O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 10:15

A znasz wyniki próbnego egzaminu osmoklasisty? A wyniki diagnozy siodmoklasisty? Poziom nauczania w naszej szkole jako rodzica przeraża mnie.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 10:49

Teraz bitwa o stołki w gminie. W szkole już spokój.Nareszcie jest odpowiednia osoba na stołku dyrektora. W szkole zapanował porządek , ład i dobra atmosfera do pracy i nauki dla nauczycieli jak i dla uczniów. Pani dyrektor Teresa T. jest elokwentna, kulturalna, sprawiedliwa nie sieje zamętu w środowisku. Tak powinno być, tak trzymać, jest okej.
Ty wierzysz w bajki? Nie rozumiem osób które próbują zacierać nadchodzącą rzeczywistosc. Miejcie ludzie trochę honoru!!!
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 11:42

Brawo dzieci z przedszkola ! Akademia w kościele przepiękna . Szkoła jeszcze musi dużo się uczyć,aby taki poziom osiągnąć.Gratulacje dla nauczycieli przygotowujących akademie i Pani dyrektor.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 15:44

Pani dyrektor B.Z. musi wrócić i to szybko do swych obowiązków bo w szkole panuje kompletne bezhołowie. I* wielu nauczycielom ten stan odpowiada.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 15:49

A znasz wyniki próbnego egzaminu osmoklasisty? A wyniki diagnozy siodmoklasisty? Poziom nauczania w naszej szkole jako rodzica przeraża mnie.
A były już próbne egzaminy ósmoklasisty? Bo moja córka (ósmoklasistka) nic nie pisała.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 16:42

Nie pisała próbnego egzaminu? Zapytaj dziecka jak mu poszlo
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 19:52

Kiedy nowy burmistrz obejmuje stanowisko? Bo Rada podobno 21 listopada.
Na górę

Postautor: Matka » 12 lis 2018, o 20:44

Pani dyrektor B.Z. musi wrócić i to szybko do swych obowiązków bo w szkole panuje kompletne bezhołowie. I* wielu nauczycielom ten stan odpowiada.
Potwierdzam, jako rodzic ucznia tejże szkoły.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 21:56

Pani dyrektor B.Z. musi wrócić i to szybko do swych obowiązków bo w szkole panuje kompletne bezhołowie. I* wielu nauczycielom ten stan odpowiada.
Potwierdzam, jako rodzic ucznia tejże szkoły.
Potwierdzam zdecydowanie tak to prawda . Tez jestem rodzicem .
Na górę

Postautor: Dag » 12 lis 2018, o 23:18

A jak tam młyn na Rudzie wiadomo już komu sprzedają?
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2018, o 10:52

Dag a u was Murzynów biją?
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2018, o 15:28

Na górę

Postautor: Dziki » 14 lis 2018, o 00:10

Szkoda że tak późno.....Transmisja powinna być od kilku lat jak gówniane i złodziejskie PO było u władzy!!! Teraz poszło do rynsztoku a my PIS z miłą chęcią będziemy powadzili dialog, pracować i służyć obywatelom Naszego Miasteczka.Dobranoc.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2018, o 11:12

Szkoda że tak późno.....Transmisja powinna być od kilku lat jak gówniane i złodziejskie PO było u władzy!!! Teraz poszło do rynsztoku a my PIS z miłą chęcią będziemy powadzili dialog, pracować i służyć obywatelom Naszego Miasteczka.Dobranoc.
Mam nadzieję ..., mam nadzieję ...
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2018, o 12:30


Szkoda że tak późno.....Transmisja powinna być od kilku lat jak gówniane i złodziejskie PO było u władzy!!! Teraz poszło do rynsztoku a my PIS z miłą chęcią będziemy powadzili dialog, pracować i służyć obywatelom Naszego Miasteczka.Dobranoc.
Mam nadzieję ..., mam nadzieję ...
Jak tak dalej pójdzie to PiS podobnie jak rządzący na przełomie wieku AWS nie wejdzie do Sejmu. Lubycza na własnej skurze doświadczyła kompetencji wojewody. Żeby dobrze służyć Naszemu Miasteczku trzeba coś mieć pod kapeluszem. :lol: :lol:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”