ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 20:59

Widzę że w Łaszczowie mamy totalną opozycję, targowicę, KOD, a teraz jeszcze gejostwo. :arrow:
Bardziej musisz wytężyć wzrok i metody zaglądania komuś do łóżka. Widać samo wieczorne łażenie i zaglądanie po oknach nie wystarcza
Nie za bardzo rozumiem dlaczego nie można być tolerancyjnym i nie wpierdzielać się w życie prywatne innych ludzi nawet jak się je prowadzi inaczej.
Przecież chodzicie do kościoła to tam jest kumulacja wszelkich zachowań i raptem takie konserwatywne poglądy? Sami sobie zaprzeczacie, a swoją niewiedzę przekazujecie dalej i to zacofanie będzie jeszcze wieki trwało.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 21:05



Czyli Tobie by to nie przeszkadzało? Pewnie czułbyś się swojo. :lol:
Ja nie mam zwyczaju zaglądać komuś do łóżka, pochodzenia czy jakiś zwyczajów. Jeśli chodzi o uprawianie polityki to wyłącznie mnie interesuje doświadczenie, skuteczność i kompetencje. Nie wiem czy wiesz, ale niedługo homofobia ma być wpisana na listę zaburzeń psychicznych, gdyż jej źródła upatruje się u osób o bardzo niskich wartościach typowo kobiecych lub męskich oraz o bardzo obniżonej społecznej świadomości. Poszukaj źródła swoich uprzedzeń, nienawiści i tym bardziej przeanalizuj wpływ jaki to może mieć na wykonywanie pracy przez polityka :roll:
Jak Ci homosie zerżną twoje dziecko to zapomnisz o naukowcach i spojrzysz w stronę prawych ludzi których teraz obrażasz ale dziecku z pamięci nie wymażesz.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 21:06

Widzę że w Łaszczowie mamy totalną opozycję, targowicę, KOD, a teraz jeszcze gejostwo. :arrow:
Bardziej musisz wytężyć wzrok i metody zaglądania komuś do łóżka. Widać samo wieczorne łażenie i zaglądanie po oknach nie wystarcza
Nie za bardzo rozumiem dlaczego nie można być tolerancyjnym i nie wpierdzielać się w życie prywatne innych ludzi nawet jak się je prowadzi inaczej.
Przecież chodzicie do kościoła to tam jest kumulacja wszelkich zachowań i raptem takie konserwatywne poglądy? Sami sobie zaprzeczacie, a swoją niewiedzę przekazujecie dalej i to zacofanie będzie jeszcze wieki trwało.
Róbcie sobie co chcecie w lozkach wynaturzency tylko odpierdolcie się od dzieci i naszych ulic
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 21:12



Człowieku jak nie masz merytorycznych argumentów, tylko na wszystkich tematach wysilasz się jakimiś powiedzonkami usłyszanymi na ławeczce pod sklepem- to idź na to swoje plackowe forum. Chociaż widzę, że nawet i tam nikt na ten wątpliwy żart nie reaguje
O Jezu nie może być. Jakiś TY wygadany, istny Poeta. Lepiej poczytaj sobie statystyki Ilu jest pedofilów wśród pedałów a ilu wśród księży. A tak między nami lepiej byc plackiem niz wielbicielem homoseksualistów. A moze Ty też nim jesteś .!!?
A co to księża to jakaś nowa orientacja seksualna? Mnie interesują wyłącznie badania naukowe, a nie pierwszy lepszy artykuł jaki wujek google wyrzuci. Żeby problem zrozumieć to trzeba dużo więcej przeczytać materiałów z różnych źródeł. Jeżeli myślisz, że są tylko zagorzali przeciwnicy i wielbiciele czegoś to grubo się mylisz, bo są ludzie zupełnie neutralni i których typowo intymne i prywatne zachowania nie godzące w zachowanie prawnie zakazane- nie interesują. Wyobraź sobie, że nie interesuje mnie z kim sypia mój sąsiad, albo sąsiadka dopóki nie robi tego na trawie przed domem, żeby moja rodzina musiała to oglądać.To jest indywidualna sprawa każdego cywilizowanego człowieka. Tym bardziej Tobie nie zamierzam tłumaczyć się czy jestem homo czy hetero, bi czy zupełnie aseksualna- bo póki co są jeszcze w tym kraju przepisy, które pewne wartości chronią
Na górę

Postautor: lll » 19 lis 2018, o 21:18



O Jezu nie może być. Jakiś TY wygadany, istny Poeta. Lepiej poczytaj sobie statystyki Ilu jest pedofilów wśród pedałów a ilu wśród księży. A tak między nami lepiej byc plackiem niz wielbicielem homoseksualistów. A moze Ty też nim jesteś .!!?
A co to księża to jakaś nowa orientacja seksualna? Mnie interesują wyłącznie badania naukowe, a nie pierwszy lepszy artykuł jaki wujek google wyrzuci. Żeby problem zrozumieć to trzeba dużo więcej przeczytać materiałów z różnych źródeł. Jeżeli myślisz, że są tylko zagorzali przeciwnicy i wielbiciele czegoś to grubo się mylisz, bo są ludzie zupełnie neutralni i których typowo intymne i prywatne zachowania nie godzące w zachowanie prawnie zakazane- nie interesują. Wyobraź sobie, że nie interesuje mnie z kim sypia mój sąsiad, albo sąsiadka dopóki nie robi tego na trawie przed domem, żeby moja rodzina musiała to oglądać.To jest indywidualna sprawa każdego cywilizowanego człowieka. Tym bardziej Tobie nie zamierzam tłumaczyć się czy jestem homo czy hetero, bi czy zupełnie aseksualna- bo póki co są jeszcze w tym kraju przepisy, które pewne wartości chronią
A kto dopiero co napierdzielaL na kK. Jak juz mówiłem róbcie sobie co chcecie w swoich łóżkach A parady róbcie na korytarzu a nie na ulicach
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 21:21

Niestety na kościół nie można nie napierdzielać, bo to kolebka niestety pedofilii i afera za aferą w ostatnim czasie. A na to jest paragraf i tutaj tolerancji nie ma, oczywiście jeśli ktoś jest świadomy.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 21:54

:arrow: Prezydent II RP Jan Zbigniew Potocki 8)
Wake up
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 22:27

To wszystko wina przegranej Girgiela i chłopców.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 11:58

Czytam i czytam i się nie mogę naradować, młode laski do władzy się dobierają :lol: , w końcu złodziejstwo ma krutkie nogi. Bardzo się cieszę że te zarozumiałe osiołki nie mają już nic do gadania...
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 12:41

I bardzo dobrze, konkretne babki, nie tam jakieś kluski...
Na górę

Postautor: seweryn » 20 lis 2018, o 12:53

I bardzo dobrze, konkretne babki, nie tam jakieś kluski...
babki chyba lochy
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 13:54

I znowu ten burak cebulowy.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 18:12

To prawda że Pan Piasecki został przewodniczącym rady powiatu?
:?:
:roll:
:shock:
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 18:15

To prawda że Pan Piasecki został przewodniczącym rady powiatu?
:?:
:roll:
:shock:
Tak, to prawda, jest informacja na stronie powiatu.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2018, o 18:40

To prawda że Pan Piasecki został przewodniczącym rady powiatu?
:?:
:roll:
:shock:
Tak, to prawda, jest informacja na stronie powiatu.
A jak myślicie, czy to dla nas lepiej czy niczego to nie zmieni?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”