
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2018, o 18:45

On chce i ma prawo!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2018, o 18:51

Ludzie co Wam ta gmina zrobiła,?? że wybraliście takich cymbałów a o tej Pani P. to już nawet nie chcę wspominac, z kartki nie potrafi analfabetka przeczytać. Na proste pytania także nie ma pojęcia aby odpowiedzieć. Taka prosta biłgorajska "baba" w dosłownym słowa znaczeniu. Ta sesja to był dramat
Wypowiedź ta sugeruje braki w Pana/Pani edukacji , proszę się liczyć z brakiem anonimowości w internecie . Rozumiem , że jest tak Pan/Pani obyty/a , że rozumie znaczenie słowa analfabeta i zdaje sobie sprawę z tego ,że nazywając kogoś analfabetą może zostać pociągnięty/a do odpowiedzialności karnej za zniewagę .
podaj art kk
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2018, o 18:51

Pan R był tam jako osoba która chciała zobaczyć co sie dzieje na pierwszej sesji rady gminy a w sprawach różnych zabrał dosyć mądry głos co do zaśmiecania drzew i niszczenia ich. Miał do tego pełne prawo jako mieszkaniec naszej gminy i miał też prawo do petycji
Na górę

Postautor: mnb » 21 lis 2018, o 18:52

On chce i ma prawo!!!!
Tylko tchórz, bo gdyby nie, to sam by kandydował na cokolwiek. Już zresztą był, i gdzie ślad po nim!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A tak łatwo dawać zawsze komuś dobre rady!
Stare polskie przysłowie mówi: DOBRYMI radami jest PIEKŁO wybrukowane.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2018, o 18:53



Wypowiedź ta sugeruje braki w Pana/Pani edukacji , proszę się liczyć z brakiem anonimowości w internecie . Rozumiem , że jest tak Pan/Pani obyty/a , że rozumie znaczenie słowa analfabeta i zdaje sobie sprawę z tego ,że nazywając kogoś analfabetą może zostać pociągnięty/a do odpowiedzialności karnej za zniewagę .
podaj art kk
art. 216 kk.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”