O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 21 lis 2018, o 10:45

To ja też matołeczku zdrobniale ci odpisze, była nawet interwencja posła w tej sprawie. Tyle odpowiedzieli w powiecie że jest to nadal plac budowy i obowiązuje ograniczenie prędkości, sprawdz znaki. A roboty są zgodne z harmonogramem PSL owskiego powiatu. Chcieli ci przed wyborami dobrze zrobić, ale widać ci nie dogodzili. jakoś jezdziłem tą drogą jak pasów nie było i jezdzę teraz i żyje. Zwolnij to będziesz widział pobocze.
no i dlatego u nas zazwyczaj tak ciężko nawet ze sprawami oczywistymi - "MI (!!!!!!) jest dobrze tak jak jest; liberum veto"
[/quote]

Nie oto chodzi że jest dobrze jak jest, ja też dużo energii straciłem na interwencji w sprawie drogi. Chodzi oto że nie przeskoczysz niektórych spraw, to nie komuna że sekretarz krzyknął i ma być. Są harmonogramy, terminy i tyle. W tej sprawie gmina miała do powiedzenia dwa lata temu gdy planowano remont drogi, ale oczywiście nasza poprzednia władza miała w dupie nas mieszkańców. Cały ciężar remontu przejął powiat, gmina nic nie dołożyła i dlatego masz tak jak masz. Do tego dochodzi prywatna wojna pana wójta ze starostą i już masz powody takiego stanu remontu.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2018, o 11:07

Czy obrady sesji Rady Gminy w Lubyczy będą (podobnie jak Rady Powiatu) transmitowane na żywo?
Taki obowiązek ustawowy nałożono na gminy już w styczniu. 11 miesięcy było na jego wdrożenie
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2018, o 11:29

Do tego dochodzi prywatna wojna pana wójta ze starostą i już masz powody takiego stanu remontu.
[/quote]
I PO CO BYŁO TO WSZYSTKO ?!?!
od poniedziałku sytuacja jest 100% inna bo mamy Starostę i Burmistrza z PIS!
Na górę

Postautor: gosciu » 21 lis 2018, o 12:29

Bełżec transmitował obrady. Czy Lubycza też, bo nie mogę znaleźć?
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2018, o 13:37

Bełżec transmitował obrady. Czy Lubycza też, bo nie mogę znaleźć?
niestety nie, zapomniano o zmianie prawa w naszej gminie. Tacy byli zajęci nasi byli radni że nie mieli czasu na takie głupoty. Kombinowali jak zaciągnąc kolejny kredyt, zmiana statusu gminy była za błachą sprawą.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2018, o 13:43

No to mamy nowego burmistrza, Panie Marku gratulacje!!! Liczymy na Pana.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2018, o 14:04

Kto przewodniczącym?
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2018, o 15:46

Niestety nie ma nikogo kto by chciał odpowiedzieć ,ponieważ wszyscy piszący świętują ,jak wrócą to napiszą.
Na górę

Postautor: Takkkkp » 21 lis 2018, o 16:23

Przewodniczący ML wiceprzewodniczący to DT i AK
Na górę

Postautor: Lubycza » 21 lis 2018, o 17:46

Jaki zapadł wczoraj wyrok w sprawie Tomasza L.?
http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/ ... azany.html
I zaoszczędził na zwolnionych nauczycielach :lol:
Na górę

Postautor: Lolek » 21 lis 2018, o 18:27

To jaka kara? Sorry ale nie mam dostępu do e-wydania
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2018, o 00:20

I po sesji oraz pierwszych ważnych wyborach. Bardzo mądre i przemyślane decyzje. Szczerze i z całego serca gratuluję. Kapitalna rozgrywka. Nic dodać, nic ująć.

Zatkao chińskie kakao?

Powodzenia oraz dalszych mądrych decyzji. Bez ściemy.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2018, o 05:38

I po sesji oraz pierwszych ważnych wyborach. Bardzo mądre i przemyślane decyzje. Szczerze i z całego serca gratuluję. Kapitalna rozgrywka. Nic dodać, nic ująć.

Zatkao chińskie kakao?

Powodzenia oraz dalszych mądrych decyzji. Bez ściemy.
No już bez przesady, co za ważne decyzje padły na tej sesji? Wybór przewodniczącego i wice. Nie mówię że było zle, ale nie wpadajmy w przesadę.
Na górę

Postautor: lubicz » 22 lis 2018, o 09:38

Na jednej sesji tylko taki ruch,he,he
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2018, o 10:52

http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/ ... azany.html
OSTATNI tuz, grupy "ich troje", mocno trzymających władzę, jeszcze na początku tego roku, kończy w niesławie. układ rozsypał się, "a jego upadek jest wielki".
czy ktoś zwiódł "niewiastę", czy sama w swej pysze pobłądziła i dała pozostałym "zakazane jabłko" bezkarności- nie wiadomo.
naprawianie tego co zepsuli potrwa długo i bedzie kosztować
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”