O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 17:32

Wybór przewodniczącego to także powinna być kwestia poparcia społecznego. Jakie miał poparcie w swoim okręgu były przewodniczący widać. Nowi radni, np. ML, AK, DT biją go w tej mierze na łeb i szyję. On prześlizgnął się do funkcji radnego zaledwie kilkoma głosami w przeciwieństwie do ML, AK czy DT. To daje bardzo dużo do myślenia.
A ocenę, że wójt JG to jeden z najlepszych wójtów w historii Lubyczy pozostawiam bez komentarza. Jakbym słyszał samego LŻ w trakcie jednej z kampanii wyborczych, po której ten wybitny wójt poniósł porażkę. Ale nie w tym rzecz. Oceny pisze historia, a nie kilka jakichś subiektywnych wypowiedzi formułowanych w postach. I żeby nie być gołosłownym na koniec prosta matematyka z wyborów.

ML - 95 głosów, wygrał kilkudziesięcioma głosami z następną osobą.
AK - 125 głosów, druzgocąca przewaga nad następną osobą.
DT - 100 głosów, również druzgocąca przewaga nad kolejnymi osobami.

LŻ - 45 głosów, kolejna osoba 42 głosy, kolejna 40, wygrał trzema głosami.

Lidera szuka się w poparciu społecznym, a nie w partyjnych układankach. Ludzie to ocenią w taki czy inny sposób. Życzę rozsądnego wyboru.
Jeśli zmiany mają być, to nowe, dobre, a nie z jakimiś powrotami do przeszłości. Wierzę tutaj szczególnie w rozsądek nauczycieli. Ale nie tylko.
J.G nie poniósł porażki tylko przegrał. A porażkę dotkliwą poniósł T.L. to że nie lubisz J.G twoja sprawa ale obiektywnie rzecz biorąc zrobił najwięcej dla tej miejscowości i basta.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 17:35

813 stron O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej dlaczego?
Ponieważ:
- Ludzi mamy głębokiej wiary (głównie we wszystko co słyszą)
- Ludzi mamy niepamiętliwych (zapominają jak już było)
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 18:14

Wybór przewodniczącego to także powinna być kwestia poparcia społecznego. Jakie miał poparcie w swoim okręgu były przewodniczący widać. Nowi radni, np. ML, AK, DT biją go w tej mierze na łeb i szyję. On prześlizgnął się do funkcji radnego zaledwie kilkoma głosami w przeciwieństwie do ML, AK czy DT. To daje bardzo dużo do myślenia.
A ocenę, że wójt JG to jeden z najlepszych wójtów w historii Lubyczy pozostawiam bez komentarza. Jakbym słyszał samego LŻ w trakcie jednej z kampanii wyborczych, po której ten wybitny wójt poniósł porażkę. Ale nie w tym rzecz. Oceny pisze historia, a nie kilka jakichś subiektywnych wypowiedzi formułowanych w postach. I żeby nie być gołosłownym na koniec prosta matematyka z wyborów.

ML - 95 głosów, wygrał kilkudziesięcioma głosami z następną osobą.
AK - 125 głosów, druzgocąca przewaga nad następną osobą.
DT - 100 głosów, również druzgocąca przewaga nad kolejnymi osobami.

LŻ - 45 głosów, kolejna osoba 42 głosy, kolejna 40, wygrał trzema głosami.

Lidera szuka się w poparciu społecznym, a nie w partyjnych układankach. Ludzie to ocenią w taki czy inny sposób. Życzę rozsądnego wyboru.
Jeśli zmiany mają być, to nowe, dobre, a nie z jakimiś powrotami do przeszłości. Wierzę tutaj szczególnie w rozsądek nauczycieli. Ale nie tylko.
J.G nie poniósł porażki tylko przegrał. A porażkę dotkliwą poniósł T.L. to że nie lubisz J.G twoja sprawa ale obiektywnie rzecz biorąc zrobił najwięcej dla tej miejscowości i basta.
Dla ciebie może zrobił, a dla mnie nie i możesz sobie tutaj bastować do woli. Owszem - poniósł porażkę. I zrobił najwięcej? Litości :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 19:53

Przegrał co się w polityce zdarza. I tak owszem zrobił najwięcej jako wójt a także jako dyrektor szkoły. Zawsze jak Pana Jurka spotkam to bardzo przyjemnie mi się z nim rozmawia. Z Tomeczkiem nie koniecznie choć razem chodziliśmy do podstawówki. Sam fakt jak Tomeczek skończył urzędowanie mówi sam za siebie!!!
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 20:40

