ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 19:00

Mieszkańcy dopisali,tyle samochodów a tu pyk 3 min pokazów sztucznych ogni, wstyd, jakie miasto , takie fajerwerki.
Przecież chcieliście zaciskać pasa to przyzwyczajacie się :lol:
Na górę

Postautor: mny » 12 lis 2018, o 19:20

Mieszkańcy dopisali,tyle samochodów a tu pyk 3 min pokazów sztucznych ogni, wstyd, jakie miasto , takie fajerwerki.
Jeszcze raz zapytam: CO TY ZROBIŁEŚ , ŻEBY GODNIE UCZCIĆ TEN DZIEŃ???

Obgadałeś, skrytykowałeś i wróciłeś żyć w wirtualnym świecie rancza, tańca z gwiazdami, ...............................!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 19:31

A wyobraźcie sobie, że są miejscowości gdzie w ogóle nie uczczono tego święta jak np Lubycza Królewska :roll:
Wam to dopiero nowa władza dogodzi :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 19:41

Mieszkańcy dopisali,tyle samochodów a tu pyk 3 min pokazów sztucznych ogni, wstyd, jakie miasto , takie fajerwerki.
Jeszcze raz zapytam: CO TY ZROBIŁEŚ , ŻEBY GODNIE UCZCIĆ TEN DZIEŃ???

Obgadałeś, skrytykowałeś i wróciłeś żyć w wirtualnym świecie rancza, tańca z gwiazdami, ...............................!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak w laszczowie dyrektor goku tak zorganizował obchody 100 rocznicy że można było świętować
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 19:42

a w czym ci podpadł tym razem dyrektor gok?
Na górę

Postautor: mno » 12 lis 2018, o 19:58



Jeszcze raz zapytam: CO TY ZROBIŁEŚ , ŻEBY GODNIE UCZCIĆ TEN DZIEŃ???

Obgadałeś, skrytykowałeś i wróciłeś żyć w wirtualnym świecie rancza, tańca z gwiazdami, ...............................!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak w laszczowie dyrektor goku tak zorganizował obchody 100 rocznicy że można było świętować
3 Maja za niecałe pół roku - to już się uczcie tańczyć poloneza, fikać koziołki, uczyć wierszy i pieśni patriotycznych, najlepiej z XVIII wieku, żeby było godniej i wtedy nie będziesz nikogo krytykował, TYLKO POCHWALISZ SIĘ cytując za klasykiem "Śpiewać każdy może..."
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 20:14

Wcześniej będzie miał typowo rozrywkowego sylwestra, z pompą, 60 minutowym pokazem fajerwerków, może Zenek przyjedzie, albo Sławomir
A dyrektor gok osobiście ci będzie polewał całą noc i pilnował, żebyś jadł najbardziej wyszukane potrawy. Oczywiście za darmo. Potem straż odwiezie cię do domu byle tylko byś nie smarował żali i niezadowolenia na drugi dzień na forum
Na górę

Postautor: Wyjechal » 12 lis 2018, o 21:10

Tak zaraz po 2-ej turze wyborów natknąłem się na to forum
Nikt z poprzedniej władzy mi niczego złego (ani dobrego) nie zrobił ponieważ nie mieszkam w Łaszczowie ,acz kolwiek chodziłem do podstawówki z jednym z panów B.
I to za moich czasów nadawano imię (wtedy) szkole podstawowej.
Uzurpuję więc sobie prawo aby stwierdzić że wasze obustronne obrzucanie się zarzutami ....niczego nie wnosi w przyszłość Łaszczowa .
„Niech rzuci kamieniem ten kto bez winy jest”
Pomyślcie jak by wyglądało to forum gdyby np. pani Pietrasz urzędowała 12 lat i teraz pan Girgiel wygrałby wybory ????
Czy nie było by zarzutów do poprzedniej władzy ?
No więc właśnie .... dajcie już spokój .
Co zrobi pani Pietrasz ??? wszyscy będą jej patrzeć na ręce.
Czy będzie rozliczać poprzednia dwładze ??? - zależy od Niej jak i również od nowej rady miasta.
Pomyślcie co kupić najbliższym pod choinkę i jak na to zdobyć środki.
A więc Wesołych Świat i pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 21:13

