O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 10:24

Gratulacje dla pani Kasi.
Szkoda, że nie wróci do szkoły ...
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 10:44

zdaje się, że u nas też przydałoby się przyjrzeć temu co działo się w czasie remontu stadionu
https://sport.interia.pl/siatkowka/news ... Id,2686378
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 10:52

Gratulacje dla pani Kasi.
Szkoda, że nie wróci do szkoły ...
A dlaczego nie wróci??
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 12:01

Jutro pierwsze decyzje i głosowania - m.in. na przewodniczącego. Oby była to dobra, tj. nowa zmiana, a nie powrót do kogoś/czegoś, /kto już był/co już było...
Powodzenia i dobrych oraz odważnych decyzji. Radni dobrej zmiany - nie dajcie się wyprowadzić na manowce, np. tego, który już w niejednej "zmianie" uczestniczył. Słowem - czas na nowe zmiany!
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 12:04

Jutro pierwsze decyzje i głosowania - m.in. na przewodniczącego. Oby była to dobra, tj. nowa zmiana, a nie powrót do kogoś/czegoś, /kto już był/co już było...
Powodzenia i dobrych oraz odważnych decyzji. Radni dobrej zmiany - nie dajcie się wyprowadzić na manowce, np. tego, który już w niejednej "zmianie" uczestniczył. Słowem - czas na nowe zmiany!
Nie rozumiem tego ataku na LŻ . Czy jest to jakaś prowokacja bo już któryś raz kolejny os stara się oczerniać Pana LŻ
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 12:25

jeszcze nowi nie zaczęli a już napdlanka
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 12:34

Ataku? Jakiego ataku? Oczerniania? Jakiego oczerniania? Atak to tutaj był na byłego już jutro burmistrza Lubyczy Królewskiej. Skomasowany atak. Bardzo mocny atak. Hejt do potęgi. A tutaj po prostu oczekuje się dobrej zmiany. Nowej, dobrej zmiany. A skoro już przywołujesz inicjały byłego przewodniczącego LŻ, to pamiętaj, że sprawował on tę funkcję za czasów wójta JG. I z nim w wielu aspektach jest kojarzony. Pytam się zatem - to tak miałaby ewentualnie wyglądać ta nowa dobra zmiana? Jeśli oczywiście zostanie wybrany przewodniczącym. Ja tutaj niczego nie przesądzam. Rada zadecyduje. Wiem jednak też i to, iż w przypadku wybrania go na ten urząd wielu wyborców pana MŁ zostanie już na samym wstępie nabitych w butelkę. A może nawet oszukanych. Poza tym, jak już tu napisano są naprawdę kompetentne osoby do tego, aby sprawować tę funkcję. Osoby z odpowiednim wykształceniem oraz kompetencjami. Czas na dobre zmiany. Nie tylko zmiany, ale, podkreślam nowe i dobre zmiany. Wybór tego pana nie będzie żadną zmianą tylko, użyję metafory, odgrzewaniem kotletów, które już wyborcy dawno jedli. A niektórym to się nawet one przejadły.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 12:53

Już widać o co tobie chodzi. Masz żal że odsunięto was nieroby od władzy. Bardzo dobrze wam tak zniszczyliście ta naszą gmine!!! A pan burmistrz zapytajcie co wczoraj na rozprawie było jaki wyrok zapadl. I dobrze wam tak panie Leszczyński za te świństwa wszystkie.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 13:00

Dokładnie maja żal do Pana L.Ż. że walczył z nimi i jako jedyny przeciwstawiał się tym chorym układom. Panie Lechu dzieki za postawę i walkę z tą bandą. Powodzenia mam nadzieję że będzie Pan przewodniczącym.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 13:02

Już widać o co tobie chodzi. Masz żal że odsunięto was nieroby od władzy. Bardzo dobrze wam tak zniszczyliście ta naszą gmine!!! A pan burmistrz zapytajcie co wczoraj na rozprawie było jaki wyrok zapadl. I dobrze wam tak panie Leszczyński za te świństwa wszystkie.
Nie odsunięto mnie od żadnej władzy, jeśli o mnie chodzi. I nie jestem nierobem, ponieważ ciągle pracuje. I nie niszczyłem żadnej gminy. Liczę się ze słowami. Na początku grzecznie proszę.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 13:08

Nie odsunięto cię odwadzy? JESZCZE!!! Ciągle pracujesz? JESZCZE!!! ale już niedługo!!!
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 13:17

Już widać o co tobie chodzi. Masz żal że odsunięto was nieroby od władzy. Bardzo dobrze wam tak zniszczyliście ta naszą gmine!!! A pan burmistrz zapytajcie co wczoraj na rozprawie było jaki wyrok zapadl. I dobrze wam tak panie Leszczyński za te świństwa wszystkie.
Nie odsunięto mnie od żadnej władzy, jeśli o mnie chodzi. I nie jestem nierobem, ponieważ ciągle pracuje. I nie niszczyłem żadnej gminy. Liczę się ze słowami. Na początku grzecznie proszę.
Napisz mordeczko o wczorajszym wyroku twojego idola Tomeczka L!!! Prosimy, prosimy.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 13:22

skomasowany atak hejt do potegi. Za to co zrobil, za ten dlug, za stadion za mlny z którym teraz będzie tylko problem! za kawałeczek drogi za 3,5 mln za którą nawet nie zapłacił i wykonawca czeka na pieniadze. Jemu się należy dopiero poważny hejt! Nowy burmistrz powinien do przegonić z L.K
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 13:31

Nie odsunięto cię odwadzy? JESZCZE!!! Ciągle pracujesz? JESZCZE!!! ale już niedługo!!!
Ani od władzy, ani odwadzy, jak piszesz sam, nikt mnie nie odsunął i nie odsunie :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 13:35

Wyrok podaj wyrok!!!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”