813 stron O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej dlaczego?
Ponieważ:
- Ludzi mamy głębokiej wiary (głównie we wszystko co słyszą)
- Ludzi mamy niepamiętliwych (zapominają jak już było)
taka gmina
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 20:46

Wybór przewodniczącego to także powinna być kwestia poparcia społecznego. Jakie miał poparcie w swoim okręgu były przewodniczący widać. Nowi radni, np. ML, AK, DT biją go w tej mierze na łeb i szyję. On prześlizgnął się do funkcji radnego zaledwie kilkoma głosami w przeciwieństwie do ML, AK czy DT. To daje bardzo dużo do myślenia.
A ocenę, że wójt JG to jeden z najlepszych wójtów w historii Lubyczy pozostawiam bez komentarza. Jakbym słyszał samego LŻ w trakcie jednej z kampanii wyborczych, po której ten wybitny wójt poniósł porażkę. Ale nie w tym rzecz. Oceny pisze historia, a nie kilka jakichś subiektywnych wypowiedzi formułowanych w postach. I żeby nie być gołosłownym na koniec prosta matematyka z wyborów.

ML - 95 głosów, wygrał kilkudziesięcioma głosami z następną osobą.
AK - 125 głosów, druzgocąca przewaga nad następną osobą.
DT - 100 głosów, również druzgocąca przewaga nad kolejnymi osobami.

LŻ - 45 głosów, kolejna osoba 42 głosy, kolejna 40, wygrał trzema głosami.

Lidera szuka się w poparciu społecznym, a nie w partyjnych układankach. Ludzie to ocenią w taki czy inny sposób. Życzę rozsądnego wyboru.
Jeśli zmiany mają być, to nowe, dobre, a nie z jakimiś powrotami do przeszłości. Wierzę tutaj szczególnie w rozsądek nauczycieli. Ale nie tylko.


Racja, racja i jeszcze raz racja. Dobra zmiana to nie powrót do starego. Jest tyle nowych osób, a nie branie kogoś ze starego układu. W pełni popieram. Tym bardziej, że były przewodniczący otrzymał jeden z najsłabszych mandatów wyborczych wśród obecnych nowych radnych. Panie Marku, proszę się wsłuchać w głos społeczeństwa, a nie swojego byłego pracodawcy oraz jego popleczników. Z nim ani z nimi pan rządzić nie będzie.

Wójta JG nie zamierzam tutaj oceniać i piać peanów na jego cześć. Gdyby był jednak taki idealny, to porządziłby co najmniej dwie kadencje w lubyckiej gminie i nie pisano by na jego temat tutaj tak wiele. A jest jednym z głównych bohaterów na tym forum. Proszę też pamiętać, że po porażce w lubyckich wyborach poniósł sromotną klęskę w wyborach w Bełżcu. Czyżby tam się na nim poznali?
Na górę

Postautor: Gruby82 » 20 lis 2018, o 20:48

Jaki zapadł wczoraj wyrok w sprawie Tomasza L.?
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 21:39

Wybór przewodniczącego to także powinna być kwestia poparcia społecznego. Jakie miał poparcie w swoim okręgu były przewodniczący widać. Nowi radni, np. ML, AK, DT biją go w tej mierze na łeb i szyję. On prześlizgnął się do funkcji radnego zaledwie kilkoma głosami w przeciwieństwie do ML, AK czy DT. To daje bardzo dużo do myślenia.
A ocenę, że wójt JG to jeden z najlepszych wójtów w historii Lubyczy pozostawiam bez komentarza. Jakbym słyszał samego LŻ w trakcie jednej z kampanii wyborczych, po której ten wybitny wójt poniósł porażkę. Ale nie w tym rzecz. Oceny pisze historia, a nie kilka jakichś subiektywnych wypowiedzi formułowanych w postach. I żeby nie być gołosłownym na koniec prosta matematyka z wyborów.

ML - 95 głosów, wygrał kilkudziesięcioma głosami z następną osobą.
AK - 125 głosów, druzgocąca przewaga nad następną osobą.
DT - 100 głosów, również druzgocąca przewaga nad kolejnymi osobami.

LŻ - 45 głosów, kolejna osoba 42 głosy, kolejna 40, wygrał trzema głosami.