Więc jeżeli tutaj nie mieszkasz,a jedynie wieki temu chodziłeś tutaj do szkoły to wypad stąd
Tu są bieżące sprawy, a nie sprzed 35 lat
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 21:18

Najlepiej jakby go przeprosiła, nikogo nie zwolniła z pracy i nikomu nie ucięła pensji, a jeszcze jakby zadłużenie spłaciło się samo to by została świętą!! Nie daj Boże pytać o jakieś pieniądze zagubione
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 21:29

Najlepiej jakby go przeprosiła, nikogo nie zwolniła z pracy i nikomu nie ucięła pensji, a jeszcze jakby zadłużenie spłaciło się samo to by została świętą!! Nie daj Boże pytać o jakieś pieniądze zagubione
Dokładnie- powoli przyzwyczaja nas się do takiej sytuacji
Wybór przerósł co niektórych i coś się krzyczało, obiecywało, a teraz trzeba się z tym zmierzyć i nie wiadomo jak :lol:
Proszę objąć urząd i spełniać obietnice i rozliczać tych co te wszystkie wyborcze przestępstwa popełnili. Będziemy się tego domagać.Tyle było krzyku, a teraz raptem ma być spokój i na 2 miesiące przed świętami nam wesołych świąt życzyć? Raz z ludzi można idiotów zrobić, ale 5 lat na tym bazować się nie da
Na górę

Postautor: Wyjechal » 12 lis 2018, o 21:48

Więc jeżeli tutaj nie mieszkasz,a jedynie wieki temu chodziłeś tutaj do szkoły to wypad stąd
Tu są bieżące sprawy, a nie sprzed 35 lat
Na pewno HEJTOWAC umiesz , jaką masz gwarancje ze nie mieszkam / nie będę mieszkał niebawem w Łaszczowie ???
Kto dał ci prawo decydować kto może się wypowiadać na tym forum a kto nie ???
Kim TY jesteś aby mi mówić co mam robić a co nie ????
Pokory trochę ,pokory .
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 21:55

Więc jeżeli tutaj nie mieszkasz,a jedynie wieki temu chodziłeś tutaj do szkoły to wypad stąd
Tu są bieżące sprawy, a nie sprzed 35 lat
Na pewno HEJTOWAC umiesz , jaką masz gwarancje ze nie mieszkam / nie będę mieszkał niebawem w Łaszczowie ???
Kto dał ci prawo decydować kto może się wypowiadać na tym forum a kto nie ???
Kim TY jesteś aby mi mówić co mam robić a co nie ????
Pokory trochę ,pokory .
Tosia nie pajacuj. Te Twoje wpisy były cztery lata temu, są i teraz. Kogoś kto tutaj nie mieszka, "wali" kto tutaj wyrał czy przegrał. Czekamy na spełnianie obietnic 😂😂
Na górę

Postautor: Wyjechal » 12 lis 2018, o 22:10

Tosia nie pajacuj. Te Twoje wpisy były cztery lata temu, są i teraz. Kogoś kto tutaj nie mieszka, "wali" kto tutaj wyrał czy przegrał. Czekamy na spełnianie obietnic 😂😂
A jaką masz gwarancje ze nie głosowałem ???
A skąd wiesz na kogo ???
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2018, o 22:58

Więc jeżeli tutaj nie mieszkasz,a jedynie wieki temu chodziłeś tutaj do szkoły to wypad stąd
Tu są bieżące sprawy, a nie sprzed 35 lat
Na pewno HEJTOWAC umiesz , jaką masz gwarancje ze nie mieszkam / nie będę mieszkał niebawem w Łaszczowie ???
Kto dał ci prawo decydować kto może się wypowiadać na tym forum a kto nie ???
Kim TY jesteś aby mi mówić co mam robić a co nie ????
Pokory trochę ,pokory .
czytanie i pisanie ze zrozumieniem
sam piszesz , że nie mieszkasz tutaj co najmniej od 12 lat, a jedynie chodziłeś z jakimś B do szkoły :lol:
nie chce mi się dalej kontynuować tej dyskusji, ale zapewne zjechałeś na weekend rodzice cię zmobilizowali na głosowanie, bo te rzekome złodzieje już tyle nakradli, że pomóż naród wyzwolić
boś ty dziecko tutaj zameldowany i głosować możesz chociaż guzik cię to obchodzi bo i tak niemcowi w dupę musisz włazić
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”