CABRIO instruktor

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: anon » 29 paź 2018, o 12:36

To może konkurs na najlepsze hasło reklamowe, już pare perełek widzę :D np pan powyżej już wchodzi do finału:D
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2018, o 20:54

Podmywajcie sie kobietki bo w C....o uczy instruktor minetki. A która z was będzie najczystsza ta poczuje szkołę mistrza 😄
Na górę

Postautor: Gość » 31 paź 2018, o 22:11

Pan wykładowca tej firmy, najezdza na konkurencję wmawia kursantom ,że sprzęt do nauki jazdy musi być nowy z salonu nie używany normalnie smiech na sali co za durnoty usłyszałam jak mi to koleżanka powiedziala. Gdybym nie robiła u konkurencji kursu to bym się zdziwila bo ja zdałam za pierwszym a moja kuzynka za drugim razem z resztą zdawalnosci mówiły same za siebie. Sory zal dupę ściska skoro takie zeczy sie wygaduje, auto nie ma żadnego ale to żadnego znaczenia, liczy się dobry instruktor i dobre szkolenie. Karma wraca oj wraca.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2018, o 20:31

Pan wykładowca tej firmy, najezdza na konkurencję wmawia kursantom ,że sprzęt do nauki jazdy musi być nowy z salonu nie używany normalnie smiech na sali co za durnoty usłyszałam jak mi to koleżanka powiedziala. Gdybym nie robiła u konkurencji kursu to bym się zdziwila bo ja zdałam za pierwszym a moja kuzynka za drugim razem z resztą zdawalnosci mówiły same za siebie. Sory zal dupę ściska skoro takie zeczy sie wygaduje, auto nie ma żadnego ale to żadnego znaczenia, liczy się dobry instruktor i dobre szkolenie. Karma wraca oj wraca.
Facet! to niech wymieni ale sobie rozum na nowy z salonu bo mu stary się już wypalil skoro gada takie zeczy i wciska bajki ludziom, robi propagandę i ploty. Pajac 😎
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2018, o 06:13

Namawiają ludzi na sile, chodzą po szkołach i szukają naiwnych co się nabierają na ich promocje, facet w okularach ten dziwak wyskakuje na korytarz z biura jak pajac i dosłownie jak cham namawiałam moją koleżankę która szła do innej nauki jazdy gdzie robi kurs. Ubaw po pachy zastanawialiśmy się czy ma równo pod sufitem jak tam napadł na nas na korytarzu.
Na górę

Postautor: Gość » 7 sty 2019, o 09:58

Tani kurs, to pułapka o której nie wiedzą kursanci sugerując się tylko ceną gdzie przewyższać powinna jakość gdyż prawo jazdy to nie przelewki.
http://ministerstwonaukijazdy.pl/uwaga- ... uki-jazdy/

Kurs na kat. B nawet 2800 zł. Nauki jazdy pomału podnoszą ceny.
http://ministerstwonaukijazdy.pl/kurs-n ... VnYBPNN2kk
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”