ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: lll » 19 lis 2018, o 19:58

A co mial zrobic
Nic,ale najlatwiej swoje niepowodzenia zwalic na kogos innego
Teraz to juz nawet swoje zatwardzenie beda zwalac na innych
W warsaw tez sie nie powiodlo
Ty debilu W Warszawie wygrało gejostwo , wynanutrzenie i zboczenia. Weź tam lepiej jedź i wyślij siebie do szkoly podstawowej na dni nauki tęczowej.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 20:02

To faktycznie powód do wyjazdu, pozostawienia pracy, kariery.hahaha
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 20:06

To faktycznie powód do wyjazdu, pozostawienia pracy, kariery.hahaha
Czyli Tobie by to nie przeszkadzało? Pewnie czułbyś się swojo. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 20:21

To faktycznie powód do wyjazdu, pozostawienia pracy, kariery.hahaha
Czyli Tobie by to nie przeszkadzało? Pewnie czułbyś się swojo. :lol:
Ja nie mam zwyczaju zaglądać komuś do łóżka, pochodzenia czy jakiś zwyczajów. Jeśli chodzi o uprawianie polityki to wyłącznie mnie interesuje doświadczenie, skuteczność i kompetencje. Nie wiem czy wiesz, ale niedługo homofobia ma być wpisana na listę zaburzeń psychicznych, gdyż jej źródła upatruje się u osób o bardzo niskich wartościach typowo kobiecych lub męskich oraz o bardzo obniżonej społecznej świadomości. Poszukaj źródła swoich uprzedzeń, nienawiści i tym bardziej przeanalizuj wpływ jaki to może mieć na wykonywanie pracy przez polityka :roll:
Na górę

Postautor: mnb » 19 lis 2018, o 20:24



Czyli Tobie by to nie przeszkadzało? Pewnie czułbyś się swojo. :lol:
Ja nie mam zwyczaju zaglądać komuś do łóżka, pochodzenia czy jakiś zwyczajów. Jeśli chodzi o uprawianie polityki to wyłącznie mnie interesuje doświadczenie, skuteczność i kompetencje. Nie wiem czy wiesz, ale niedługo homofobia ma być wpisana na listę zaburzeń psychicznych, gdyż jej źródła upatruje się u osób o bardzo niskich wartościach typowo kobiecych lub męskich oraz o bardzo obniżonej społecznej świadomości. Poszukaj źródła swoich uprzedzeń, nienawiści i tym bardziej przeanalizuj wpływ jaki to może mieć na wykonywanie pracy przez polityka :roll:
Tylko czy przedmówca to zrozumie!
Na górę

Postautor: lll » 19 lis 2018, o 20:29



Czyli Tobie by to nie przeszkadzało? Pewnie czułbyś się swojo. :lol:
Ja nie mam zwyczaju zaglądać komuś do łóżka, pochodzenia czy jakiś zwyczajów. Jeśli chodzi o uprawianie polityki to wyłącznie mnie interesuje doświadczenie, skuteczność i kompetencje. Nie wiem czy wiesz, ale niedługo homofobia ma być wpisana na listę zaburzeń psychicznych, gdyż jej źródła upatruje się u osób o bardzo niskich wartościach typowo kobiecych lub męskich oraz o bardzo obniżonej społecznej świadomości. Poszukaj źródła swoich uprzedzeń, nienawiści i tym bardziej przeanalizuj wpływ jaki to może mieć na wykonywanie pracy przez polityka :roll:
Ty tak N poważnie czy jaja sobie robisz. 40 procent pedałów to pedofile
Na górę

Postautor: 223344 » 19 lis 2018, o 20:31

Ale to PSLowi teraz łyso.
Karwan jest starostą.
Który niby miałby nim być ( starostą) ???
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 20:32

a 60 % hetero
z tego wynika, że jednak są mniej szkodliwi
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 20:37

Jeśli mowa o zaburzeniach to właśnie lesbijstwo, gejostwo i takie tam są chorobą psychiczną i tacy ludzie powinni się wstydzić i podjąć leczenie a nie manifestować! Tolerancja ma sens jeżeli taki ktoś walczy ze swoją chorobą a kiedy się z tym obnosi to nawet sam Jezus by to potępił więc nie obrażaj prawych ludzi.
Na górę

Postautor: lll » 19 lis 2018, o 20:41

a 60 % hetero
z tego wynika, że jednak są mniej szkodliwi
Ty tak na poważnie czy udajesz takiego głąbA ?!
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 20:42

Jeśli mowa o zaburzeniach to właśnie lesbijstwo, gejostwo i takie tam są chorobą psychiczną i tacy ludzie powinni się wstydzić i podjąć leczenie a nie manifestować! Tolerancja ma sens jeżeli taki ktoś walczy ze swoją chorobą a kiedy się z tym obnosi to nawet sam Jezus by to potępił więc nie obrażaj prawych ludzi.
Więc jednak lekarze, nauka są daleko za Tobą skoro mają odmienne zdanie. Nie poruszaj lepiej wątków religijnych, bo nikt inny nie spowodował tego stanu rzeczy w takim stopniu jak KK i chory ich system,, celibatu"
Na górę

Postautor: lll » 19 lis 2018, o 20:47

Jeśli mowa o zaburzeniach to właśnie lesbijstwo, gejostwo i takie tam są chorobą psychiczną i tacy ludzie powinni się wstydzić i podjąć leczenie a nie manifestować! Tolerancja ma sens jeżeli taki ktoś walczy ze swoją chorobą a kiedy się z tym obnosi to nawet sam Jezus by to potępił więc nie obrażaj prawych ludzi.
Więc jednak lekarze, nauka są daleko za Tobą skoro mają odmienne zdanie. Nie poruszaj lepiej wątków religijnych, bo nikt inny nie spowodował tego stanu rzeczy w takim stopniu jak KK i chory ich system,, celibatu"
Uciekaj do aangli albo Niemiec. Tam co wieczór na co drugim skręcie czeka osobnik który zaspokoi twoje chore zachcianki :twisted: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 20:48

Widzę że w Łaszczowie mamy totalną opozycję, targowicę, KOD, a teraz jeszcze gejostwo. :arrow:
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2018, o 20:50

a 60 % hetero
z tego wynika, że jednak są mniej szkodliwi
Ty tak na poważnie czy udajesz takiego głąbA ?!
Człowieku jak nie masz merytorycznych argumentów, tylko na wszystkich tematach wysilasz się jakimiś powiedzonkami usłyszanymi na ławeczce pod sklepem- to idź na to swoje plackowe forum. Chociaż widzę, że nawet i tam nikt na ten wątpliwy żart nie reaguje
Na górę

Postautor: lll » 19 lis 2018, o 20:55



Ty tak na poważnie czy udajesz takiego głąbA ?!
Człowieku jak nie masz merytorycznych argumentów, tylko na wszystkich tematach wysilasz się jakimiś powiedzonkami usłyszanymi na ławeczce pod sklepem- to idź na to swoje plackowe forum. Chociaż widzę, że nawet i tam nikt na ten wątpliwy żart nie reaguje
O Jezu nie może być. Jakiś TY wygadany, istny Poeta. Lepiej poczytaj sobie statystyki Ilu jest pedofilów wśród pedałów a ilu wśród księży. A tak między nami lepiej byc plackiem niz wielbicielem homoseksualistów. A moze Ty też nim jesteś .!!?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”