ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 20 paź 2018, o 21:34

Nerwy na bok, albo zmienicie teraz burmistrza, albo będziecie płacić co miesiąc 100 zł za śmieci, już mają plany wodę gminną sprywatyzować..., a z tej kobiety zrobili jołopa że widzi szansę na renegocjację umów z wykonawcami... pomyślcie kto waszym oprawcą jest a kto może być wybawicielem i pomysłem na przyszłość
Co ty pierdzielisz za wodę jest stawka 12 zł
Jaka renegocjacja umów i z jakimi wykonawcami. Ty umowę na oczy widziałeś? Jak chcesz zabłysnąć wiedzą o prywatyzacji i skutkach obojętnie w jakiej dziedzinie gospodarki to zapraszam do dyskusji.
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2018, o 21:49

Koluniu? Lada dzień,uwierz...
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2018, o 21:55

Jestem pragmatykiem i tam gdzie przed laty zmieniła się władza z mężczyzny na kobietę, to tam zaszły gruntowne zmiany, wszędzie pozytywne... Mircze, Komarów, Telatyn.. popytajcie. Dobranoc
Na górę

Postautor: Games » 20 paź 2018, o 22:04

Cisza wyborcza was nie obowiązuje.
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2018, o 22:12

Nie pasuje ,dowiedz się rgulaminem admina jak to usunąć
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2018, o 22:17

Łaszczów to złodziejskie korzenie PZPRU,komu się uda wyrwać tę miejscowość z rąk świń ma tylko 10 lat na podcięcie korzeni zła'.. powtarzam podcięcie... tu potrzeba pracy i siły.. mam dodać kto jest siłą???
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2018, o 22:28

sexistowskie poglądy są dla ciemnoty
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2018, o 08:10

Czy dzisiaj będą wykopki buraków ?
Na górę

Postautor: trolica » 21 paź 2018, o 08:41

hak juz jeździ po terenie
Na górę

Postautor: Rezerat » 21 paź 2018, o 11:59

Cisza...bo cisza
Na górę

Postautor: SROL » 21 paź 2018, o 12:02

a w pukarzowie głosowanie wygląda tak ze jest jeden stolik i grupa głosujących i jak barany przy jednym stolik rozmawiają na kogo i gdzie skreslic. dodam ze wszystko nadzoruje przewodnicząca która także stoi obok tego samego stolika. czyli wybory juz są liczone. brawo brawo :panzielony:
Na górę

Postautor: Srol » 21 paź 2018, o 14:17

czyli umarł król niech żyje ten sam król :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2018, o 14:38

Widziałeś nieprawidłowości w Pukarzowie, zadzwoń do gminnej komisji i powiedz co widziałeś, albo zgłoś do Komisarza wyborczego.
Na górę

Postautor: SROL » 21 paź 2018, o 14:56

Dzwoniłem do gminy uprzejma pani poinformowała mnie że wszystko jest ok i że nikomu nie powinno przeszkadzać głosowanie w obecności innych osób i przy obecności przewodniczącego komisji. Tyle w tym temacie. Głosy są już liczone.
Na górę

Postautor: SROL » 21 paź 2018, o 15:06

nie wiem tylko kto jest komisarzem bo jeszcze kazała udac sie do meza zaufania. brak słów. jak za komuny tyle tylko ze nie ma zomo.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”