Lidera szuka się w poparciu społecznym, a nie w partyjnych układankach. Ludzie to ocenią w taki czy inny sposób. Życzę rozsądnego wyboru.
Jeśli zmiany mają być, to nowe, dobre, a nie z jakimiś powrotami do przeszłości. Wierzę tutaj szczególnie w rozsądek nauczycieli. Ale nie tylko.


Racja, racja i jeszcze raz racja. Dobra zmiana to nie powrót do starego. Jest tyle nowych osób, a nie branie kogoś ze starego układu. W pełni popieram. Tym bardziej, że były przewodniczący otrzymał jeden z najsłabszych mandatów wyborczych wśród obecnych nowych radnych. Panie Marku, proszę się wsłuchać w głos społeczeństwa, a nie swojego byłego pracodawcy oraz jego popleczników. Z nim ani z nimi pan rządzić nie będzie.

Wójta JG nie zamierzam tutaj oceniać i piać peanów na jego cześć. Gdyby był jednak taki idealny, to porządziłby co najmniej dwie kadencje w lubyckiej gminie i nie pisano by na jego temat tutaj tak wiele. A jest jednym z głównych bohaterów na tym forum. Proszę też pamiętać, że po porażce w lubyckich wyborach poniósł sromotną klęskę w wyborach w Bełżcu. Czyżby tam się na nim poznali?
Dwie kadencję porzadził już Tomasz L i co z tego (TO)masz?
Na górę

Postautor: Lewwwwwy » 20 lis 2018, o 22:27

Dobrze mu tak!piłam szampana za te wybory niech idzie do pośredniaka na kuroniówkę! czekałam 8 lat i się doczekałam! Za moje łzy jeszcze za mało zapłaciłeś!
Na górę

Postautor: O kurcze » 20 lis 2018, o 23:16

Dobrze mu tak!piłam szampana za te wybory niech idzie do pośredniaka na kuroniówkę! czekałam 8 lat i się doczekałam! Za moje łzy jeszcze za mało zapłaciłeś!
Nawiedzona jakaś, z sekty? Pij dalej tylko nie za 500 plus.
Na górę

Postautor: Kamcio » 21 lis 2018, o 01:18

Dobrze mu tak!piłam szampana za te wybory niech idzie do pośredniaka na kuroniówkę! czekałam 8 lat i się doczekałam! Za moje łzy jeszcze za mało zapłaciłeś!
Nawiedzona jakaś, z sekty? Pij dalej tylko nie za 500 plus.
Spokojnie przed nim i nimi jeszcze kwadratowe słońce.Co Cię obchodzi kto za co pije ten co lubi wypić, pił będzie a 500+ to piękny zastrzyk dla każdego kto ma dzieci.Na zachodzie dostają co najmniej na dziecko po 200eu i nie mówią ze to coś złego, tak jak ty lewczko jak ci nie pasuje oddaj na dom dziecka. A jak na koniec Burmistrz dał podwyżki swoim przydupasom za twoje pieniądze to jest ok?Teraz po pierwszej sesji tylko zabrać po tysiaku i jak nie pasuje to do rajchu! :lol:
Na górę

Postautor: Bobus » 21 lis 2018, o 08:21

Jaki Pan z Machnowa stawia piece kaflowe może ktoś coś wie jaki tel lub adres lub może ktoś zna dobrego zduna
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2018, o 08:44

To ja też matołeczku zdrobniale ci odpisze, była nawet interwencja posła w tej sprawie. Tyle odpowiedzieli w powiecie że jest to nadal plac budowy i obowiązuje ograniczenie prędkości, sprawdz znaki. A roboty są zgodne z harmonogramem PSL owskiego powiatu. Chcieli ci przed wyborami dobrze zrobić, ale widać ci nie dogodzili. jakoś jezdziłem tą drogą jak pasów nie było i jezdzę teraz i żyje. Zwolnij to będziesz widział pobocze.
[/quote]
no i dlatego u nas zazwyczaj tak ciężko nawet ze sprawami oczywistymi - "MI (!!!!!!) jest dobrze tak jak jest; liberum veto"
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2018, o 09:21

Czy obrady sesji Rady Gminy w Lubyczy będą (podobnie jak Rady Powiatu) transmitowane na żywo?
Na górę

Postautor: Yanko » 21 lis 2018, o 10:37

POMYŚLNEJ inauguracji dla radnych na pierwszej sesji .Mądrych przemyślanych wyborów dzisiaj a na przyszłość dobrych decyzji dla mieszkańców szczerze życzę.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”